Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree36Likes

Téma: QQ-Gigolo-7 - Multy FT micro limiten

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Én amúgy nem röhögtem a játékán. Lehet, hogy még túlképzett is a postflop játéka ezekhez a SNG-koz, de a 68s hand tényleg nagyon rossz volt. Máshol is voltak szerintem hibás magyarázatok, de nyilván nem gond ez, mivel nem okító vidinek szánta, csak kíváncsi voltam ő milyen célzattal készítette
    Van fent az oldalon cash regtől rosszabb magyarázatú postflop oktató vidi végülis, de ebbe már bele sem megyek inkább, mert kapom majd a visszaoltást a véleményért

    Esetleg vidi stílusán "röhögtem", mert az max celebkedni jó
    differentborder likes this.

  2. #22
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    A srác vette a fáradtságot, hogy egy videót készítsen. Ki mennyit készített eddig?

    Baromira nem egyszerű 2 asztalon játszani és közben LIVE KOMMENTELNI a játékot. A legtöbb profi videóra ezért beszélnek rá utólag.

    Valamit biztos tud, mert nyert már pár K-t.

    Mivel az FR, SH játékokhoz lövésem sincs, így érdemben nem tudok hozzászolni.
    Romsy likes this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  3. #23
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    20:35-nél 98o-val valszeg visszatolom. A-val 3betelnie kellett volna pre, vagy X/R turn, de nem donk.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  4. #24
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Romsy megmondja, hogy jó, utána már mindenkinek jó! Aranyosak vagytok!

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Romsy megmondja, hogy jó, utána már mindenkinek jó! Aranyosak vagytok!
    Na ja! Ateistából is úgy lesz hívő, ha megszólítja Isten!
    Romsy, Faréj, qwertibie and 1 others like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #26
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    pozitív kritika akar lenni:
    -alapól nem tennék ki olyan videót amin összevissza látszódik a fele action,ha már időt szántál rá akkor egy újra alakítást megérne hogy ne félkészen tegyük ki
    -nem mtt-zek és szóval lehet nagyon másként látom a dolgokat de 4 handed 68s-nél mondod hogy "milyen pici a stackje" sztem az ellenfél 39bb-je pre se kicsi de amikor beteszed még akkor is játszható stacked lett volna
    -kicsit még több magyarázatot várnék,pl "miért ekkorát size-olsz amikor cbetelsz" vagy elmondani h milyen mas range-el stealelnél adott szituban stb...


    vannak benne jó elgondolások de ez így elég sovány szerintem
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  7. #27
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    szerintem itt valami konceptuális félreértés van. gigolo feltett a játékáról egy live videót. senki nem mondta, hogy ebben a videóban nem lesz hiba a játékban.
    nagyon kevés olyan hozzászólást látok, ahol konkrétan handek ki vannak emelve és ahhoz oda van írva a helyesnek vélt megjátszás.
    az, hogy van aki a felvett videókat megosztja szerintem jó dolog, biztosan van, akit érdekel, akit meg nem, az meg nem tudom miér tesz úgy, mintha érdekelné. vagy akit meg érdekel, az miért tesz úgy, mintha nem?
    leoltani valakit, aki
    #1 alacsonyabb téten játszik, mint ahol én nyerő vagyok
    vagy
    #2 többet nyer mint én
    vagy
    #3 akármi
    úgy, hogy magyarázatot nem adtok, csak annyit, hogy "ez szar", vagy "ez amatőr" gyakorlatilag nem rendelkezik érdemleges haszonnal önnön egónk balzsamozásán kívül. de a genetika önző, szóval valamilyen szinten ez érthető. ettől függetlenül nem tetszik.
    gigolo: gratulálok a kísérlethez és az eredményekhez. a játékod egyértelműen B/C kategóriás a videó alatt egy olyan szituációban, amikor a leginkább A-ra lenne szükség. fáradt és dekoncentrált vagy, abbahagytam a felénél. tudsz te ennél jobbat is. mutasd meg!
    gl

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder QQ-Gigolo-7 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Bodrogolaszi
    Hozzászólások
    894

    Alapbeállítás

    Köszönöm
    Utoljára módosítva: QQ-Gigolo-7 által: 2013. 01. 10. 15:47

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet QQ-Gigolo-7 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm
    Uniba szoktál járni mostanában? Miket szoktál játszani élőben?

  10. #30
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Lucsi, szerintem leírtuk, hogy mi volt a gáz a vidiben, de fusd át még egyszer inkább Feltölteni több ezer ember számára egy videot, amit végig bazmegezik valaki, az nagyon gáz, ha oktató jellegű, ha leakfinder. A zoomolgatás meg technikailag rontotta el eléggé.

    Azzal nincs gond, hogy felrakta, mivel nem oktató jellegű, csak én trollkodósan fogalmaztam, de oka az előző két indok volt Na de túl lett tárgyalva, már ő is mondta ugye, hogy bocsi a stílusért. Legközelebb gondolom nem lesz benne ilyen QQ, és akkor okay
    differentborder likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •