Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 03

  1. #21
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Bobbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de ez jó nagy baromság!
    Minden hívást megadsz riveren, hogy láthasd mi van az ellenfélnél?
    Ez durván bukó....másrészt ő is látja a te lapod mutatásnál
    Nem haragszom ,ugyan miért is kellene ja ,hogy csak 1 barom beszél baromságot?

    A parti pedig :Ha tudok hívni 80-at mert jobbnak kézbelem magam és ö ugye balek viszont ha mégis ri/re akkor ki a balek és ki égeti a pénzt?Csupán mohóságból!
    Ezen a téten 1 partiban 60-70 dolcsi nem elég? A bordról nem is beszélve,szín és sorhúzó és még amit akarsz.Személy szerin én örülnék ,ha egyáltalán megnyerném ,nem hogy még mohőskódjak. Ja és nálam nemgond,ha mutatásnál két hölgyet kel villantani.
    Végezetül pedig ajánlom figyelmedbe
    " “Gyakran annak van a legnagyobb ára, amiért semmit sem kapunk. Mutathatnék neked sok mindent, amit ha megszerzünk, elfogadunk, kicsavarja kezünkből a szabadságot. A magad ura lehetnél, ha ez a sok minden nem volna a miénk…
    Vedd szemügyre mindazt, ami az őrültségbe sodorja az embert, aminek vesztét könnyekkel siratja; megtudod majd, nem a kár kellemetlen, hanem a kárról alkotott elképzelés.
    Hogy valami elveszett, senki sem érzi, csak rágódik rajta. Ha önmagadat birtoklod, semmit sem vesztettél el. De hány embernek sikerül önmagát birtokolnia?” (Seneca)"

  2. #22
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha raisel akkor feltehetőleg jobb lapja van és dobunk, ez pont ugyan annyiba kerül mint checkcallozni.
    Én amúgy simán elhiszem neked h cc, ha megmondod, hogy feltételezett laptartománya melyik része ellen jobb ez, mint a bet vagy a cf.

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Király

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az a baj a csek/kóllal, hogy az esetek nagy részében blöffkeccsel az ellenfél, ami azt jelenti, hogy mögéd csekkelne, ha nem hívnál, és rosszabbal csak nagyon ritkán emelne, még sokkal ritkábban tudna/merne visszaemelni 3. barrelre.
    ha buta agrónak tartod, és ezért valamennyire potkontrollozni akarsz, hogy showdownig kerülhess, akkor az egész partit érdemes eleve passzívan játszani oop. szerintem semmiképp sem jó, hogyha az utolsó utcán váltasz vissza passzívba olyan szituációban, ahol nem igazán lehet kint monszter, tehát overpár vs. valamilyen pár a játék tipikusan.
    köszi! végre valaki érti mi a stájsz. +1
    arabraB110 likes this.

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet belakecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha raisel akkor feltehetőleg jobb lapja van és dobunk, ez pont ugyan annyiba kerül mint checkcallozni.
    én amúgy simán elhiszem neked h cc, ha megmondod, hogy feltételezett laptartománya melyik része ellen jobb ez, mint a bet vagy a cf.
    ennyi. +1

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet szfvkrisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól függ, hogy mit veszünk rossznak!? Azért, hogy infót gyűjtsek és magamat ellenőrizzem az nekem nem rossz!!
    Az, hogy emeljek és utána dobjam (megmaradt infó nélkül) az nekem rossz!!
    De, mint írtam én MTT-t szoktam játszani és ezt így játszom!! Lehet sokszor callolok rosszul és hülyének néznek, de infót gyűjtök és legközelebb sokkal többet nyerek vele, mert hülyének néztek és kifizetnek!!
    Egyébként ezért nem is szeretek ide írogatni, mert itt mindenki okosabb a másiknál!! Ezért is jó ez az új pontgyűjtés, mert lehet nyugodtan gépelni a sok ...........
    Amikor meg segítség kell, akkor általában csend van!!
    Nem is csodálkozom, hogy sok embernek elmegy a kedve!!
    Na jó elég ..
    GL
    szerintem Romsy nem nézett hülyének azzal hogy kérdezett egyet. és most tényleg nem oltásból mondom. szép napot! ( Romsy eredeti hozzászólása és eddig nem tűnt fel hogy rossz a c/c?)

  6. #26
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet kistaska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem haragszom ,ugyan miért is kellene ja ,hogy csak 1 barom beszél baromságot?

    A parti pedig .......
    Nehéz olyannal "szakmai vitába" kezdeni, amiből minden résztvevő hallhat vagy tanulhat plusz információkat, hogyha a másik fél nem is hajlandó végig hallgatni/gondolni, mit mond az egyik. Ez inkább már személyeskedés így nem itt lenne a helye. Erre van rengeteg közösségi portál, vagy talán pár topic a PA-n. Ezeket javaslom számodra.
    GL!
    arabraB110 likes this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    [QUOTE=fkf131;485470]1. Infoért callolni, rosszabb, mint infoért emelni.
    2. Azért égetni a zsetonokat, hogy magadat ellenőrizgesd nem túl jó. Nekem is nagyon sokszor volt régen, ez "az idióta tuti lejavult-call-és tényleg baszod", de hálisten lassan megtanulok dobni.
    3.Azt írod, mikro MTT-n játszod ezt, meg, hogy hülyének néznek kifizetnek. Énis játszok mikro mtt-ket, és őszintén kinézed a mezőnyből, hogy a saját lapjukon kívül bármivel is foglalkoznak? Vagy, hogy jegyzetelnek rólad, hogy így meg így játszottál, és úgy gondolod megéri callolni, ha valszeg verve vagy, vagy checkelni, ha valszeg elől, ezáltal szarul játszani, hogy írhass egy jegyzetet? Következő leosztásban,meg átültetnek..
    4.Ha valakivel sokat játszol,akkor nem kell hülyeséget csinálni, mert előbb utóbb úgyis lesznek mutatások, szép lassan úgyis össze tudod szedegetni az infot, ha meg nem játszol sokat vele,akkor meg 1 db chipet nem ér meg az info, vagy az önigazolás.
    5. Beírsz egy hülyeséget, és nálad valszeg kompetensebb CG playerek írják, hogy nem jó, erre meg megsértődsz..Tuti veled g**iznek, és nem a jobb megoldást írták le neked a saját idejükből áldozva erre.

    És ezt nem azért írom, mert egy pöcs vagyok, hanem mert a korábbi hozzászólásaid, mtt csomagjaid alapján szimpatikusnak, lelkesnek tűntél, ezért áldozok 10percet arra is, hogy ezt leírjam, mert valószínűleg ez egy eléggé hibás játékfelfogás amit írsz, erőltetsz.
    Nem szégyen megfontolni mások mondanivalóját,mégha elfogadni nem is kell. Nem a stílust kell nézni, hanem a tartalmat. A sértődést meg meghagyni a punciknak.
    Tényleg nem bántásból,peace[/QUOTE

    Abszolút nem a megsértődésről szólt!! Annyi, hogy én így gondoltam, leírtam és nem fogok "űberháborút" nyitni
    Az infó viszont, akkor is nagy úr (6-7 éve játszom)

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem Romsy nem nézett hülyének azzal hogy kérdezett egyet. és most tényleg nem oltásból mondom. szép napot! ( Romsy eredeti hozzászólása és eddig nem tűnt fel hogy rossz a c/c?)
    Nem is a Romsy-ra gondoltam, hogy hülyének néz . hanem az akit lecallolok és ő gondolja, hogy hülye vagyok!!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •