Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (110) összesen
Like Tree118Likes

Téma: Isildur1 közel 2 millió dollárt nyert négy nap alatt

  1. #81
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy pokertableratings, de ott nem láttam frissítést egy ideje...
    A PTR-en már egy jó ideje letiltották a PS és az FTP játékok statisztikáinak követhetőségét.

  2. #82
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    last 30days 3.15 millió$ azaz 703 millió Ft. (persze nem forintosítunk, nem pénzként tekintünk rá, mert profik vagyunk. de akkor is bmmeg!)
    havi 3M a koksz. Úgyhogy csak 700.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #83
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Személyeskedésből ötös, de most én jövök.
    Értelmezed is amit írok, vagy csak kiragadsz egy két mondatot és azon csámcsogsz?!

    Ezt írtam:
    "Számomra sokkal nagyobb dolog az, amit ezek az 1éven keresztül SNE szintet elérő srácok csinálnak és még sorolhatnám, kezdve akár Titcarral. Ez nekem nagyobb zsenifaktorral bír, mint ez a high stakes-es bulvárszemfényvesztés vagy mi."

    Egy szóval nem írtam olyat, amit te a számba akarsz adni. Ezzel próbáltam párhuzamba állítani, amit szintén abban a hozzászólásban találhatsz: "Arról beszélgetünk, hogy zseni-e a srác, amikor egy egész esztendőn és 300.000 leosztáson keresztül 2.600.000$-t sikerült buknia."

    Tehát ha ráaggatjuk a zseni jelzőt, hogy az igen profitorientált pókerben (ahol valljuk be, a tudást valamennyire sejteti, hogy az illető mennyit nyer), egy évnyi teljesítménye után 2.600.000$-t bukott, akkor igen, nálam az összes SNE és rakeback pro zseni, hozzá képest mindenképpen. Remélem sikerül értelmezned ezt és megértened, hogy mit milyen összefüggés miatt írtam.

    szerk.: És nem, nem gondolom azt, hogy a SNE szintűek zsenik (bár biztos akad köztük egy, kettő), de a fenti összefüggés miatt...aki érti, úgy is érti.

    "A fogalmatlan tornajátékos Isildur, aki a legdeepebb struktúrájú és legnívósabb versenyeken úgy kapta szét a mezőnyt, hogy az ellenfelei pislogni is alig mertek."

    A fogalmatlan az erős volt, belátom, még ha a jobb tour játékosokkal szemben is értettem. Az 1 élő és a 2 online eredményén kívül viszont nem nagyon tud mást felmutatni. Az meg hogy a világ legjobbjait lemosta és csak pislogtak, hagy ne higgyem már el. Ha ennyire nagy császár lenne, akkor nem hiszem, hogy ne akarna bizonyítani más versenyeken is. Tudjuk, hogy nagyon sok mindenkinek lehet olyan napja, amikor úgy tűnik, hogy lemossa a többi játékost, annyira bejön minden, de aki lejátszott már pár százezer leosztást, az sejti, hogy ebből sok következtetést nem lehet levonni.
    Ez a rész nem is lényeges, nem ez a fő profilja, tudom.

    Már vártam a látszatsértődéseket, személyeskedés kártyát, ami általában párban jár a "beírok valamit az egyik ismert játékosról, hogy én is megmondjam a frankót, miközben fogalmam sincs, miről beszélek" típusú kommentekkel. Nehéz erről úgy írni, hogy senkit ne bántsak meg. Csak viccesnek találom, amikor mikro tétes játékosok mondják meg a világ (pláne az online világ) élvonalába tartozó high stakes prokról, hogy fish, pusztán azért, mert nem látják át, amit csinál... (Mint a székely bácsi az állatkertben, amikor megpillantja a zsiráfot: - Márpedig ilyen állat nincs!)

    A zseni téma hidegen hagy, ti lovagoltok rajta. Én csak nem bírtam figyelmen kívül hagyni, hogy írtál egy ordító hülyeséget Isildur és az mtt skillek-témában. Ha személyeskedni akartam volna, rögtön ezzel kezdem.

    "A fogalmatlan az erős volt, belátom, még ha a jobb tour játékosokkal szemben is értettem. Az 1 élő és a 2 online eredményén kívül viszont nem nagyon tud mást felmutatni. Az meg hogy a világ legjobbjait lemosta és csak pislogtak, hagy ne higgyem már el. Ha ennyire nagy császár lenne, akkor nem hiszem, hogy ne akarna bizonyítani más versenyeken is. Tudjuk, hogy nagyon sok mindenkinek lehet olyan napja, amikor úgy tűnik, hogy lemossa a többi játékost, annyira bejön minden, de aki lejátszott már pár százezer leosztást, az sejti, hogy ebből sok következtetést nem lehet levonni.
    Ez a rész nem is lényeges, nem ez a fő profilja, tudom.[/QUOTE]"

    Jajj, olyan magas labdákat adsz nekem, fogalmam sincs, hogyan kellene udvariasan (nem) lecsapnom...
    Isildur hatalmas lifechanging scoop-scoreja kb. 3 buy int jelentett neki a tétjén, mindezt fél nap szüttyögés után... Kezded kapisgálni? Az pedig, hogy a te világodban elkerülhetetlenül együtt jár a kiemelkedő játéktudás és az mtt-k utáni csillapíthatatlan vágy, szép elképzelés... csak nem a valóság. Elhiheted, hogy cudar napok jönnének az mtt-sekre, ha egyszer csak az összes CG-reg nekiállna versenyezgetni.

    Az egész kommentet értelemszerűen magadra veszed majd, pedig a jelenség ellen beszélek. Nem rég egy másik siteon pl. egy freeroller oktatta ki az ebből élő regeket egy CG leosztás kapcsán - oldalakon keresztül! No offense, de ha butaságokat írsz, számíts rá, hogy nem mindenki fogja polkorrekt módon rádhagyni.
    Tazar1981 likes this.

  4. #84
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...
    "

    Mega lol . Nem nagyon sikerült egy hozzászólásomat sem értelmezned . Rossz pillanatban próbálod a világfájdalmadat rajtam levezetni... Sehol nem fish-eztem le Isildurt(mintha el sem olvasnád amit írok). Nem vagyok az a micro grinder, aki majd itt jól megmondja a frankót, csupán szerintem az eddig látottak alapján túl van hype-olva Isi. Van mellette egy pár HS-es, aki van olyan jó mint ő.
    2012-ben 300.000 leosztáson keresztül 2.600.000$-t sikerült buknia. Ezt tudod értelmezni?! Ettől lenne ő annyira, de annyira kiemelkedő?!?! Ezt bármelyik az ő szintjén játszó tudná utánozni.

    Vissza a tour játékára, mert látom ez a szívügyed. Mutass már nekem valamit, amitől ebben a műfajban annyira, de annyira brutálisan jó lenne a többi MTT pro-hoz képest! Ha a PCA győzelmével jössz megint, akkor fogalmad sincs arról, hogy mi az az MTT műfaj. Egy megnyert élő versenye miatt szobrot állíttatnál neki, omg. Ezen kívül van 2 nagy online nyereménye. Ilyet fel tud még mutatni egy pár MTT grinder, sőt még jó néhány cash gamer is.

    Kb olyan olvasni a nekem írt hozzászólásaidat, mintha minden ebben a topikban elhangzott negatív dolgot a svédről hozzám társítanál, holott semmit nem írtam, ahol kétségbe vonnám, hogy az itt lévők 99%-át le dózerolná a pókerasztalról.

  5. #85
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Isildur hétfői eredménye. Ezzel a 2. legnagyobb napi nyerő volt PostflopAction mögött.

    isil-jan8-hs2013.png

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás



    Isildur1 3756 hands $617,308
    PostflopAction 1144 hands $281,208
    Gus Hansen Online 3393 hands $271,467

    Alexonmoon 3121 hands $367,546
    KPR16 1680 hands $330,218
    Sauce1234 901 hands $234,476

    last 48h
    daPEPEhu likes this.

  7. #87
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Isildur1 3756 hands $617,308
    PostflopAction 1144 hands $281,208
    Gus Hansen Online 3393 hands $271,467

    Alexonmoon 3121 hands $367,546
    KPR16 1680 hands $330,218
    Sauce1234 901 hands $234,476

    last 48h

    Az a durva, hogy nem Guy Laliberté kifosztásával csinál ilyen grafikont( mint durrr), hanem folyamatosan az adott játék legjobbjaival játszva.
    MikkaMakka and dfecco23 like this.

  8. #88
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annak a sztorinak nem volt, és nem is lesz második része. Ott fejeződik be, hogy 2008 decemberében ipokerre berak $1500-t. Onnantól nem nehéz kitalálni, felvitte 2 millióig, és novemberben már a Full Tilten játszott.
    ööö... nem közbe volt PSn is ahol legalább 2-3x lenullázta magát és a PS adott neki hogy tudjon játszani... a csávó rég az utcán lenne ha nem lenne szponzorálva ti tényleg enyire hülyék vagytok hogy ezt nem látjátok... tudom hogy a vesztését nem verik fel ekkora hírnek mert abból nincs a PS-nek bevétele de akkor is...

  9. #89
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    am olyan hogy zseni nincs a pókerben ahhoz túl nagy a szerencse szerepe... tudományban van zseni, de pókerben nem. akár mennyire szeretnétek elhinni hogy ti a ***** nagy tehetségeteknek köszönhetően nyertek de, koránt se csak amiatt...

  10. #90
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ööö... nem közbe volt PSn is ahol legalább 2-3x lenullázta magát és a PS adott neki hogy tudjon játszani... a csávó rég az utcán lenne ha nem lenne szponzorálva ti tényleg enyire hülyék vagytok hogy ezt nem látjátok... tudom hogy a vesztését nem verik fel ekkora hírnek mert abból nincs a PS-nek bevétele de akkor is...
    Ha nem lett volna PS most meg FTP pro, akkor is lenne mindig valaki aki adna neki 5K$-t, hogy pár hét alatt tönkre verve a mezőnyt 1-2ről újra HS en tolja.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •