Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (110) összesen
Like Tree118Likes

Téma: Isildur1 közel 2 millió dollárt nyert négy nap alatt

  1. #41
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké-oké, de azért Shchemelev vagy Seb86 nem szokott ilyen "4 nap, 2 millió" projekteket szállítani. Nyilván van benne up, nyilván nem is vették komolyan eddig, de szerintem ez akkor is durva. Meglátjuk, hogyan folytatódik.
    Mert Isi bárkivel bármilyen téten játszik, az általad említett többi játékos pedig, ha van rá lehetősége, 1k/2k-n keménykedik, ha nincs jó asztal fent, akkor meg mondjuk 30/60-on grindol. Durvának durva, csak szerintem párezer handes mintákból nyert eredményekbe nem kell ilyen szintű dinamikát belemagyarázni. Persze szívesen megnéznék pár handet/sessiont showdownokkal meg mindennel, mert tényleg érdekel 1. mi megy gigastakesen 2. csinál-e valamit Viktorunk fundamentálisan másképp, mint a többi reg.
    dfecco23 likes this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megtisztelsz. Én nem vagyok Poker Pro, de még a 70 éves nagymamám is tudja ha valamiben jó vagy akár póker vagy akármi másban, akkor azt akár hosszú éveken átt tudsz jó lenni, és akár a legjobb. Isildurnak csak neve van. Mióta kifosztották PLOHU-ban azóta csak bukni tud. Nem tudom hogy miből de szerintem nem az ő pénzéből játszik.( De azt nyugottan tudom mondani hogy NLH HU-ban a legjobbak között van. )
    olvastad egyébként Galfond blogbejegyzését Viktorkáról?
    dfecco23 and qwertibie like this.

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, de zargatni kellene a tagot, aki csinálta az interjút, hogy minimum magyarázza meg, hogy hol a második rész, miért nem adja le, meg mi az hogy felizgatott minket, aztán hagy meredni. Az olyat nem szeretem, mert megfájdul. És már fáj!
    mindjárt felhívom, csak miattad ^^!!!!
    Tazar1981 likes this.

  4. #44
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 02.
    Hozzászólások
    28

    Villanykörte

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Bár valószínű up, meg egy új reg ellen mindig nehezebb játszani (pláne, ha olyan aggro kreatív játékos mint Isi), mert nem ismerjük a tendenciáit, meg a rangeit,
    Azt hiszem,ezzel kb. mindent el is mondtál azzal kapcsolatban,miért nyert pár nap alatt ennyit..

    Egyesek olyan könnyen dobálóznak azzal,hogy fish vagy zseni,mintha arról menne a vita, hogy a fű zöld színű, vagy sem.Pedig nem ilyen egyszerű..

    Az a zseni, aki legalább három alapvető tulajdonság integrációjával rendelkezik: átlag feletti képesség, feladatelkötelezettség, kreativitás./ Renzulli /

    Ezek szerint Isi zseni!

    Mégis,akkor miért hozzák fel többen,hogy elveszíti mindenét úgyis, meg hogy fish?!
    Mert fish?Vagy hogy nevezzük másképp azt a pókerjátékos,aki éveken keresztül képtelen a BRM betartására?

    A 2M nyerésével kapcsolatban..szerintem is elveszíti!Aztán majd nyer másik 2milliót,amit szintén elveszít,és a körforgás folytatódik

    Személy szerint rühellem a stilusát,mert szerintem több szerencsefaktort vonz a játékba,mint szükség lenne rá..de Neki van 2millió dollárja,nem nekem,ő csinálja jobban
    A póker népszerüségének viszont kifejezetten jót tesz,hogy ő van és ilyen őrült zseniként tolja
    Jeeeee88 likes this.

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Ez a zsenizés szerintem is túlzás egy kicsit. Erre a helyzetre biztosan az. A póker pont nem az a "sport", ahol néhány ezer hand alatt le lehet szűrni azt, hogy valaki zseni-e vagy sem.
    A másik meg, hogy amíg tornákon ennyire "fogalmatlan", addig nálam nem is fog beleférni a zseni kategóriába akármit is csinál (szerintem meg fog nekem bocsájtani ).

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a zsenizés szerintem is túlzás egy kicsit. Erre a helyzetre biztosan az. A póker pont nem az a "sport", ahol néhány ezer hand alatt le lehet szűrni azt, hogy valaki zseni-e vagy sem.
    A másik meg, hogy amíg tornákon ennyire "fogalmatlan", addig nálam nem is fog beleférni a zseni kategóriába akármit is csinál (szerintem meg fog nekem bocsájtani ).
    Igen, Isi a tornakon annyira fogalmatlan mint az allat. Kar, h majdnem 2 millat nyert eddig live es online, pca high roller ,2 scoop win -> Isi megadonk. Ha csak tornakat tolna is az egyik legjobb lenne/ lehetne, de nem butul donkamenteken parszaz k-ert amikor egy handben megnyeri cg-n. BRM, TableSelect, TiltControll obv. nem azok a tenyezok amiket szem elott tart, ahogy Danfiu is megmondta ot a jatek szeretete hajtja es a kompetitiv szellem. Nagy ra az esely, h visszabukja, de kit erdekel, ha o le se xarja es nyomatja tovabb!
    Arsen, bakyka, Holdenper and 2 others like this.

  7. #47
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olvastad egyébként Galfond blogbejegyzését Viktorkáról?
    Azt a blogot amikor először találkoztak a WSOP-n? Csak mesélték nekem mások hogy mit irt az Galfond.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (Amúgy nem mintha érdekelne de FTP-n van valami rakeback vagy vip szint mint a Ps-en? )
    van

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt a blogot amikor először találkoztak a WSOP-n? Csak mesélték nekem mások hogy mit irt az Galfond.
    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...itosz_legenda/

  10. #50
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A személyeskedő és komolytalan hozzászólásokat töröltük. Kérünk benneteket, hogy a fórumszabályzatot tartsátok be, és ne személyeskedjetek. A butaságokra, pedig jobb nem reagálni. Csak ilyen módon marad szakmai a topik.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •