Oldal: 28 / 38 ElsőElső ... 182627282930 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (379) összesen
Like Tree16Likes

Téma: From The Ground Up

  1. #271
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az vigasztaljon hogy az AI EV-d plusszos és méghozzá elég szépen (10bb/100+).
    Jah, de azt nem fogadják el a boltban...

    Amúgy éljen a gyökérkezelés -1500bb-ért \o/
    Viszont az asszisztens csajszi
    Stack the donk!

  2. #272
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, de azt nem fogadják el a boltban...

    Amúgy éljen a gyökérkezelés -1500bb-ért \o/
    Viszont az asszisztens csajszi
    megfordul az , mondjuk kurvára sokallom a kezelés díját, mikor ingyenes

  3. #273
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Ez már megint mi a tököm volt:
    20130103.png

    Felhívnám a figyelmet a középen látható seggnyílásra amikor is 500 hand alatt swingeltem -6 és +6 Bi-t.

    A sessionre jellemző handet vmiért nem eszi meg a WT, ezért csak annyi, hogy 3 betben AQ-val ollé mentünk 200bb-vel AQ2 boardon a 64/46/39-es fish ellen és villantott egy AA-t
    Stack the donk!

  4. #274
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Múltkori bejelentkezés óta csak buknom sikerült.
    Amilyen jól kijött a lépés decemberben, kb olyan rossz a helyzet most. 10-es pályafutásom:
    NL10_eddig_20130105.jpg

    Valahogy a 10-be mindig beletörik a bicskám, és ez frusztrál nagyon. Anno ugyanez volt a helyzet, nl4-en szétnyertem magam, 10-en meg sz*ptam. Itt jön képbe a múltkori blogomban tett említés, hogy saját magam ellensége vagyok. Ugyanis elkezdem feltenni magamnak a kérdést, hogy miért is gondolom, hogy jó pokeres vagyok, mikor még a 10-en is szenvedek? ...

    Aztán objektíven megvizsgálva az életem pókeres szakaszait, végig plusszos voltam, és most is másodszorra török fel a nulláról. Szóval hinnem kell magamban Ha én nem, akkor ki tenné?...
    Stack the donk!

  5. #275
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkori bejelentkezés óta csak buknom sikerült.
    Amilyen jól kijött a lépés decemberben, kb olyan rossz a helyzet most. 10-es pályafutásom:
    NL10_eddig_20130105.jpg

    Valahogy a 10-be mindig beletörik a bicskám, és ez frusztrál nagyon. Anno ugyanez volt a helyzet, nl4-en szétnyertem magam, 10-en meg sz*ptam. Itt jön képbe a múltkori blogomban tett említés, hogy saját magam ellensége vagyok. Ugyanis elkezdem feltenni magamnak a kérdést, hogy miért is gondolom, hogy jó pokeres vagyok, mikor még a 10-en is szenvedek? ...

    Aztán objektíven megvizsgálva az életem pókeres szakaszait, végig plusszos voltam, és most is másodszorra török fel a nulláról. Szóval hinnem kell magamban Ha én nem, akkor ki tenné?...
    azért van ott egy kb 10bi-s EV difi is,szóval mutatáshoz képest szarul futsz,persze evvel nem is kell foglalkozni de jó az irány...
    non sd-d túl szép is a limithez,nem paráznék amúgy kis mintás variancia és kész...tegyél majd fel handeket is hogy legyen miből tanulni...
    gl!
    Yomb1e likes this.
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  6. #276
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múltkori bejelentkezés óta csak buknom sikerült.
    Amilyen jól kijött a lépés decemberben, kb olyan rossz a helyzet most. 10-es pályafutásom:
    NL10_eddig_20130105.jpg

    Valahogy a 10-be mindig beletörik a bicskám, és ez frusztrál nagyon. Anno ugyanez volt a helyzet, nl4-en szétnyertem magam, 10-en meg sz*ptam. Itt jön képbe a múltkori blogomban tett említés, hogy saját magam ellensége vagyok. Ugyanis elkezdem feltenni magamnak a kérdést, hogy miért is gondolom, hogy jó pokeres vagyok, mikor még a 10-en is szenvedek? ...

    Aztán objektíven megvizsgálva az életem pókeres szakaszait, végig plusszos voltam, és most is másodszorra török fel a nulláról. Szóval hinnem kell magamban Ha én nem, akkor ki tenné?...
    EV szempontjából BE eddig az NL10 kb 10K hand alatt. nincs ebben semmi gáz. Menni fog az, ne add fel.

  7. #277
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...ne add fel.
    Sose tenném

    Végre pluszos session +1.5Bi. Ilyenkor jobbára csak regek vannak, volt egy nagyon jó spot:

    £0.05/£0.10 Pot Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG yuailiu (£9.33) 93bb
    UTG+1 D3nia1 (£10.10) 101bb
    CO likiweaks (£11.71) 117bb <- agro reg
    BTN DASSGORE (£9.30) 93bb <- random fish
    SB n1qqa (£20.94) 209bb <- agro reg
    BB Hero (£20.51) 205bb

    Pre-Flop: (£0.15, 6 players) Hero is BB
    2 folds, likiweaks raises to £0.35, DASSGORE calls £0.35, n1qqa raises to £1.50, Hero raises to £3, likiweaks folds, DASSGORE folds, n1qqa calls £1.50

    likiweaks foldto3betje egész jó, tudtam, hogy ezt n1qqa is tudja, és szeret squeezelni, a fish pedig elhajítja 4betre a lapját. Valamint n1qqa nitnek lát -->4bet

    Flop: (£6.55, 2 players)
    n1qqa checks, Hero bets £3.99, n1qqa folds

    A callon meglepődtem, és akkor tudatosult bennem, hogy 200bb vagyunk. AA-val tuti betenné, marad az AK,KK,QQ (meg a random setvadász kezek). Mivel a floppon ott egy K, nálam meg egy A, ezért a legvalószínűbb a JJ-QQ, és SD-vel biztosan nem tudnám nyerni a partit - ha egyáltalán lejutnánk odáig - ezért kötelező volt megennem, amit kiszedtem.

    Final Pot: £10.54

    Hero wins £10.25 (net +£3.26)

    n1qqa lost £3
    likiweaks lost £0.35
    DASSGORE lost £0.35

    Utoljára módosítva: Yomb1e által: 2013. 01. 05. 15:52
    Stack the donk!

  8. #278
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Hm, suckout folyamatosan...a délutáni 1,5BI 4x-esét sikerült elbukni röpke 45 perc alatt. Konkrétan devizás asztalokon nem tudok nyerni! Pedig ott ülnek a legnagyobb fishek
    deviza.jpg

    weaktight | Hand | JJ -
    Itt a check misclick volt, de mindegy is.

    weaktight | Hand | KTs -
    Itt is 100%-ig biztos voltam benne, hogy elől vagyok, de az is mindegy...

    Na megyek egyet élőzni, több szerencsét estére
    Stack the donk!

  9. #279
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    A 2. handhez:

    Ha ilyen fishek vannak az asztalon akkor nem nyitnék UTG-ből KTs-el. Inkább szűkebb laptartománnyal játszanék. Min3bet call sem teljesen jó szerintem, a stack méretéből itélve, ráadásul oop. Nehéz lesz folytatni később.
    ‎"The worst things in life come free to us." | "The more you learn, the more you realize what you don't know. "

  10. #280
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom mikor lesz már vége, most kicsit EV felett futok, de ez még édeskevés. 30k BE 10-en, szánalmas...de égnek áll a hajam, hogy miket látok :S
    20130109.jpg

    Ellenben elkezdtem omaházni 10-en. Ez valami hihetetlen +EV. Sajnos a handeket nem importálja a HM, de kb 4k-t nyomhattam le, de vagy 10Bi-t nyertem \o/
    Stack the donk!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •