Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree31Likes

Téma: cal42688 interjú

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Off:

    A várható élettartam drasztikusan lecsökkent,
    Nézd meg a mellékelt linket!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #32
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    $10K-$7K az 1. helyért csak a $100 átlag buy-in-es versenyeken lehet nyerni, akkor elméletileg minimum 200-250X ABI tőke kellene.... Megnézek pár videót, elolvasok pár cikket aztán befizetek én is $20K-$25K kezdőbankrollnak, hogy kipróbáljam hogy megy az online poker... vagy Befizetek $600-t és az első héten az első 6 versenyemen bemákolok két db. 1. helyet amiből elindulhat a pokerkarrierem
    tRomf29 likes this.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet bfkerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $10K-$7K az 1. helyért csak a $100 átlag buy-in-es versenyeken lehet nyerni, akkor elméletileg minimum 200-250X ABI tőke kellene.... Megnézek pár videót, elolvasok pár cikket aztán befizetek én is $20K-$25K kezdőbankrollnak, hogy kipróbáljam hogy megy az online poker... vagy Befizetek $600-t és az első héten az első 6 versenyemen bemákolok két db. 1. helyet amiből elindulhat a pokerkarrierem
    Starson találsz 3+R, 10+R versenyeket, amiben 100% vagyok, hogy 7K+ az eleje.

  4. #34
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    OFF: Aki csak azért grindol, hogy pénze legyen az hülye, és kész. Túlzottan pénzcentrikus a társadalom. Amíg nem használod a pénzed az nem más, mint egy halom papír. Persze nem muszáj bulizni, vagy piálni ezerrel, lehet utazgatni, ****a kocsit, házat venni, k.rvázni, jótékony célokra adni pénzt, vagy bármi. De amíg csak a bankban van x$-od, és annak örülsz, hogy az az összeg 5, vagy 6 számjegyű, addig csak egy illúzió rabja vagy, és nem élsz igazán
    forzadani3 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #35
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Starson találsz 3+R, 10+R versenyeket, amiben 100% vagyok, hogy 7K+ az eleje.
    El is felejtettem,hogy vannak ezek a +R versenyek, kösz hogy szóltál, de mivel nem engedhetek meg magamnak +R versenyeket Max . 2R+1a versenyeken nyomultam régen ,(azért egy $1+R NLOmaha 3. helyet sikerült megoldani $700. 16M zsetonnal nem akartam alkut kötni a két 4-4M zsetonos román arc ellen , összefogtak és kicsontoztak...)
    És ha jobban megnézed egy +Ra versenyhez nem 200vagy250ABi bankroll hanem 4X akkora és már megint ott tartunk hogy ha csak a $3-$10 MTT akkor ABI $6.50 és akkor $6,5X 200vagy250X4vagy5= $5200+

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet bfkerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El is felejtettem,hogy vannak ezek a +R versenyek, kösz hogy szóltál, de mivel nem engedhetek meg magamnak +R versenyeket Max . 2R+1a versenyeken nyomultam régen ,(azért egy $1+R NLOmaha 3. helyet sikerült megoldani $700. 16M zsetonnal nem akartam alkut kötni a két 4-4M zsetonos román arc ellen , összefogtak és kicsontoztak...)
    És ha jobban megnézed egy +Ra versenyhez nem 200vagy250ABi bankroll hanem 4X akkora és már megint ott tartunk hogy ha csak a $3-$10 MTT akkor ABI $6.50 és akkor $6,5X 200vagy250X4vagy5= $5200+
    Nem azt mondta, hogy profi BRM-el dolgozott, de nyilván a leírtakkal egyetértek.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •