Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Zero alkohol 1 évig, fogadás tervezet

  1. #1
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás Zero alkohol 1 évig, fogadás tervezet

    Hello mindenki. Tervezek egy fogadást, hogy 1 évig nem iszom alkoholt. Ebben kérem a segítségeteket.

    1. Lenne rá kereslet?

    2. Hogy lehetne kivitelezni? Mármint az ellenőrzést hogy lehetne megoldani? Van ilyen kulcstartós mobil szonda ha jól tudom. Esetleg azzal? Akár 1-2 alakalommal videótelefonon is lehetne ellenőrizni. Nem tudom...

    Ötletek?

    Üdv

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 18.
    Hely
    Üveghegyen túl
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet eduard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello mindenki. Tervezek egy fogadást, hogy 1 évig nem iszom alkoholt. Ebben kérem a segítségeteket.

    1. Lenne rá kereslet?

    2. Hogy lehetne kivitelezni? Mármint az ellenőrzést hogy lehetne megoldani? Van ilyen kulcstartós mobil szonda ha jól tudom. Esetleg azzal? Akár 1-2 alakalommal videótelefonon is lehetne ellenőrizni. Nem tudom...

    Ötletek?

    Üdv
    Ne már. Hozz egy döntést, hogy nem iszol és tartsd be!
    Szerintem az már nagyon alantas, ha valaki erre is fogadást szeretne kötni és pénzt szeretne belőle csinálni, bár mindenki maga dönti el, hogy mennyire mélyre süllyed némi pénzösszegért.
    Persze várom ellenérvként, hogy ez csak a motiváció miatt kell, de aki változtatni szeretne az életvitelén az változtat, és nem szervez rá fogadást. Maximum azt tudnám elképzelni, hogy a haverokkal fogadnék valami jelképes dologban, de nem pénzben, nem egy fórumon.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    korábban is volt már egy ilyen felvetés, de ki tenne ebbe pénzt?

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Meg kit érdekel menyit iszol,iszol ,nem nem...
    panamaa, L.T., ferkocse and 3 others like this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet eduard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello mindenki. Tervezek egy fogadást, hogy 1 évig nem iszom alkoholt. Ebben kérem a segítségeteket.

    1. Lenne rá kereslet?

    2. Hogy lehetne kivitelezni? Mármint az ellenőrzést hogy lehetne megoldani? Van ilyen kulcstartós mobil szonda ha jól tudom. Esetleg azzal? Akár 1-2 alakalommal videótelefonon is lehetne ellenőrizni. Nem tudom...

    Ötletek?

    Üdv
    ***** egyszerű nem iszol azt kész, én is fogadnék simán, csak nem lehet ellenőrizni sehogy igazából, de amúgy benne lennék én is, hogy nem iszok egy évig, és ezért fizetnek nekem.
    Tir-X likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Ott baszol át bárkit ahol akarsz ezzel a fogadással.
    Tir-X likes this.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ilyenben max baráti körben gondolkodnék. Eleve ők azok akik látják, hogy mit csinálsz, megbíznak benned így aztán nem kell ellenőrizgetni senkinek, nem beszélve arról, hogy mi itt nem ismerünk, nem tudjuk milyen vagy, ergó fogalmunk sem lehet, hogy milyen nehézséget okoz majd neked a feladat.

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ehhez miért kell fogadás? Nagyon gyerekesnek tartom az ilyen fogadásokat. Ha annyira gyenge vagy mentálisan, hogy nem tudod tartani magad hozzá (annak ellenére, hogy mondjuk nem akarnál inni egy évig), akkor keress valami más motivációt, de ez szerintem gáz. Utánozzuk a nagyokat, és fogadjunk minden szarra, juhúúú!

    Nem beszélve arról, hogy tényleg nem lehet ellenőrizni.
    L.T. and ferkocse like this.

  9. #9
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Zavarban

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ***** egyszerű nem iszol azt kész, én is fogadnék simán, csak nem lehet ellenőrizni sehogy igazából, de amúgy benne lennék én is, hogy nem iszok egy évig, és ezért fizetnek nekem.
    Én abban is, hogy iszok, és azért fizetnek nekem.
    redoubtable likes this.
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  10. #10
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    10 éve a legtöbb alkoholos cucc, amit egyszerre megittam egy pohár forraltbor volt. Nem egy nagy eresztés kibírni gL hozzá
    panamaa and redoubtable like this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •