Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (110) összesen
Like Tree118Likes

Téma: Isildur1 közel 2 millió dollárt nyert négy nap alatt

  1. #61
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fogalmatlant a jobb tour játékosokkal szemben értettem, ezért is tettem idézőjelbe. 2 millió az össznyereménye valóban, de abból 1,2 millió egy 100.000$ BI-es high roller verseny, ahol 32-en indultak... Ezt kivéve a 230.000$-os élő eredménye engem nem nyűgöz le az ő szintjén.
    Eleve egy nagy hype-nak tartom ezt az egészet, ami jót tesz a póker vérfrissítése szempontjából, de nem tudom olyan teljesítménynek nézni, mint itt sokan.

    Teljesen meddő ez az egész beszélgetés: http://www.pokerakademia.com/hirek/n...akes_nyertese/ Ezt olvastátok már?! Arról beszélgetünk, hogy zseni-e a srác, amikor egy egész esztendőn és 300.000 leosztáson keresztül 2.600.000$-t sikerült buknia. Most akkor zseni vagy sem?! Ja, hogy akkor peches volt, most pedig "nem szerencsés", lol?! Nekem ez az egész high stakes-es cucc nem több szórakoztató "bulvár hírnél". Minden évben olvasgatjuk, hogy xy hatalmas nagy zseni yx-nek tolta át a másik hatalmas nagy zseninek az x millió dollárt. 2010-ben Gus Hansen egy nagy fish volt 1,6 misit bukott, de 2011-re zseni lett, 4misit nyert, 2012-re viszont ismét nagy fish lett, 3,2 misit bukott. Ezt szinte minden HS zseniről le lehetne írni kicsit eltérő számokkal. Számomra sokkal nagyobb dolog az, amit ezek az 1éven keresztül SNE szintet elérő srácok csinálnak és még sorolhatnám, kezdve akár Titcarral. Ez nekem nagyobb zsenifaktorral bír, mint ez a high stakes-es bulvárszemfényvesztés vagy mi. Akikről nem beszélünk, mert nem akkora hú de nagy sztárok, de évről évre szép összegeket csipegetnek a HS vagy a környéki asztalokról, na ők nálam egy két szinttel magasabban vannak...



    Lol! "De mit adtak nekünk a rómaiak?!"

    A fogalmatlan tornajátékos Isildur, aki a legdeepebb struktúrájú és legnívósabb versenyeken úgy kapta szét a mezőnyt, hogy az ellenfelei pislogni is alig mertek. Aki mellesleg postflop a világ egyik legjobbja, és úgy vizel le bárkit, ahogy nem szégyelli, de a "jobb tour játékosokkal szemben" egész biztosan fogalmatlan! (:-D) Akinek az FT-jét nézve én csak ámultam-bámultam, és azt éreztem, hogy max ilyen djk123 szintű játékosok nehezíthetnék meg a dolgát, de ők sem túlzottan. Persze lehet, hogy csak én vagyok noob, te pedig teljes mélységében átlátod a játékot, de a kommented után hadd ne fogadjak erre a verzióra.

    Az sne-k és a rakeback prok a zsenik? Én nagyon tisztelem mindazt a kitartást, ami egy sne megszerzése mögött van, de ezt a kijelentésed valószínűleg ők is megmosolyognák.
    Tazar1981 likes this.

  2. #62
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol! "De mit adtak nekünk a rómaiak?!"

    A fogalmatlan tornajátékos Isildur, aki a legdeepebb struktúrájú és legnívósabb versenyeken úgy kapta szét a mezőnyt, hogy az ellenfelei pislogni is alig mertek. Aki mellesleg postflop a világ egyik legjobbja, és úgy vizel le bárkit, ahogy nem szégyelli, de a "jobb tour játékosokkal szemben" egész biztosan fogalmatlan! (:-D) Akinek az FT-jét nézve én csak ámultam-bámultam, és azt éreztem, hogy max ilyen djk123 szintű játékosok nehezíthetnék meg a dolgát, de ők sem túlzottan. Persze lehet, hogy csak én vagyok noob, te pedig teljes mélységében átlátod a játékot, de a kommented után hadd ne fogadjak erre a verzióra.

    Az sne-k és a rakeback prok a zsenik? Én nagyon tisztelem mindazt a kitartást, ami egy sne megszerzése mögött van, de ezt a kijelentésed valószínűleg ők is megmosolyognák.
    Személyeskedésből ötös, de most én jövök.
    Értelmezed is amit írok, vagy csak kiragadsz egy két mondatot és azon csámcsogsz?!

    Ezt írtam:
    "Számomra sokkal nagyobb dolog az, amit ezek az 1éven keresztül SNE szintet elérő srácok csinálnak és még sorolhatnám, kezdve akár Titcarral. Ez nekem nagyobb zsenifaktorral bír, mint ez a high stakes-es bulvárszemfényvesztés vagy mi."

    Egy szóval nem írtam olyat, amit te a számba akarsz adni. Ezzel próbáltam párhuzamba állítani, amit szintén abban a hozzászólásban találhatsz: "Arról beszélgetünk, hogy zseni-e a srác, amikor egy egész esztendőn és 300.000 leosztáson keresztül 2.600.000$-t sikerült buknia."

    Tehát ha ráaggatjuk a zseni jelzőt, hogy az igen profitorientált pókerben (ahol valljuk be, a tudást valamennyire sejteti, hogy az illető mennyit nyer), egy évnyi teljesítménye után 2.600.000$-t bukott, akkor igen, nálam az összes SNE és rakeback pro zseni, hozzá képest mindenképpen. Remélem sikerül értelmezned ezt és megértened, hogy mit milyen összefüggés miatt írtam.

    szerk.: És nem, nem gondolom azt, hogy a SNE szintűek zsenik (bár biztos akad köztük egy, kettő), de a fenti összefüggés miatt...aki érti, úgy is érti.

    "A fogalmatlan tornajátékos Isildur, aki a legdeepebb struktúrájú és legnívósabb versenyeken úgy kapta szét a mezőnyt, hogy az ellenfelei pislogni is alig mertek."

    A fogalmatlan az erős volt, belátom, még ha a jobb tour játékosokkal szemben is értettem. Az 1 élő és a 2 online eredményén kívül viszont nem nagyon tud mást felmutatni. Az meg hogy a világ legjobbjait lemosta és csak pislogtak, hagy ne higgyem már el. Ha ennyire nagy császár lenne, akkor nem hiszem, hogy ne akarna bizonyítani más versenyeken is. Tudjuk, hogy nagyon sok mindenkinek lehet olyan napja, amikor úgy tűnik, hogy lemossa a többi játékost, annyira bejön minden, de aki lejátszott már pár százezer leosztást, az sejti, hogy ebből sok következtetést nem lehet levonni.
    Ez a rész nem is lényeges, nem ez a fő profilja, tudom.
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2013. 01. 06. 17:20

  3. #63
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    szerintem ELŐBB nyerjetek 4 nap alatt 2 milliót, és térjetek vissza ide, és fikázzátok Isildur1-et. DE ADDIG NE... (ez most személyeskedés?)
    bakyka and Tazar1981 like this.

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem ELŐBB nyerjetek 4 nap alatt 2 milliót, és térjetek vissza ide, és fikázzátok Isildur1-et. DE ADDIG NE... (ez most személyeskedés?)
    igen
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #65
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Most tényleg olyan dolgokról vitatkoztok komolyan, hogy ki a jobb, a világ talán legjobb tornajátékosa (mindenki döntse el az ki számára), a világ talán legjobb HUcg-se, vagy top SNE grindere?
    Mindegyik k.va jó. Majd ha ti lesztek a legelső SNE az évben, aki a legnagyobb nyerő HUcg-n, és közben shippeli a major tourokat, akkor adok a véleményetekre. Addig tökmind1 ki mit mond.
    Amúgy teljesen más skillsetet igényelnek ezek a dolgok, és mindegyik terület nagyon nehéz a maga nemében. A legtöbb különféle képesség viszont a multi table HU grinderséghez kell, ezt szerintem objektíven is meg lehet ítélni (de ez még nem azt jelenti, hogy mondjuk Isi jobb Codynál, vagy anznél, mert teljesen más területen mozognak...lehet ha mondjuk Jake elkezdene HUcgzni, akkor 1-2 éven belül feltörölné a padlót Isivel).

    Off: Kicsit szomorú vagyok, hogy kitörölték a szatirikus MTT vs cg trollkodásom...úgy érzem sárba lett tiporva a szólásszabadsághoz való alapvető emberi jogom :cryingsadpandaface:
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most tényleg olyan dolgokról vitatkoztok komolyan, hogy ki a jobb, a világ talán legjobb tornajátékosa (mindenki döntse el az ki számára), a világ talán legjobb HUcg-se, vagy top SNE grindere?
    Valamit nagyon félreérthettél, mert az utolsó 3-4 oldalon én nem nagyon láttam volna, hogy valaki is keresné a legjobb pókerest ebben vagy abban a műfajban.

    Azt, hogy miről beszélgetünk, azt talán még mi is eldönthetjük, amíg kulturáltabb mederben folyik és az Akadémia szabályzata lehetőséget ad rá, béke.

  7. #67
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    milyen vitakör indult itten emberek

  8. #68
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    "Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni." - a mi Isildurunk pont ezt teszi, a legtöbben csak azért szapulják/fishezik mert irigyek. Szerintem minden épeszű ember lenne "akkora fish" mint Blom.
    Arsen, bakyka and dempat15 like this.

  9. #69
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    milyen oldalon lehet lesni, ma pont hogy áll profitba?

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    highstakesdb

    most ahogy így megnéztem, a ps-t és ftp-t összevetve, talán már nem is akkora a bukóvári, ha belevesszük hogy élőben is van neki több mint 1 mihály. ftp most így talán BE körül van ha nem csal a gráf.

    mi a szitu a highstakesdb-vel? trackel mondhatni mindent?
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2013. 01. 06. 22:06

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •