Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (106) összesen
Like Tree86Likes

Téma: Mohykan1981 1. lett a Bigger $109-en

  1. #61
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    nem tudom h miért kell ezt túlmagyarázni sztem csak egyszerűen szeret játszani és nem a pénz motiválja ha valaki szeret valamit csinálni ki is tart mellette akkor is ha nem megy

  2. #62
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Grat.A mohykan névről nekem mindig a Fábry ugrik be
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  3. #63
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 14.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    szép volt
    ZoliHUN and dfecco23 like this.

  4. #64
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet dismarc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szép volt
    Bravó Dis
    dismarc likes this.

  5. #65
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki a kitartásról magyaráz, annak szerintem fogalma sincs arról, hogy mi letolni 8000 MTT-t. Még profikat is megvisel egy 1-2 ezres down vagy BE. Látva azt, hogy mekkora veszteséget termelt, az új kezdethez ez egy nagyon jó alap lehet, ha MEGFOGADJA az oktató tanácsait. Mármint az, hogy még mindig érez magában erőt/motivációt/hitet, hogy meg tudja csinálni, nyerő tud lenni.
    Ha hobbiból csinálta ha nem, a napi 3 éven keresztüli átlagosan 7 MTT (csak, hogy lássátok ez kb mennyi versenyt is jelent) az ha hobbista ha nem, az nagyon durva. Sőt, értelmetlenné teszi a hobbista jelzőt. Bélabácsi jelen állás szerint a Full Tilten 7100 MTT-nél tart (lényegtelen, hogy 1 évig vagy mennyi ideig be volt zárva a terem) Nyilván, ha nyerő lenne, akkor nem mondaná(tok), hogy hobbista.
    jah, egy igazi gambler gondolom mindig érez magában elég erőt/motivációt/hitet, hogy meg tudja csinálni... hagyjuk már az egészet, napi 10-12 órát dolgozott, 2-3 órát elemzett meg tanult, mire az asszony hazaért meg még napi 7 mtt-t is lenyomott. kicsit sok már, nem? maxxxxxxika fogalmazott jól. pörgette a félkarút és csak leesett neki a jackpot. ne hadováljon itt senki kitartásról, be-ről, dowswingről. el kell fogadni, hogy nem a tanulás hozta meg a sikert, hanem a szerencse. kész, pont. aki a múltjáról mást mond, az nagyon nincs képben. a jövő lehet más...
    kukiszabi likes this.

  6. #66
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 30.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Szép volt, gratulálok!

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Gratulálok én is.

    Tanulság nem kell feladni 8000 mtt után végül úgyis kijön a tudás.

  8. #68
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Kizárt dolognak tartom, hogy csak úgy meg lehessen nyerni egy ilyen tornát, mert "adta a gép". Biztos sokat javult a játéka, és a kitartása meghozta gyümölcsét.
    Ezért csak gratulálni lehet.
    Vagy fanyalogni...
    Utoljára módosítva: Kukker által: 2013. 01. 14. 19:11
    lecso10 likes this.

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah, egy igazi gambler gondolom mindig érez magában elég erőt/motivációt/hitet, hogy meg tudja csinálni... hagyjuk már az egészet, napi 10-12 órát dolgozott, 2-3 órát elemzett meg tanult, mire az asszony hazaért meg még napi 7 mtt-t is lenyomott. kicsit sok már, nem? maxxxxxxika fogalmazott jól. pörgette a félkarút és csak leesett neki a jackpot. ne hadováljon itt senki kitartásról, be-ről, dowswingről. el kell fogadni, hogy nem a tanulás hozta meg a sikert, hanem a szerencse. kész, pont. aki a múltjáról mást mond, az nagyon nincs képben. a jövő lehet más...
    Ezt a részt olvastad "Látva azt, hogy mekkora veszteséget termelt, az új kezdethez ez egy nagyon jó alap lehet, ha MEGFOGADJA az oktató tanácsait. Mármint az, hogy még mindig érez magában erőt/motivációt/hitet, hogy meg tudja csinálni, nyerő tud lenni."

    És az első hozzászólásomat a témával kapcsolatban?! Ja, hogy nem, akkor már értem.

  10. #70
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Köszönöm még egyszer mindenkinek! Viszont segítség kellene, mivel elkezdtem a beígért blogot írni már kétszer is, de egyszer csak nem lehetett tovább írni, mert lefagyott minden a bejegyzésnél, és még csak a fele volt meg. Mi a teendő ilyenkor? Mentem és tudom folytatni, vagy???? Soha nem csináltam még ilyet...

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •