Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (71) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Kegyetlenke - egy pozitív sztori tegnap estéről

  1. #51
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felróhatjátok hogy néha túlságosan belemegy dolgokba, de akkor rójátok fel x-nek és y-nak is hogy felületes, átgondolatlan, stb. mert az sokkal-sokkal nagyobb baj.
    azért azt beláthatod, hogy sokkal hatékonyabb mindig ugyanazt az egy embert oltani, aki egyébként is ERRE VALÓ, mint folyamatosan nyilvántartani, hogy mikor kinek mit szóltál be stb...
    zulusierra and Maxxxika like this.

  2. #52
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    A tartalom a lényeg, nem a terjedelem. Nyílván esélyes, hogy nagyobb terjedelem több beltartalmat foglalhat magában. Kivéve ha politikusról van szó. Ebben az esetben ez nem feltétlen igaz. Másrészt szoktak itt helyesírási hibákkal küzdőket cinkelni. Nos, más dolog egyszer felhívni rá a figyelmet és más dolog leoltani a sárga földig. Engem is zavar, de ettől még nem nézem le azt aki nem úgy ír ahogyan kellene. Mint mondtam, a tartalom a lényeg.

  3. #53
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    music74 +1111

    Nekem pont az tetszik Holdenper hsz-aiban hogy nem csak odavet dolgokat félvállról,
    hanem igyekszik több oldalról megközelítve beszélni a kérdésről, azt sem érzem hogy nagyon eltért volna a témától.
    Aki azzal jön hogy mi köze ehhez a cunaminak az pont semmit nem értett az egészből, vagy nem akart érteni.

    Saját példámból tudom hogy elkezdek írni egy hsz-t de ha csak pár szóból áll akkor félreértésekre ad lehetőséget, ezért próbálok több szempontot figyelembe venni, illetve megelőzni azt hogy egy-egy szót kiragadjanak aztán hosszú értekezés kezdődjön szétoffolva az adott topikot.
    Sokszor hozzáteszi hogy lehet hogy nincs igaza, kételkedik, írás közben is gondolkodik.
    Sok 2k hsz-al rendelkező embert tudnék mondani aki felületes pár szavakat ír, és olyan fafejű hogy az a szentírás és soha semmiről nem hajlandó elgondolkodni, vagy belátni ha legalább részben téved.
    Szakmai topikokban is mindig alátámasztja az érvelését, kész meghallgatni másokét és látszik hogy ezzel tanulni akar, nem osztani az észt.
    Biztos sokan sokkal jobbak nála akik lehúzzák (nem), de nem lenne jó ha mindenki az ő példájukat követve elintézné azzal hogy "turn b/f".

    Felróhatjátok hogy néha túlságosan belemegy dolgokba, de akkor rójátok fel x-nek és y-nak is hogy felületes, átgondolatlan, stb. mert az sokkal-sokkal nagyobb baj.
    Holdenper ellentéte Romsy!
    Romsy likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #54
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    turn b/f es Holdi for prezident

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper ellentéte Romsy!
    Egyébként igen, de tőle pl. pont nem várnám el hogy órákat töltsön azzal hogy idegen kezdők tudását fejleszti.
    Inkább azokra gondoltam akik az út elején járnak és sok tapasztalatot szerezhetnének azzal hogy a hasonló szinten lévő társaik hand-jein megpróbálnak komolyabban elgondolkodni.
    Romsy likes this.

  6. #56
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként igen, de tőle pl. pont nem várnám el hogy órákat töltsön azzal hogy idegen kezdők tudását fejleszti.
    Inkább azokra gondoltam akik az út elején járnak és sok tapasztalatot szerezhetnének azzal hogy a hasonló szinten lévő társaik hand-jein megpróbálnak komolyabban elgondolkodni.
    Azert Romsy is hozza szokott szolni tyler topikjahoz meg 1-2 nl10 es handhez, szal nem mondanam h nem segitokesz, de az 4sho h 80% trollkodas^^,amivel nincs gond, mert kulturaltan csinalja.

    Kulturalt trollok ftw

  7. #57
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Romsy szerintem jófej Két szóban kimondja sokszor a lényeget. Ha valakinek ez sikerül, akkor minek túlcifrázni? Hülyeséget még nem olvastam tőle. Ami poén azt meg poénnak kell venni.
    Romsy likes this.

  8. #58
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Romsy likes this.

  9. #59
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Egyszerű a dolog, az ír oldalakat alap (értsd: mindenki számára logikus, érthető) dolgokról aki szarja az időt, unatkozik, nem tudja kitölteni a napját, ezért egész nap a fórumot bújja... persze nincs ezzel baj, még mindig jobb mint az nso huszárok, de ne mondja már valaki hogy ez követendő/becsülendő.

    A modoros beszéd a pókerfórumon meg olyan mint disznókat frakkban etetni.
    fkf131 and yeppiwasit like this.

  10. #60
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Jaj skacok, hogy rá tudtok kattani valamire! Beírtam, hogy Holden ellentéte Romsy, most meg már őt kezdjük minősíteni(tökkmindegy, hogy milyen irányban)! A 6. oldalon meg már azt sem tudjuk, hogy ki az a Kegyetlenke, akiről a topic eredetileg szól!
    Kegyetlenke likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •