Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree31Likes

Téma: cal42688 interjú

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Senki nem írta azt hogy napról napra bulizni kell és vakra innia magát. Én csak azt mondom hogyha már megadatott neki egy ilyen életszínvonal, ki kell használni.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Senki nem írta azt hogy napról napra bulizni kell és vakra innia magát. Én csak azt mondom hogyha már megadatott neki egy ilyen életszínvonal, ki kell használni.
    És ennek a kihasználása szerinted a bulik és a pia. Hát GG. A mondataid alapján pontosan leszűrhető, hogy neked nagyon kevés is elég az "ál"boldogsághoz.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyapáink tovább éltek mint mi valaha is fogunk, pedig nem UP DATE kaján éltek. És minden nap meg is itták a magukét. Meg inkább éljek 50 évet, mint 90-et 60-tól nyomorékan.
    Ki él Update kaján? Ez kb olyan mintha azt mondanám hogy mindenki **** manapság. A társadalom 0,05%-a él UPDATE kaján és nagyapáink és nagyanyáink nem azért éltek tovább mert alkoholizáltak, hanem azért mert sokat mozogtak, kevesebbet stresszeltek valamint keveset és nem műkaját ettek. Az meg nagyon érdekes, hogy te a hosszú életet a nyomoréksággal kötöd össze. Szerinted nem lehet sokáig élni boldogan? Én kapásból tudnák csak a körömből hat ellenpéldát. A nagy liberalizmus oda vezetett, hogy fiatal emberek tömegei meg vannak arról győződve, hogy az az élet kihasználása az, ha háborítatlanul ihatnak, drogozhatnak és bulizhatnak. Na de úgy sem fogjuk meggyőzni egymást. Éljük tovább a saját életeinket.
    Utoljára módosítva: yeppiwasit által: 2013. 01. 11. 14:08
    DawiC, dfecco23 and torzon like this.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogyan Isi és a társai, te is max addig gondolkodsz h 50 év. De tudod az ember akár 80-90 évig is élhet. Az meg igencsak felszínes emberre vall ha valakinek az alkohol és a féktelen bulik jelentik a teljes életet. Mi van akkor a ehelyett körbejárja majd a világot, megismer kismillió kultúrát, igazi élményekben lesz része?
    Hát te akkor még nem ittál igazi házi páleszt yeppiwasit..Nah az olyan mint a tér idő kontinuumok közt vándorolnál, ha megfelelő mennyiséget iszol meg belőle
    Jeeeee88 likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Ő de még milyeneket. Egyrészt van egy pálinkafőző ismerősöm. Másrészt 1 emelettel felettem egy csaj aki isteni piákat hoz mert olyan a munkája. De abban igazad van, hogy nálam nem kell hogy az ivás "vándorlásra" csábítson mert szeretem az életemet úgy ahogy van.
    Jeeeee88 likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 25.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő de még milyeneket. Egyrészt van egy pálinkafőző ismerősöm. Másrészt 1 emelettel felettem egy csaj aki isteni piákat hoz mert olyan a munkája. De abban igazad van, hogy nálam nem kell hogy az ivás "vándorlásra" csábítson mert szeretem az életemet úgy ahogy van.
    Te Jehova vagy? : )
    balu999 likes this.

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki él Update kaján? Ez kb olyan mintha azt mondanám hogy mindenki **** manapság. A társadalom 0,05%-a él UPDATE kaján és nagyapáink és nagyanyáink nem azért éltek tovább mert alkoholizáltak, hanem azért mert sokat mozogtak, kevesebbet stresszeltek valamint keveset és nem műkaját ettek. Az meg nagyon érdekes, hogy te a hosszú életet a nyomoréksággal kötöd össze. Szerinted nem lehet sokáig élni boldogan? Én kapásból tudnák csak a körömből hat ellenpéldát. A nagy liberalizmus oda vezetett, hogy fiatal emberek tömegei meg vannak arról győződve, hogy az az élet kihasználása az, ha háborítatlanul ihatnak, drogozhatnak és bulizhatnak. Na de úgy sem fogjuk meggyőzni egymást. Éljük tovább a saját életeinket.
    ez tele van baromsággal. 1. nem ettek sokat? Végülis aratásnál biztos rágták a kalászt.
    A stresszel teljesen egyetértek veled. A hosszú élet általában betegségekkel jár aminek kemény következményei vannak. Végülis egy öregotthon sincs MO-on. A hat ellenpéldádra jut kb 1000 "ellenpélda".
    Az arányokkal gond van. Na de éljünk boldogan amig lehet

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg inkább éljek 50 évet, mint 90-et 60-tól nyomorékan.
    Istenem de buta vagy!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #19
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Cal for President!

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    1 perc alatt meg lehet nézni mennyivel éltek többet nagyapáink...

    STADAT – 1.1. Népesség, népmozgalom (1949– )
    Greyboy and TiffanyMills5925 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •