Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree6Likes
  • 4 Post By banoster
  • 1 Post By szpokboy
  • 1 Post By sakkos000

Téma: Vicces idióta Bors cikk

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás Vicces idióta Bors cikk

    BorsOnline - Sztárhírek - Pletyka - Krimi - Politika - Sport - Aktuális - Dől a pénz a magyar szerencsejátékosokhoz

    Először csak átfutottam, mert a láthatóan tele van marhaságokkal.Rulett, sorsjegy, egyebek. A kedvencem a "riói pókervilágbajnokság"

  2. #2
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BorsOnline - Sztárhírek - Pletyka - Krimi - Politika - Sport - Aktuális - Dől a pénz a magyar szerencsejátékosokhoz

    Először csak átfutottam, mert a láthatóan tele van marhaságokkal.Rulett, sorsjegy, egyebek. A kedvencem a "riói pókervilágbajnokság"
    Tényleg fun. Megjegyzem, bár lehivatkoznak minket, semmi közünk a cikkhez. Valószínűleg innen kapták az ihletet. Nyilván a "Rio kaszinó kibővített Brasilia termében" rész megzavarta a szerzőt...
    danfiu, Holdenper, idApRO and 1 others like this.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    "A legnagyobbat kétségkívül Koroknai kaszálta, aki 6. lett a riói póker-világbajnokságon"

    Hogy a fenébe lehet az, hogy 19 ezer ember kedveli a Borsonline-t? Valamit osztanak a facebookos like-olásért? Ki az aki képes akár a Blikk vagy a Bors újságot elolvasni? Semmiről nem szólnak óriási pletyka rovat, tartalmilag a valóságalapja a híreknek kb 20% körül lehet. A rengeteg ember meg mint a borjú vásárolja ezeket.
    Zoli82 likes this.

  4. #4
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    végig olvastam és valami undorító amit a Koroknais résznél írnak. riói póker vb.....

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Én néha azért olvasom ezeket, mint a napiszart, vicces jókat nevetek rajtuk. Sajnos sokan vannak akik nem bírják felfogni milyen hírforrást olvasnak.
    Béluska likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •