Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Isildur1 januári profitja 3 millió dollárra csökkent

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Isildur1 januári profitja 3 millió dollárra csökkent


  2. #2
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Kezdődik megint a 2009-es év végi széria, és innen már neki nehéz lessz talpra állni.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdődik megint a 2009-es év végi széria, és innen már neki nehéz lessz talpra állni.
    2 hét után 3 millió $ profittal állni, hát az k... kemény lehet, de csak magát okolhatja.
    Én drukkolok neki hogy sikerüljön innen felállnia.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Most még kicsit tolná és vissza is bukná az egészet....ahogy szokta...nem nagyon szeret cash outolni...
    MrChaotic likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Megjött a down

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdődik megint a 2009-es év végi széria, és innen már neki nehéz lessz talpra állni.
    persze, nyilván 2009-ben is megállt úgy hogy nyerőben volt, és szünetet tartott.

    lassan 4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken, a legkülönbözőbb játékokban a legtöbb akciót és nézőt generálva. nem értem hogyan lehet őt utálni. bár sztem sok emberből nyilván az irigység beszél.

    ja majd elfelejtettem, még csak 22 éves.
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2013. 01. 17. 10:20

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Nem hiszem,hogy utálnák..miért utálnák...csak elég nagy idióta..mert mindig bustora teszi magát...
    MrChaotic likes this.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ti most komolyan tragédiaként akarjátok felfogni, hogy csinál 3M profitot bő két hét alatt? Már ha csak azt megnézitek, hogy hány leosztást tolt a többiekhez képest...
    Meg ha nem játszik, akkor ~100k a nap legnagyobb nyerője. Hatalmas varianciával jár a játéka, de azért nehogy már az legyen a gáz, hogy valaki nyer 5M-t, és abból visszabukik 2-t!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    ugye nem vagy olyan naív, hogy nem veszed észre, hogy amint elkezd nyerni, rögtön azt várják és azt hangoztatják, hogy mikor kezd el újra bukni? az gondolom nem útálat, és nem is irigység. mindegy, én ezzel a témával nem fogok többet foglalkozni, mindenki azt gondol amit akar. sajnálom, hogy sokan csak azt látják hogy mindig újra bustolja magát (azt meg nem igazán látja senki sem, hogy mindig képes újjáépíteni a rollját), és azt nem hogy megmutatja hogy milyen gyorsan lehet fejlődni ha feszegeted a határaidat.

    az, hogy valaki nem úgy tekint a pokerre mint egy átlagos játékos, még nem feltételezi azt, hogy az ő meglátása helytelen. #perspektívák

    byeoffpuszi
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2013. 01. 17. 10:42
    bakyka likes this.

  10. #10
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Arsen, chivasr911, bakyka and 11 others like this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •