Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (110) összesen
Like Tree118Likes

Téma: Isildur1 közel 2 millió dollárt nyert négy nap alatt

  1. #51
    bbb
    bbb nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 12.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    LoL szakmai topik

    Olyan játékokról beszélün amit innen páran tolnak olyan limitekről amin senki olyan játékosokról akiket kb csak hirekből ismer innen valaki.

    Ez bárminek is van álcázva csak egy offtopik
    Holdenper, forzadani3 and pszibu like this.

  2. #52
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Isildur1 szombati eredménye:

    isil-szombat.png
    Utoljára módosítva: banoster által: 2013. 01. 06. 11:50

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Tazar1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, Isi a tornakon annyira fogalmatlan mint az allat. Kar, h majdnem 2 millat nyert eddig live es online, pca high roller ,2 scoop win -> Isi megadonk. Ha csak tornakat tolna is az egyik legjobb lenne/ lehetne, de nem butul donkamenteken parszaz k-ert amikor egy handben megnyeri cg-n. BRM, TableSelect, TiltControll obv. nem azok a tenyezok amiket szem elott tart, ahogy Danfiu is megmondta ot a jatek szeretete hajtja es a kompetitiv szellem. Nagy ra az esely, h visszabukja, de kit erdekel, ha o le se xarja es nyomatja tovabb!
    A fogalmatlant a jobb tour játékosokkal szemben értettem, ezért is tettem idézőjelbe. 2 millió az össznyereménye valóban, de abból 1,2 millió egy 100.000$ BI-es high roller verseny, ahol 32-en indultak... Ezt kivéve a 230.000$-os élő eredménye engem nem nyűgöz le az ő szintjén.
    Eleve egy nagy hype-nak tartom ezt az egészet, ami jót tesz a póker vérfrissítése szempontjából, de nem tudom olyan teljesítménynek nézni, mint itt sokan.

    Teljesen meddő ez az egész beszélgetés: http://www.pokerakademia.com/hirek/n...akes_nyertese/ Ezt olvastátok már?! Arról beszélgetünk, hogy zseni-e a srác, amikor egy egész esztendőn és 300.000 leosztáson keresztül 2.600.000$-t sikerült buknia. Most akkor zseni vagy sem?! Ja, hogy akkor peches volt, most pedig "nem szerencsés", lol?! Nekem ez az egész high stakes-es cucc nem több szórakoztató "bulvár hírnél". Minden évben olvasgatjuk, hogy xy hatalmas nagy zseni yx-nek tolta át a másik hatalmas nagy zseninek az x millió dollárt. 2010-ben Gus Hansen egy nagy fish volt 1,6 misit bukott, de 2011-re zseni lett, 4misit nyert, 2012-re viszont ismét nagy fish lett, 3,2 misit bukott. Ezt szinte minden HS zseniről le lehetne írni kicsit eltérő számokkal. Számomra sokkal nagyobb dolog az, amit ezek az 1éven keresztül SNE szintet elérő srácok csinálnak és még sorolhatnám, kezdve akár Titcarral. Ez nekem nagyobb zsenifaktorral bír, mint ez a high stakes-es bulvárszemfényvesztés vagy mi. Akikről nem beszélünk, mert nem akkora hú de nagy sztárok, de évről évre szép összegeket csipegetnek a HS vagy a környéki asztalokról, na ők nálam egy két szinttel magasabban vannak...
    Maxxxika, geri190, CsabiST and 3 others like this.

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    SNE- hez nem kell geniusznak lenned hanem grindernek.... Isildur az hiszed nem tud megverni nl5kt 6max vagy plo-t? Amugy elegge vagy tevedve, 2.6 milla minusz 300k hand alatt 200/400on antekkal brutal nagy buko PLOban valoban, toltad mar valaha ezt a jatekot??!Amilyen stilusban nyomja ez kb egy-ket sessionos down 6 asztalon olyan arcok ellen mint Ziig. Megnyugtatlak ha grindolnia kene nl400-on 30 asztalon 8 oraban akkor is az egyik legjobb lenne. Nem kell ot misztifikalni obv, o is verheto, de mikor az A jatekat hozza NL-n barkit ver kb. , talan Jungleman szorithatna meg + PLO-ban is rengeteget fejlodott tavaly.

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Tazar1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SNE- hez nem kell geniusznak lenned hanem grindernek.... Isildur az hiszed nem tud megverni nl5kt 6max vagy plo-t? Amugy elegge vagy tevedve, 2.6 milla minusz 300k hand alatt 200/400on antekkal brutal nagy buko PLOban valoban, toltad mar valaha ezt a jatekot??!Amilyen stilusban nyomja ez kb egy-ket sessionos down 6 asztalon olyan arcok ellen mint Ziig. Megnyugtatlak ha grindolnia kene nl400-on 30 asztalon 8 oraban akkor is az egyik legjobb lenne. Nem kell ot misztifikalni obv, o is verheto, de mikor az A jatekat hozza NL-n barkit ver kb. , talan Jungleman szorithatna meg + PLO-ban is rengeteget fejlodott tavaly.
    Persze, ilyen egyszerű. Kis hazánkban is ezer számra hemzsegnek a SNE-k. Fogalmad sincs arról mi van egy ilyen mögött, ha egy karlegyintéssel elintézed.

    "Nem kell ot misztifikalni obv, o is verheto, de mikor az A jatekat hozza NL-n barkit ver kb. , talan Jungleman szorithatna meg + PLO-ban is rengeteget fejlodott tavaly."

    Ahan, értem. Tehát nem szereti mindig az A játékát hozni. Tavaly ezért bukott 2,6 millát 300.000 hand alatt, világos. Az, hogy ebből mennyi volt PLO vagy NLHE, az lényegtelen, mert én nem azt vitatom, hogy ő egy nagyon jó képességű játékos, hanem azt hogy zseni-e. És az sem érdekel, hogy verné-e az NL400-at vagy sem, mert nem is erről beszélünk. Hanem hogy az alapján az információk alapján, amit elolvashatunk róla, azt mondjuk, hogy zseni.
    Egy zseni nálam nem csinál olyan évet mint amilyet ő tavaly. És hangsúlyozom, hogy azt hogy ő egy nagyon jó képességű játékos egy percig sem vitatom, de nálam ezerszámra hemzsegnek olyan tudású játékosok, mint ő.

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    azt ugye vágjátok, hogy Viktor is volt SNE, ha jól tudom, és azntracker attól parázott, hogy talán Isil hamarébb lesz SNE mint Ő.

    sry az offért:

    azntracker: Hey isildur, i was just wondering what your intentions are for VPPs
    azntracker: Right now it’s me and you #1/#2
    Isildur1: What
    Isildur1: u mean 1 and 2
    Isildur1: i got no intentions
    azntracker: ah cool
    Isildur1: why?
    azntracker: ah, well ive been playing a ton to try get 1mm as soon as i can
    Isildur1: how much u got now
    azntracker: but your 5k HU will kill me if you keep going
    azntracker: i got 623k now, u?
    Isildur1: ok
    Isildur1: little less than you i think
    Isildur1: is there any prize?
    azntracker: are you going to be grinding these as much as you have been?
    azntracker: no prize
    Isildur1: k, no idea
    azntracker: if so, i’m gonna stop playing as much as i have been, save me misery haha
    Isildur1: u play sng to?
    Isildur1: lol
    azntracker: yes, but i gotta play 30-40 table all high stakes
    Isildur1: right now im playing pretty much
    Isildur1: kk
    azntracker: by the way, we played at the same PCA table, u busted med day 2 with QQ vs my ATs
    azntracker: i had KK two times i 3bet you previously but u folded
    Isildur1: ok:/
    azntracker: yea you are playing sooo much now
    azntracker: are you going to continue playing so much everyday, next week or 2?
    Isildur1: yeah mb
    Isildur1: what does it matter for u
    azntracker: oh well i’d just like to know if i should keep killing myself to get 1mm vpp first
    Isildur1: ok, i dont know sry
    Isildur1: ilprolly play pretty much
    azntracker: it’s just a personal goal of mine to get 1mm first, that’s all
    Isildur1: ok well sry i plat theese 5k so much
    Isildur1: gonna get some food
    Isildur1: glgl
    azntracker: good luck!

    azéé' stílusa az van
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2013. 01. 06. 14:00
    bakyka and chickenchireal like this.

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, ilyen egyszerű. Kis hazánkban is ezer számra hemzsegnek a SNE-k. Fogalmad sincs arról mi van egy ilyen mögött, ha egy karlegyintéssel elintézed.
    Én igazat adok Tazar1981-nek. SNE-hez elszántság kitartás és tőke kell. (szerk.: töröltem, mert hülyeséget írtam ) Csak a magyaroknak nincs ekkora tőkéjük, vagy elszántságuk, vagy bátorságuk. Szerintem ezért nincs több SNE.
    Persze van egy szuper tehetséges másik oldal, akik nekivágnak 1000 dollárral, és folyamatos profittal elérik az SNE-t, de szerintem jóval több, aki nagy tőkével, nagy téteken probál hozni egy nullás, vagy enyhén mínuszos ROI-t, vagy bb/100-at.
    Utoljára módosítva: atisz által: 2013. 01. 06. 14:54
    Tazar1981 likes this.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Szerintem ebben az egészben az a legviccesebb, hogy száz meg száz topikban megy a vita a "likerek" meg a "haterek" között arról, hogy Isil valóban zseni-e vagy csak egy szerencsés fish, miközben ő kb. pont leszarja az egészet, egyszerűen csak imádja a játékot (úgy, ahogy kevesen) és részéről ennyi. Az Arsen által bemásolt párbeszédből is teljesen ez jön át.
    Tazar1981 likes this.
    Be the shover not the caller!

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 18.
    Hely
    Üveghegyen túl
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én igazat adok Tazar1981-nek. SNE-hez elszántság kitartás és tőke kell. Ha nekiindulsz $100k-val és hozol -50% ROI-t, még akkor is megéri, mert kb +$50k lenne a nyereség.
    Csak a magyaroknak nincs ekkora tőkéjük, vagy elszántságuk, vagy bátorságuk. Szerintem ezért nincs több SNE.
    Persze van egy szuper tehetséges másik oldal, akik nekivágnak 1000 dollárral, és folyamatos profittal elérik az SNE-t, de szerintem jóval több, aki nagy tőkével, nagy téteken probál hozni egy nullás, vagy enyhén mínuszos ROI-t, vagy bb/100-at.
    Azt a -50%-os ROI-t nagyon elnézted. pl: fricirics ma is "megforgat" 100k-t 500db 200$-os hyper 6max-szal. -50%-os ROI-val az egy nap alatt lenne -50k "profit".
    És azt is misreadeled, hogy -1%-os ROI-t nagyon könnyű hozni HS-en.

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet power eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt a -50%-os ROI-t nagyon elnézted. pl: fricirics ma is "megforgat" 100k-t 500db 200$-os hyper 6max-szal. -50%-os ROI-val az egy nap alatt lenne -50k "profit".
    És azt is misreadeled, hogy -1%-os ROI-t nagyon könnyű hozni HS-en.
    Sorry, igazad van, nagyon elszámoltam. Hülyeséget írtam.

Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •