Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (104) összesen
Like Tree11Likes

Téma: SonGosu Omaha handelemzés, kérdések....

  1. #71
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Itt vannak a statok. Ha valaki esetleg még képben van, plo10 microgamingen az ilyen irányú torzulás jó e? Vagy, esetleg van e óriási lake? Még kevés a hand, de inkább visszanézem azokat a potokat, ahol nem vettem részt, és volt showdown.
    Azt vettem egyébként észre, hogy ha van legalább 1-2 90/60as az asztalnál, akkor ott lecsökkentem a vpipet, és cbet is lentebb megy a sok multiway game miatt.
    Feszesebb asztalon, ahol a fishek is inkább csak ilyen 50/0-t képviselnek, és sokat dobnak flop, ott 35/18/6 70 körüli cbettel szokott lenni, és ott 45 körüli succest tudok hozni.

    Sok még a tanulnivaló, de rajt vagyok.
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #72
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Az elsőt nagyon mélyen kielemezted, inkább olvastam és tanultam, mintsem hozzá tudnék tenni. A másodikban azon gondolkodtam, hogy nem lehet-e egy gyengébb kezet eladni kisebb nyitással. Fél pot emeléssel nem lehet, hogy nem ijesztünk ki mindenkit a játékból és egy nekik esetleg javulást mutató turnön betetni velük még? Amúgy ezzel az emeléssel sincs sok gond. 3 villian közül simán lehetett volna, aki jön veled.

  3. #73
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    A masodik jo, az elsot leadelnem

  4. #74
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    A statokrol meg annyit, hogy ulra passziv vagy, elhiszem h plo10 meg h mw lesznek a kasszak.Latszik h sokszor ha te vagy az aggresszor, akkor xbackelsz ip vagy ch elsz oop 3way es csak eros lapokkal cbetelsz.Sztem elkene kezdened tobbet cbetelni, tobbet raiselni, foleg hu es 3way, mw meg faceup jatszani.

    Esetleg tehetnel be pozicios statokat meg screenshotot a main popuprol, ha lesz majd elegendo mintad

  5. #75
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Oksa, ty. Next 5k handről fogok betenni main popupot is, ebben még benne vannak az első szárnycsapások is.

  6. #76
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Sajna tegnap és ma nem volt időm játszani, viszont vasárnapi sessiönben volt egy hand, ami nem hagy nyugodni.
    Onemirrion: 29/16/2,7
    Baob: 23/3/1,6
    $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Volcano13 ($20.42) 204bb
    UTG+1 onemirrion ($11.11) 111bb
    CO RaqBad ($8.10) 81bb
    BTN Baobabus ($10.63) 106bb
    SB Shamihammi ($11.77) 118bb
    BB Jarva3 ($28.06) 281bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Shamihammi is SB
    Volcano13 calls $0.10, onemirrion raises to $0.45, 1 fold, Baobabus calls $0.45, Shamihammi raises to $2, 1 fold, Volcano13 folds, onemirrion calls $1.55, Baobabus calls $1.55

    Flop: ($5.30, 3 players)
    ???

    Mi a helyes játék flopon?

    Továbbá a vasárnapi sessiön statok. Átnéztem, hogy milyen handeket mikor hogy játszottam, és hogy nem játszottam meg, és kiegészítettem a rangemet, főleg CO,BTN nőtt elég sokat, de sztem vakokról még mindig túl sokat játszom. Illetve a cbetre is jobban odafigyeltem, habár az asztalok is feszesebbek voltak kicsit.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: SonGosu által: 2013. 01. 08. 23:12

  7. #77
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Floppon pot bet.
    K setthez van blockered,
    JJ val csak nem jönnek 3bet callolni,
    egy Q-t is fogsz a SD -okhoz,
    színhúzó nincs

    de gondolom oda lett egy beülőd ha ide be tetted.

  8. #78
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Megvertek, de nem ez a lényeg, azért játszom ilyen kicsi szinten, hogy ne érdekeljen 1 beülő, és minden helyzetben meg tudjam hozni a megfelelő döntést, és ha esetleg nem tudom biztosra a dolgot, választhatom a drágább utat, hogy lássam a lapját.

    Egyébként én is pont így gondolkoztam, csak nem voltam benne biztos, hogy elégszer fognak dobni, hogy összességében plusszos legyen a move. Én nagyon erős lapot reppelek, de nem tudom, hogy itt bevállalják e a 2pár+SD szerű lapokat stack off range-ként ilyen feszesen.

    Flopon potbeteltem, így set ellen commited lettem gutshottal plussz over 2 out settel, végül KK-t mutatott, ami nagyon kis része a game range-nek.
    CsabiST likes this.

  9. #79
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Köszi a kezet. Ismét ráébredtem, hogy nagyon passzív a játékom. Preflop szerintem csak besunnyogtam volna, nem emeltem volna tovább. A flop már érdekesebb, ott valószínűleg megindultam volna én is. Nagyon meg kell még tanulnom az induló lapok értékét. Valahogy mindig az jut eszembe preflop, hogy az omahában mindig az utolsó két utca az erős, és oda is fókuszálok.

  10. #80
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Pre mindig 3bet,akarmilyen deep vunk

    Flop 1,85/call

    Igy eselyt adunk Jx,gs+bdfd type handeknek h shoveoljanak, mondjuk J678bdfd vagy peeleljenek, ha pedig nagyot betelunk, akkor:

    -Soha nem fogunk bf-olni,szal az ellenfelek helyzetet konnyitjuk meg ezzel h csak azt a reszet teszik be a range-uknek, aminek ellenunk decent equity-je van
    -Ezen a boardon kell lenni kisbet/fold range-unknek,mivel jol cbetelheto es inkabb a mi range-unket talalja el, nem az oveket.

    Szoval osszegezve, ha itt mindig nagybet/callozunk vagy ch/foldolunk akkor long term nem leszunk balancolva

    One-nak egy 18% os ranget tettem be , AA nelkul, masiknak meg egy 26% os ranget es flopon az h mi annak az eselye h egyikuknel ez lesz:

    JJ,33,KJ,J3,QT9,JT9cc-szal ergo a stackoff range-uk

    vegeredmeny: 33%
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 01. 09. 09:15
    CsabiST and Electrocowboy like this.

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •