Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (151) összesen
Like Tree177Likes

Téma: Nyerő Oldal Mental Coach Projekt

  1. #51
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    kérdezd csak meg a rulettes csávót, vagy a csajozós gyereket...
    trixilw likes this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    yup



    rátapintottál a lényegre. Erre keressük a választ.
    És ez még azért messze van a klasszikus akadémiás vihar a bilitől. Tudunk mi jobban is ha akarunk
    Ha ez akkora dilemma akkor segítek:

    Tekintsd a pókert egy rendszernek. Az írásaim lényegében ennek a rendszernek az elemzései, abban az értelemben,azonosítom a rendszer elemeit, működési mechanizmusait, feltárom a struktúrát. Ezek a felismerések gondolkodó emberben KÉRDÉSEKET szülnek.

    Ha még emlékszel a KÉRDÉSEIM a parti-session-karrier relációban rendszereztem.

    Értelemszerű, hogy ha valaki látja az érem egyik oldalát, az látja, vagy láthatja a másikat is.

    Magyarul: vannak VÁLASZAIM, amelyeket értelemszerűen kihagytam az írásból.

    Ezeket a válaszokat osztom meg az emberekkel akik annyit tettek, hogy jelezték kíváncsiak a dologra.

    (amúgy azért mondtam, hogy vannak titkok, mert a válaszaimat nem szándékozok publikálni, - de az fontos megtudnom, hogy az öt ember ugyanúgy értelmesnek, hasznosnak és hasznosíthatónak tartja a meglátásaimat, mint én).

    Ezen projekten keresztül tudom a súlypontokat megtalálni, és jobban megérteni, és megértetni, hogy mit akarok.

    Amikor azzal címkézel, hogy mlm-s vagyok, vagy mások igyekeznek úgy beállítani, mint egy "hagyományos" és vélelmezetten gagyi kivitelezésű mental tréninget, akkor annyival védeném meg magam, hogy minimum azon a szinten adom meg a válaszokat, amelyen a kérdéseket megfogalmaztam - ha nem magasabban. És ezt a résztvevőkben az első perctől kezdve tudatosítom, és nem véletlen, hogy általánosan meg vannak elégedve. Igen kimondom: ebben a dologban komoly szellemi tőke van, sok időm fekszik benne, és hat év tapasztalata.

    Vagyis az írások, illetve a projekt kizárólag a saját szellemi termékem, az én tapasztalataimra, tudásomra épülnek. Azt teszek vele, és úgy amit akarok - természetesen oly módon, hogy azzal senkinek ne okozzak kárt. Ennek egyébként értelme nem lenne, se nem célom - de ez kiderült az eddigiekből. Ez a projekt komolyabb és értelmesebb attól, hogy ilyen dolgokkal lenne értelme összefüggésbe hozni.

    És ha ennek itt az Akadémián vége, akkor lépek vele tovább, amerre célszerűnek és jónak látom, és ahol fogadókészséget tapasztalok.

    És még annyit: én ebből nem zártam ki senkit, mindenki pont annyit és pont úgy kapott, amennyit saját maga "kieszközölt".

    Meg kell tanulni kommunikálni, mindennek ez az alapja.
    Theci85, pszibu and Bobbie like this.

  3. #53
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    vizuális típusoknak: addig nem érdemes dörömbölni az ablakon, és óbégatni befelé, amíg nyitva van az ajtó.

  4. #54
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Beszélő

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    napi 5$-ért vállalom, hogy minden nap leb@szlak, hogy ne lopd a napot
    ha elég meggyőző vagy, nekem +ev lenne, visszafizetési garanciát vállalsz?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #55
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Így a HSZekre kb. két dolgot elég írnom, hogy átgondolják egyesek eddigi álláspontjukat.

    Információval fizetünk azért, hogy információt kapjunk. Ez szerintem egy remek ötlet. Ennél olcsóbban van amit megúszunk a mai világban?
    Az pedig, hogy most néhány órát belefektetünk abba, hogy mentálisan fejlődjünk szerintem senki számára sem probléma.( Kivéve az aktuális ellenfél). Ha beválik és fejlődünk akkor mindenki örül. Ha nem, akkor tudjuk, hogy merre ne haladjunk, vagy igyekszünk olyan irányba elmenni, amit még nem térképeztünk fel.

    Semmiképp sem nevezném kidobott időnek.


    Különben megvolt a második mentális tréningünk. Elég érdekesek a dolgok, amiről beszéltünk. Szerintem technikailag is sok fejlődést eredményez, nem csak mentálisan. Talán helytállóbb megfogalmazás, hogy ha mentálisan erősebb vagy akkor technikailag is nagyobb fejlődést eredményezhet. Viszont én elmennék abba az irányba, hogy az igazságot egyenlőre a kettő között kell keresnünk.

    További szép napot srácok. Szerintem vagyunk annyira értelmesek már, hogy eltudjuk dönteni azt, hogy számunkra mi értelmes időtöltés és mi nem.

    Azért még egy fontos dolog. Music egyik célkitűzése, hogy ne csak elfogadjuk a dolgokat, hanem amiről másképp gondolkodunk azt vitassuk meg.

    Na ez több mint két dolog volt. Elszaladt velem a ló.

    sziasztok
    Utoljára módosítva: zotya88 által: 2013. 01. 19. 10:38 Oka: Kiegészítés
    Bobbie likes this.

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként amit a mental coachról fikázási célzattal írtok - az lényegében a saját elképzeléseitek kritikája. Mi nem ebben a tárgykörben mozgunk, és nagyon nem az unalomig ismert dolgokat upgradeltem át.

    Ha kritizálni szeretnétek a dolgaimat meg lehet tenni, de akkor korrektül: face to face.

    Viszont előbb olvassátok el amit írtam, csomó dolog kapcsán nem kéne feltételezésekbe bocsátkozni, se vagdalkozni.

    Ha ezt nem lehet megérteni, akkor sajnálom. Azt meg belátom, amit privát üzenetben a normálisabbja képvisel, hogy értelmes dologba vágni ebben a formában, (ebben a közegben) semmi értelme.
    Olvastam a blogjaid, és abszolút jónak tűnt a dolog, szép összeszedett írások. Viszont amit ide írkáltál olyan rossz, egoista képet festett rólad, hogy eszméletlen. Ez a " face to face" és az " ebben a közegben" duma egy kicsit erősre sikeredett sztem. Azt írtad, hogy elfogadod a kritikát, de ahogyan több "régi" akadémiás is kicsit kérdőre vont esetleg ellen ment ellened, már nagyon rosszul kezelted a helyzetet. Én ezt külső szemmel így láttam.
    music74 likes this.

  7. #57
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    az is lehet, hogy így van. én csupán azt szerettem volna, hogy ha térdig állunk a vízben, akkor az ne legyen szaros, mert akkor azt közösen szagoljuk.

    de nem vagyok egosita, és ha ez a kép jött le rólam akkor ezúton is elnézést kérek. a közös fejlődés értelmesebb dolog, és jobban célom, minthogy valakit akarva vagy akaratlan megsértsek.

    ezért is vonultam a blogomra. köszönöm a meglátásod, megszívlelem.
    soux likes this.

  8. #58
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Az eredeti szándékának megfelelően (bizonyos személyes akadályok elhárítása után) mai napon (féltávnál) Tir-x is csatlakozott a csapathoz.
    Bobbie likes this.

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Közzéteszem a coachunk mai feladatát, íme:

    Állítás: "Ami megtörténik egyszer, az nem biztos, hogy megtörténik még egyszer. De ami megtörténik egyszer, aztán megtörténik még egyszer, az megtörténhet harmadszor, negyedszer, n-edszer is.

    Az állítás kapcsán alkoss egymásnak ellentmondó teóriákat, vagyis indokold meg, hogy szerinted miért IGAZ, majd azt is, hogy miért HAMIS az állítás.

    A feladat második része, hogy szerinted a reláció önmagában IGAZ vagy HAMIS?
    Theci85 likes this.

  10. #60
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Kis segítség a gondolkodáshoz: ritmus és ütem

Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •