Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Shaikon

Téma: Magazin, Újság ajánló!

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás Magazin, Újság ajánló!

    Sziasztok.
    Azért indítom ezt a témát, mert szeretném összegyűjteni azon újságokat, magazinokat, amiket érdemes olvasni napjainkban, akár online hírközlő is szóba jöhet. Ki mit szeret megvásárolni az újságárusoknál, ill ezekben az újságokban/magazinokban mi az ami miatt szeretitek olvasni?
    Valamint személy szerint én még csak keresem a heti, vagy havi megjelenésű újságot/ magazint amit "szeretnék olvasni"

    Érdeklődési köröm:
    Felfedezések-történelem-élővilág.
    Nők, Póker, Technika újdonságok.
    Nemzetközi-Hazai gazdaság-üzlet-befektetés .

    Ti mit ajánlanátok?

  2. #2
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Én nekem az első helyen mindig is a sportoldalak lesznek. Ezek közül szinte már csak az NSO tud megmaradni szaklapnak és tudja hozni az elvárt színvonalat, + a sport24-et is szeretem, de azt inkább csak a letisztultsága miatt. Az ilyen sport365 meg a barátai elindultak a lejtőn a komolytalan bulvár szenny felé...
    Az index-et szoktam még napi rendszerességgel böngészni, mivel ott fellelhető egy csomó érdekes és színvonalas blog is, szinte minden kategóriában.
    A "hagyományos" újságok közül a HVG még mindig az elit, főleg ha érdekel a gazdaság, és egy little politika.
    A történelmi folyóiratok közül meg a Rubicon-t tudom ajánlani. Oda tényleg profi írások kerülnek, a legjobb történészektől.

  3. #3
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    ja és persze még van egy f@sza kis oldal : pokerakademia.com

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 30.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Újságot a Képes Sportot szoktam megvenni. Leginkább a poszterek miatt, mert a neten bármilyen hírt el tudok olvasni. Főleg, ha a kedvenc csapatomról szóló cikkeket. Szerencsére szeretett klubomnak van az egyik legnagyobb magyar szurkolói oldala(Eurobarca). Ott szoktam olvasni a híreket. Más sportoldalakkal az a baj, hogy olyan "híreket" is kitesznek a főoldalra, ami 90%-ban kacsa. De ez teljesen természetes mivel minél nagyobb látogatottságot szeretnének.
    Indek, Hvg-t én is szoktam olvasni, őket ajánlom. Főleg az index tudományos/tech rovatait böngészem, azok érdekesek.
    Ha nők akkor FHM.
    Ui.: Arról a pokerakademia.com-ról mintha én is hallottam volna már valamit ...

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    A sport terén én küzdősportokat szeretem, de már nem keresem ezt a világot. Egy időben motoros újságokat főleg superbike-ot olvasgattam.
    A hvg-t venni fogom bár nem tudom mennyire van tele politikai dolgokkal.
    Régebben minden pókeres újságot megvettem és olvastam, kivéve a jokert.

    Valami olyan jellegű magazinra gondoltam ami modern gondolkodású, érdekes, újító, ötletes, stb tartalommal bír amit érdemes lapozgatni. Van ilyen?

  6. #6
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535
    Atazzz likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  7. #7
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet Atazzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nekem az első helyen mindig is a sportoldalak lesznek. Ezek közül szinte már csak az NSO tud megmaradni szaklapnak és tudja hozni az elvárt színvonalat, + a sport24-et is szeretem, de azt inkább csak a letisztultsága miatt. Az ilyen sport365 meg a barátai elindultak a lejtőn a komolytalan bulvár szenny felé...
    Az index-et szoktam még napi rendszerességgel böngészni, mivel ott fellelhető egy csomó érdekes és színvonalas blog is, szinte minden kategóriában.
    A "hagyományos" újságok közül a HVG még mindig az elit, főleg ha érdekel a gazdaság, és egy little politika.
    A történelmi folyóiratok közül meg a Rubicon-t tudom ajánlani. Oda tényleg profi írások kerülnek, a legjobb történészektől.
    Ajánlom figyelmedbe a lapcsaládunkba tartozó 63.hu-t, ahol rengeteg friss sporthírrel, sportfogadás tippekkel, befizetési bónuszokkal, tippligákkal, blogokkal és fórumokkal várunk.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet szpokboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valami olyan jellegű magazinra gondoltam ami modern gondolkodású, érdekes, újító, ötletes, stb tartalommal bír amit érdemes lapozgatni. Van ilyen?
    Kb leírtad a hvg extra Business magazint.
    Alapból a hvg extra sorozat nagyon jó magazin, nem gyakori megjelenéssel, viszont tartalmas olvasmányok vannak benne. A Business sorozat meg különösen a kedvencem, bár még csak 2 szám jelent meg, szóval nyugodtan megrendelheted visszamenőleg is a "teljes" sorozatot.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    A hvg extra Business érdekel keresgéltem, de Bp-en megtudom ezt vásárolni? Vagy mikor jelent meg ez? Milyen gyakran jelenik meg? Nincs meg valakinek a megjelent példányok megvásárolnám?
    Utoljára módosítva: szpokboy által: 2013. 01. 08. 14:56

  10. #10
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Small Business Ideas and Resources for Entrepreneurs

    alapvetően startup / kkv-nek szól de sztem ha nem érdekel a vállalkozás téma akkor is érdemes olvasgatni

    mérnöki dolgok: http://www.interestingengineering.com/ (fészbúkra is sokat postolnak)
    Utoljára módosítva: titcar által: 2013. 01. 10. 03:32
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •