Szavazás eredménye: Megállja Maratik a helyét a 100$-os hyperturbók világában?

Szavazók
38. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, tarolni fog, uralni fogja a mezőnyt.

    9 23,68%
  • Igen, kis stabil plusszal esetleg breakevenként.

    19 50,00%
  • Nem, kijön a hosszútáv és sokat fog bukni.

    10 26,32%
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree32Likes

Téma: "I WONT MILLION" Maratik a 100$-os hyper turbo SNG-k réme?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    bazz be mákol egy milliot mi retkes f******mért játszik még ?

  2. #12
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy már vett leckéket, és most kamatoztatja a tanultakat.

    Hajrá, Maratik!!!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Elég valószínűnek tartom én is, hogy már vett órákat 1ik legjobb játékostól és folytatni fogja vele a közös munkát. Ő nem azok közé a játékosok közé sorolható, akik elverték a nyereményüket egyből. husng 100$ jó tanárral, kitartással, némi ésszel verhető. Nem értem egyesek miért gondolják, hogy nem tud megmaradni 100$. Mondjuk ez még kis minta és elég nagy UP-ja van, de még bármi lehet. Szerintem kompetens gyerek lehet és elég jó tanára, szóval szerintem +os lesz hosszútávon.
    Holdenper and Galambos Tarzan like this.

  4. #14
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bazz be mákol egy milliot mi retkes f******mért játszik még ?
    Ezek alapján Esfandiari, Ivey, Negreanu minek játszik még?
    naggeri likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    HU-t tol? Egyszerű...abból a milkából simán vesz mondjuk 140 órát Bernardtól 24K-ért (sőt lehet ekkora pakkot odaad neki mondjuk 21-ért is), vagy másik stabil nyerő HS regtől-coachtól, az alapokat átveszik szeptembertől decemberig. Decemberben/januárban elkezdi tologatni őket egy nagyon szolid alaptudással, a maradék 60-70 órában pedig továbbra is fejlesztik a játékát, és szanaszét veri a 100$-os mezőnyt.
    Btw azért ez a grafikon nem feltétlenül árulkodik arról, hogy ő a limit réme, ezeknél vannak magasabb limiten is, nagyobb mintán, nagyobb nyerő emberek, de ha a tendenciáját tartja, akkor egy elég veszélyes reg lehet.

    Ő legalább nem ült be 1K HU-ra flippelgetni a győzelme után. Szerintem meg fog ragadni a HS-en (feltéve, hogy ez csak nem egy swing, és képezte magát előtte).
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Egy biztos, ha órákat vesz jó irányba halad.

  7. #17
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    nehéz kérdés. de szerintem is a néger ku*vás megoldás a helyes!
    viccet félretéve, ahogy a többiek is elmondták, ha coacholtatja és képzi magát akkor simán lehet stabil nyerő 100on, főleg hogy még az 50 BI-s down se viseli meg a rollját, de szrintem annak a pénznek a nagy része már valamilyen biztosabb alapon be van fektetve.
    jabyga likes this.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Mennyire vagytok már addictak, hogy csak arra tudtok gondolni, hogy ha valaki nyer egy hatalmasat, akkor utána pókereznie kell?! Én pl. befektetném valami sokkal biztosabb dologba, és egy jó darabig nem aggódnék a bankrollom miatt, nyugodt szívvel játszanék mondjuk a szintem felett max. 2-vel. Szerintem sokan ott csúsznak el egy nagy score után, hogy nem ismerik fel, mekkora volt a szerencse szerepe abban, amit elértek. Ha nyernél egy lottót úgy, hogy éveken keresztül heti egy szelvénnyel játszottál, akkor utána heti 1000 szelvénnyel játszanál, plusz vennél még mellé egy kis kaparóst is?
    Theci85 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nyernél egy lottót úgy, hogy éveken keresztül heti egy szelvénnyel játszottál, akkor utána heti 1000 szelvénnyel játszanál, plusz vennél még mellé egy kis kaparóst is?
    Nem, mert ha beadta, akkor utána egy darabig nem fogja. Ki kell várni! Mondjuk egy évet, és akkor venni k*rva sokat egyszerre. Minden valamirevaló, szerencsejátékból élő grinder tudja, hogy ez a nyerő stratégia!

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Ilyen nyeremény után biztos nem költenék pénzt egy olyan dolog elsajátítására, ami későbbi sikeressége nem 100%-ban tőlem függ. Utána már csak élvezetből pókereznék, sztem még a limpre is visszaszoknék .
    jabyga likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •