Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (110) összesen
Like Tree118Likes

Téma: Isildur1 közel 2 millió dollárt nyert négy nap alatt

  1. #21
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Ned Devin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen zseni. Ennyi!
    nem zseni, csak egy máker akire 2009-ben rákacsintott a szerencse,és azóta abból él. Van szaktudása a NLH HU pokerhez, de nem zseni, őt is meg lehet verni pokerben

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    5 nap és elbukja az egészet ahogy szokta...
    fejes1988 likes this.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Aporopó, leadták már az "Isildur bukása és felemelkedése" cikk második részét? Akadémia lefordította az 1. részt, amiben még a kezdő Isildurka elbukott 100 000 dollárt, aztán szerzett valami 1000 dollárt, és abbból vett repülőrajtot, abból csinálta meg 2009-ben a több millió dolcsit. Na most ezt az izgalmas részt nem adták le akkor, mert még nem volt nyilvános, hogy kicsoda Isildur. De most már igencsak aktuális lenne, és olvasnám, hogy legyen motivációm.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #24
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Én borzasztó kiváncsi vagyok mi lesz ebből a Mixed games-es próbálkozásából, ha sokat tanulja ezeket, lehet h nagyon begyalázhatja az ottani regeket, Nyilván ez upswing, de remélem holdol neki!

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet kukiszabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...ha sokat tanulja ezeket, lehet h nagyon begyalázhatja az ottani regeket, Nyilván ez upswing, de remélem holdol neki!
    Ha ezekben a FL játékokban is az van mint holdemben akkor nagyon veszélyes vizekre evezett, és szinte biztosan bukó lesz a vége.
    FLHE-ben én úgy látom hogy high stakes-en ritka madár az igazán gyenge játékos, így a regek rá vannak kényszerítve arra hogy egymáson alakítsanak ki edge-et és félelmetes tudásuk van.
    Ha oda betéved egy gyanútlan próbálkozó az teljesen esélytelen hosszú távon, akármilyen pókerfajta királya volt előtte.
    Nem mintha lenne tapasztalatom high stakes FLHE-ben, de abból amit látok/hallok nekem úgy tűnik hogy ez a helyzet.

    Én is drukkolok neki, nagyon kellenek az ilyen játékosok, de szerintem neki rá kellene állni PLO-ra vagy NLO-ra, az passzol az ő stílusához, még akkor is ha eddig nem remekelt ezekben a játékokban.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aporopó, leadták már az "Isildur bukása és felemelkedése" cikk második részét? Akadémia lefordította az 1. részt, amiben még a kezdő Isildurka elbukott 100 000 dollárt, aztán szerzett valami 1000 dollárt, és abbból vett repülőrajtot, abból csinálta meg 2009-ben a több millió dolcsit. Na most ezt az izgalmas részt nem adták le akkor, mert még nem volt nyilvános, hogy kicsoda Isildur. De most már igencsak aktuális lenne, és olvasnám, hogy legyen motivációm.
    Ha jól emlékszem nem volt kiadva az angol se. Amúgy érdekes olvasmány az biztos. Már Chuck Bass blogját is várja a nép...

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 08.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    +360k a mai session eddig Neki Így már bőven átlépte a 2M$ -t .

  8. #28
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem zseni, csak egy máker akire 2009-ben rákacsintott a szerencse,és azóta abból él. Van szaktudása a NLH HU pokerhez, de nem zseni, őt is meg lehet verni pokerben
    Majd írunk Galfondnak is egy e-mailt, hogy írja át a több oldalas írásában Isildur zseni jelzőjét mákerre! Jobban hiszek a Te szakértelmednek.

  9. #29
    Lelkes újonc djbagira avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    58

    Szuper

    mindig is sejtettem hogy egy gép. le a kalappal előtte!

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 07.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    azt nem értem hogy honnan van a fishnek bankrollja mikor mindig nullázás a vége

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •