Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen
Like Tree36Likes

Téma: QQ-Gigolo-7 - Multy FT micro limiten

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás QQ-Gigolo-7 - Multy FT micro limiten

    QQ-Gigolo-7: $4.5-os 180 fős SnG FT két asztalon folyamatos kommenttel.

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Gondolkoztam egy darabig, hogy hogyan fogalmazzam meg, amit írni akarok úgy, hogy ne legyek troll, és arra jutottam, hogy mindenképp az leszek, de minimalizálom (végignéztem a vidit)

    Egy kérdésem van tehát: Magadat milyen színnel jelölnéd?
    naggeri, Flush67 and Zsoltika01 like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    Zöld, mert?

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mert elég érdekes partikat játszottál, nagyon sok a leaked szerintem, a video felében azt éreztem, hogy gamblerkedni beültünk egyet Most nem arról beszélek, hogy lemákoltak meg stb, hanem a postflop játékodat illetően néhol eléggé el voltál szerintem tévedve, ami nem baj, csak feküdj rá, ha érdekel Meg nem tudom ez most oktató típusú vidi akart-e lenni, vagy csak úgy készült. Azért ha már felraksz egy videot, ne b*zmegeld tele, mert nem erősen rontja a színvonalat.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolkoztam egy darabig, hogy hogyan fogalmazzam meg, amit írni akarok úgy, hogy ne legyek troll, és arra jutottam, hogy mindenképp az leszek, de minimalizálom (végignéztem a vidit)

    Egy kérdésem van tehát: Magadat milyen színnel jelölnéd?
    csak a kérdés miatt kezdtem el nézni, de ez "****erős"

  6. #6
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert elég érdekes partikat játszottál, nagyon sok a leaked szerintem, a video felében azt éreztem, hogy gamblerkedni beültünk egyet Most nem arról beszélek, hogy lemákoltak meg stb, hanem a postflop játékodat illetően néhol eléggé el voltál szerintem tévedve, ami nem baj, csak feküdj rá, ha érdekel Meg nem tudom ez most oktató típusú vidi akart-e lenni, vagy csak úgy készült. Azért ha már felraksz egy videot, ne b*zmegeld tele, mert nem erősen rontja a színvonalat.
    Én is meglestem, ugyanez a véleményem. Rövidsége ellenére nagyon sok hiba van benne, pláne postflop, nyilván ezeket a flop utáni leakeket egy cashgame regulár talán még inkbáb észreveszi. Oktatóvideónak semmiképpen nem ajánlanám, leakfindernek jó.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    Nem vitatkozom ezen veletek, biztos vagyok benne, hogy vannak hibáim, amiket tevrvezek kiküszöbölni, de azért gondolhatjátok, hogy a hosszútávú statjaim azt mutatják, hogy ennél azért jobban szoktam játszani, egyszerűen rossz formában voltam.

    A bazmegolásért meg elnézést kérek, én is megfigyeltem.

    Végül ez a vidi egy 6-7 órás session végén készült amikor már tilten voltam, mert nagyon sok hasonlót kaptam ezen a napon, mindegy a hibákra ez sem magyarázat, majd jobban odafigyelek, és kösz az építő jellegű kommenteket.

  8. #8
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet QQ-Gigolo-7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A bazmegolásért meg elnézést kérek, én is megfigyeltem.


  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem volt itt semmiféle leak, csak mindig a másik asztalra volt zúmolva a kép, nem arra, amin épp játszott!
    Flush67 and jabyga like this.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    pszibu ez az év oltása volt! Amúgy szerintem is elég amatőr videó lett, még leakfindernek is, de mindegy, valahol el kell kezdeni!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •