Oldal: 841 / 975 ElsőElső ... 341741791831839840841842843851891941 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.401 - 8.410 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8401
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem lehet fix 3b rangeket megadni.
    Van akinél több lesz benne a trashy highcard (K3o, Q4s, J2o, stb), másnál meg egy csomó suited connector, meg 1-2 gapperrel lesz tele.

    A value részében is változó, hogy csak monsterrel 3betel, és a közepesen erős (AQ-A9, JJ-88) lapjaival flatel, vagy a teljes erős rangét meg 3beteli, vagy még szélesebb value rangel 3betel (KTs+, QJs).

    Meg az sem mindegy sokszor, hogy sima 3bet, vagy 3bet allin, meg milyen deepen. Ha van néha mutatás 3bet kasszában, egy idő után már össze tudod állítani a 3b rangét
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #8402
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 23.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet fix 3b rangeket megadni.
    Van akinél több lesz benne a trashy highcard (K3o, Q4s, J2o, stb), másnál meg egy csomó suited connector, meg 1-2 gapperrel lesz tele.

    A value részében is változó, hogy csak monsterrel 3betel, és a közepesen erős (AQ-A9, JJ-88) lapjaival flatel, vagy a teljes erős rangét meg 3beteli, vagy még szélesebb value rangel 3betel (KTs+, QJs).

    Meg az sem mindegy sokszor, hogy sima 3bet, vagy 3bet allin, meg milyen deepen. Ha van néha mutatás 3bet kasszában, egy idő után már össze tudod állítani a 3b rangét
    Okés, majd igyekszem figyelni erre.

  3. #8403
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 23.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | JTs - No Limit Holdem Tournament

    Egy nagyon aggro fish ellen mit csinálnátok itt? 32 handem van róla. 3b:36, AF:8.0, AF%:63, DB:50. Callhoz szerintem nincs elég implied oddsunk, így a push és a fold között gondolkoztam. Azért döntöttem így, mert eléggé határnak éreztem a szitut és volt még idő stackelni később.
    Illetve az ehhez hasonló bottom pár+draw szitukban mik alapján érdemes mérlegelni, hogy mit csináljunk?

  4. #8404
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Vinnie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | JTs - No Limit Holdem Tournament

    Egy nagyon aggro fish ellen mit csinálnátok itt? 32 handem van róla. 3b:36, AF:8.0, AF%:63, DB:50. Callhoz szerintem nincs elég implied oddsunk, így a push és a fold között gondolkoztam. Azért döntöttem így, mert eléggé határnak éreztem a szitut és volt még idő stackelni később.
    Illetve az ehhez hasonló bottom pár+draw szitukban mik alapján érdemes mérlegelni, hogy mit csináljunk?
    easy call sztem.
    641stone likes this.

  5. #8405
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 23.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | JTo - No Limit Holdem Tournament

    Erről a handről mit gondoltok? Ellenfelem SBVP:86, ST:13, AF:1.9, AF%:32, STLP:36
    Flopon ch/r lett volna a játék. Turnön azért ment az overbet, mert azt tapasztalom, hogy ilyen boardon azt is callolják A magassal például. Raiselhet-e itt gyengébb lappal vajon? Riveren egy ekkora bet mit jelenthet?

  6. #8406
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 01.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet Vinnie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | JTo - No Limit Holdem Tournament

    Erről a handről mit gondoltok? Ellenfelem SBVP:86, ST:13, AF:1.9, AF%:32, STLP:36
    Flopon ch/r lett volna a játék. Turnön azért ment az overbet, mert azt tapasztalom, hogy ilyen boardon azt is callolják A magassal például. Raiselhet-e itt gyengébb lappal vajon? Riveren egy ekkora bet mit jelenthet?
    Én még kezdő vagyok, de azért elmondom, hogy látom.
    Elolvastam amit írtál, meg a statokat, azt mondtam magamban hogy verve vagy.
    Preflop én rászoktam emelgetni JT-zel a limpre. Flopon nagyon ellenfél függő. Ha passzív nagyon és megadogatós (cs) (vagy szimplán nem hisz neked ezen a párosodott boardon), akkor én néha már itt a flopon elkezdem növelni a kasszát és szépen fizetnek (A2-A9, QT, Kx, T9 adogathat akár), de a Check sem rossz. A flop donkhoz tényleg valami read vagy dinamika kell.
    A turn overbet nekem nem tetszik, a turn visszaemelése meg elég kemény ezen a boardon egy ilyen statokkal rendelkezőtől (nem tudom hány hand volt). Ez nagyon nagy %-ban szerintem K vagy J, eldobni persze nem tudom a lapunkat. Minél olcsóbban kellene showdown-ba keveredni, ami nagyjából sikerült is szerencsére.

  7. #8407
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 23.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet EFMmaster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még kezdő vagyok, de azért elmondom, hogy látom.
    Elolvastam amit írtál, meg a statokat, azt mondtam magamban hogy verve vagy.
    Preflop én rászoktam emelgetni JT-zel a limpre. Flopon nagyon ellenfél függő. Ha passzív nagyon és megadogatós (cs) (vagy szimplán nem hisz neked ezen a párosodott boardon), akkor én néha már itt a flopon elkezdem növelni a kasszát és szépen fizetnek (A2-A9, QT, Kx, T9 adogathat akár), de a Check sem rossz. A flop donkhoz tényleg valami read vagy dinamika kell.
    A turn overbet nekem nem tetszik, a turn visszaemelése meg elég kemény ezen a boardon egy ilyen statokkal rendelkezőtől (nem tudom hány hand volt). Ez nagyon nagy %-ban szerintem K vagy J, eldobni persze nem tudom a lapunkat. Minél olcsóbban kellene showdown-ba keveredni, ami nagyjából sikerült is szerencsére.
    Passzívabb ellenfél ellen donkolnám a flopot. Ja, így utólag az overbet egyáltalán nem jó. Igazából ami kérdéses számomra, hogy egy ilyen boardon el kell-e dobni a lapunkat.

  8. #8408
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 23.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre limp attack (175ig kb), flop fél potbet, turn fél potbet (ha nem K akkor nagyobb size) / callolom ha nem raisel sokat, RI check/call, check/fold size függő de ha kicsit betel akkor lesz nála párszor Ax.
    Milyen range-dzsel támadsz szinte csak limpelő arcokat?

  9. #8409
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Vinnie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen range-dzsel támadsz szinte csak limpelő arcokat?
    ellene kicsit feszesebben támadunk
    AK,AQ,KTs,QTs,TJs
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #8410
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Vinnie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen range-dzsel támadsz szinte csak limpelő arcokat?
    Az függ a postflop játékától is.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •