Oldal: 17 / 126 ElsőElső ... 715161718192767117 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #161
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, tudsz csak külön egy részt is exportálni majd importálni.
    Köszi, időközben kipróbáltam és tényleg lehet, mondjuk logikus is, mert a hud profilok mellett lévő gomb alatt is van exp/imp lehetőség és a popup group-ok melletti lenyíló menüben is. Már csak a betűméret növelést kellene megoldani valahogy egy kattintással, de ezt már tényleg nem lehet ahogy nézem csak statonként egyesével.

  2. #162
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Cardstrik3r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sngk és MTTk eredményeit külön kell felnyomni a pt-be, vagy automatikusan menti magától? Ha külön kell, akkor azt hogyan lehet megtenni?
    Mindent egyben importál a handhistory-ból, de külön tudsz szűrni szinte mindenre.

  3. #163
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 16.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Köszi!

  4. #164
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Itt az új év, úgyhogy itt az ideje egy windows telepítésnek. Melyik megoldás a jobb szerintetek: Ha pt4-ből kimentem az adatbázist majd a telepítés után importálom, vagy ne mentsem ki az adatbázist és majd egy újat hozzak létre a handhistorykból? Tudom,h ez a második időigényesebb, de ez most mellékes.

  5. #165
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt az új év, úgyhogy itt az ideje egy windows telepítésnek. Melyik megoldás a jobb szerintetek: Ha pt4-ből kimentem az adatbázist majd a telepítés után importálom, vagy ne mentsem ki az adatbázist és majd egy újat hozzak létre a handhistorykból? Tudom,h ez a második időigényesebb, de ez most mellékes.
    Én ha nagyon ráérnék újraimportálnám. Mert pl. ha egy korábbi verzió rosszul számolt valamit (olvastam ilyet a changelog-ban) akkor az most jól kerül bele az adatbázisba. Amennyiben újraimportálod, megírhatnád, hogy milyen észveszejtő sebességet(h/s) tapasztaltál.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  6. #166
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ha nagyon ráérnék újraimportálnám. Mert pl. ha egy korábbi verzió rosszul számolt valamit (olvastam ilyet a changelog-ban) akkor az most jól kerül bele az adatbázisba. Amennyiben újraimportálod, megírhatnád, hogy milyen észveszejtő sebességet(h/s) tapasztaltál.
    Én is ezért kérdeztem, hátha van előnye, de mivel egész délelőtt telepítettem, így már nincs az a pénz,h megint importáljam a handeket, viszont az adatbázist pikk pakk berakta, és sokkal gyorsabb is lett, ezzel megoldódott egy régi problémám is, vagyis,h miért volt olyan lassú a szűrés a pt3-hoz képest. Jót tett neki egy telljes reinstall meg a gépnek is.

  7. #167
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Hello! Az SB és BB VPIP-t csak én nem találom, vagy nincs is? Ezt a BB vs SB open-call és a BBvsSB open-fold statok hivatottak pótolni? HU-hoz kéne...
    köszi!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #168
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Az SB és BB VPIP-t csak én nem találom, vagy nincs is? Ezt a BB vs SB open-call és a BBvsSB open-fold statok hivatottak pótolni? HU-hoz kéne...
    köszi!
    Van olyan opció, hogy lehet hogy minden statra, hogy be lehet állítani, hogy melyik pozícióról mutassa az adatot. Még hozzá ott ahoil, be lehet állítani a betű nagyságot stb...


    Nekem egy olyan opció kellene, hogy a sng végén átváltson a hudom egy másikra, ami hu-ra lenne, és csak a hu játszott adatokat mutassa, ezt hogy lehet beállítani.

  9. #169
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Sobi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van olyan opció, hogy lehet hogy minden statra, hogy be lehet állítani, hogy melyik pozícióról mutassa az adatot. Még hozzá ott ahoil, be lehet állítani a betű nagyságot stb...


    Nekem egy olyan opció kellene, hogy a sng végén átváltson a hudom egy másikra, ami hu-ra lenne, és csak a hu játszott adatokat mutassa, ezt hogy lehet beállítani.
    Amikor már csak ketten maradtok állítsd át,h pl csak az utolsó 50 handet mutassa. Vagy csinálj egy külön hud profilt hu-ra optimalizálva és váltsd át te játék közben.

  10. #170
    Fanatikus tag Sobi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    Várpalota
    Hozzászólások
    318

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor már csak ketten maradtok állítsd át,h pl csak az utolsó 50 handet mutassa. Vagy csinálj egy külön hud profilt hu-ra optimalizálva és váltsd át te játék közben.
    Az még okés lenne, hogy átváltom a hud a másikra, de akkor is az össz lejátszott statot mutatja, az lenne a jó ha csak a HU-t statokat mutatná, s ezért nem jó a utolsó 50 hand mutatása sem.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •