Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (106) összesen
Like Tree86Likes

Téma: Mohykan1981 1. lett a Bigger $109-en

  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Idézet mohykan1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakit érdel, akkor szívesen írok egy rövid kis bemutatkozó blogot magamról, eddigi játékaimról, és sajnos botladozásaimról is...
    Én kíváncsi voltnék rá!Scope szerint ez idáig -41K mínuszba voltál,ezt milyen játékokkal hoztad össze ?

  2. #22
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Gratulálok Mohykan!
    Egyébként Bélabácsinak volt még egy 55$ 1R1A 3. helye ami kimaradt, ha jól emlékszem 2400$-t nyert.

  3. #23
    Lelkes újonc tippmix avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 17.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Nagy grat!!!!

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Béluska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kíváncsi voltnék rá!Scope szerint ez idáig -41K mínuszba voltál,ezt milyen játékokkal hoztad össze ?
    Jujj, tényleg ez van fent. Majdnem 8000 verseny alatt. Ez alapján bármiféle rosszindulat nélkül tanácsolom, hogy lehet jobb lenne hanyagolnod a pókert, komolyabb szinten legalább is. De ha azt írod, hogy más teremben meg masszív nyerő vagy, akkor bocsánatodért esedezem, de ez a graf azt mutatja, hogy most nem a tudás jött ki, hanem a lépés...
    Fektesd be, tedd bankba ezt a pénzt, járj utána az adózási dolgoknak... Ha pedig annyira bízol magadban a póker terén, akkor indulj el az alapokról. Szánj rá néhány száz dolcsit, fogadj fel coach-ot, de 4 számjegyű összegnél nagyobbat semmi esetre se tegyél a pókerre. Ha alkalmas vagy rá, akkor a micro limitet is verned kell.
    Pat and kukiszabi like this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet mohykan1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakit érdel, akkor szívesen írok egy rövid kis bemutatkozó blogot magamról, eddigi játékaimról, és sajnos botladozásaimról is...
    jöhet, én kíváncsi vagyok, amúgy grat

  6. #26
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jujj, tényleg ez van fent. Majdnem 8000 verseny alatt. Ez alapján bármiféle rosszindulat nélkül tanácsolom, hogy lehet jobb lenne hanyagolnod a pókert, komolyabb szinten legalább is. De ha azt írod, hogy más teremben meg masszív nyerő vagy, akkor bocsánatodért esedezem, de ez a graf azt mutatja, hogy most nem a tudás jött ki, hanem a lépés...
    Fektesd be, tedd bankba ezt a pénzt, járj utána az adózási dolgoknak... Ha pedig annyira bízol magadban a póker terén, akkor indulj el az alapokról. Szánj rá néhány száz dolcsit, fogadj fel coach-ot, de 4 számjegyű összegnél nagyobbat semmi esetre se tegyél a pókerre. Ha alkalmas vagy rá, akkor a micro limitet is verned kell.
    lol.
    tavaly isildurr-nak is azt tanácsoltad volna hogy fejezze be a pokert nem?
    ZoliHUN, CsabiST and PokerEdge like this.

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Gratula !!

  8. #28
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jujj, tényleg ez van fent. Majdnem 8000 verseny alatt. Ez alapján bármiféle rosszindulat nélkül tanácsolom, hogy lehet jobb lenne hanyagolnod a pókert, komolyabb szinten legalább is. De ha azt írod, hogy más teremben meg masszív nyerő vagy, akkor bocsánatodért esedezem, de ez a graf azt mutatja, hogy most nem a tudás jött ki, hanem a lépés...
    Fektesd be, tedd bankba ezt a pénzt, járj utána az adózási dolgoknak... Ha pedig annyira bízol magadban a póker terén, akkor indulj el az alapokról. Szánj rá néhány száz dolcsit, fogadj fel coach-ot, de 4 számjegyű összegnél nagyobbat semmi esetre se tegyél a pókerre. Ha alkalmas vagy rá, akkor a micro limitet is verned kell.
    Igen mínuszos voltam, de az 31K a pontosság kedvéért. Köszi a jótanácsot, amit megfogadok örömmel. A helytelen BR manegmentemnek köszönhettem a mínuszt, mivel "amatőr hobbypókeresként" túl sokat akartam, ráadásul munka mellett mindezt. De ezt este leírom nektek a blogomban! Coach-al /atish81/ már felvettem a kapcsolatot októberben, hogy órát szeretnék venni tőle, mivel úgy terveztem, hogy novembertől tudom szabadságolni magam és pókerrel foglalkozni, de a dolgok úgy alakutak, hogy január 7-ig sokat dolgoztam, és csak egy hete játszom ismét. Köszi mégegyszer a gratulációkat, és a tanácsokat!

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet mohykan1981 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen mínuszos voltam, de az 31K a pontosság kedvéért. Köszi a jótanácsot, amit megfogadok örömmel. A helytelen BR manegmentemnek köszönhettem a mínuszt, mivel "amatőr hobbypókeresként" túl sokat akartam, ráadásul munka mellett mindezt. De ezt este leírom nektek a blogomban! Coach-al /atish81/ már felvettem a kapcsolatot októberben, hogy órát szeretnék venni tőle, mivel úgy terveztem, hogy novembertől tudom szabadságolni magam és pókerrel foglalkozni, de a dolgok úgy alakutak, hogy január 7-ig sokat dolgoztam, és csak egy hete játszom ismét. Köszi mégegyszer a gratulációkat, és a tanácsokat!
    szerencsés ember vagy, hogy ennyit költhettél hobbyra és még szerencsésebb, hogy mindez most megtérült

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerencsés ember vagy, hogy ennyit költhettél hobbyra és még szerencsésebb, hogy mindez most megtérült
    Igyekeztem, sokat melóztam /kétkezimunka/, és ennek köszönhetően futotta a hobbyra, na meg utóbbi időben sokat is tanultam a pókert, mindezt meló mellett /kb. 2-3 óra per nap/, amíg vártam az asszonyt, hogy ő is végezzen a melóval, és végre pár órát együtt is lehessünk.

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •