Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 91011
Eredmény: 101 - 109 (109) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Sos!!!!!!!!! Wendesday 530,00 plo8 last minute

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet lisztharmat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs, tényleg elkerülte a figyelmem, mert különben nemet mondtam volna. Nem is okéztam le, mint a 3%-ot.
    Remélem, nem marad benned rossz érzés!
    gl
    Nyilván nem ezen a 75$ on fog múlni a jövőm, de akkor ha nincs itm, és 40-et elküldöm reggel, akkor ugye visszaküldted volna a 28$-t korrektül? (valószínú, h nem is a 28$ lett volna életem legnagyobb buktája sem)

    Gonosz lennék, ha azt mondanám, hogy még jó hogy nem nyerted meg? (mert akkor már szarabbul esne)

  2. #102
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Mandras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván nem ezen a 75$ on fog múlni a jövőm, de akkor ha nincs itm, és 40-et elküldöm reggel, akkor ugye visszaküldted volna a 28$-t korrektül? (valószínú, h nem is a 28$ lett volna életem legnagyobb buktája sem)

    Gonosz lennék, ha azt mondanám, hogy még jó hogy nem nyerted meg? (mert akkor már szarabbul esne)
    Semmi közöm, de szerintem az sem a legkorekktebb, hogy egy verseny megy már éjfélkor, és te meg beírod, hogy veszel, de majd csak reggel küldöd a zsét(amire vége a versenynek).

    Lisztharmat GG!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #103
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Nem gond, már jopár emberből vásároltam (kettőmegkettőn, + a masik oldalon is rendszeresen követem a csomagokat), és sosem volt az anyagiakkal gondom, ha valamit kimondtam, az úgy is volt eddig minden esetben.
    Akkor ezek szerint azt feltételezed, hogy nem küldtem volna el a 40$-t reggel amennyiben kiesel? ok rendben, megértettem...

  4. #104
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Megjött, thx, gl!

  5. #105
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Grat! Szép eredmény ilyen mezőnyben.
    Be the shover not the caller!

  6. #106
    Tag mlnrrbrt avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Mandras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem gond, már jopár emberből vásároltam (kettőmegkettőn, + a masik oldalon is rendszeresen követem a csomagokat), és sosem volt az anyagiakkal gondom, ha valamit kimondtam, az úgy is volt eddig minden esetben.
    Akkor ezek szerint azt feltételezed, hogy nem küldtem volna el a 40$-t reggel amennyiben kiesel? ok rendben, megértettem...
    Csak a félreértések elkerülése végett, amire válaszoltál azt nem lisztharmat írta. GL mindenkinek!
    Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas. ...

  7. #107
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    @mlnrrbrt alig aludtam a szurkolás miatt igazad van, nem vettem észre, elnézést a félreértéséert
    @jabyga látom h rengeteg hozzászólásod van, tényleg nem kötekedni akarok ezzel, viszont ha megnézed, szerintem az enyémek 40%-a kb stakinges topicba ment, és sosem volt problémám az anyagiakkal

    - most gyorsan vissza is néztem, de érzésre minimum 60% ilyen jellegű topikban van
    Utoljára módosítva: Mandras által: 2013. 01. 17. 13:51

  8. #108
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi közöm, de szerintem az sem a legkorekktebb, hogy egy verseny megy már éjfélkor, és te meg beírod, hogy veszel, de majd csak reggel küldöd a zsét(amire vége a versenynek).

    Lisztharmat GG!
    Küldte volna, ha tudja. A topicban meg is kérdezte, h lehet-e transzferelni mobilról (legalábbis szerintem azért kérdezte )

  9. #109
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Mandras eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @mlnrrbrt alig aludtam a szurkolás miatt igazad van, nem vettem észre, elnézést a félreértéséert
    @jabyga látom h rengeteg hozzászólásod van, tényleg nem kötekedni akarok ezzel, viszont ha megnézed, szerintem az enyémek 40%-a kb stakinges topicba ment, és sosem volt problémám az anyagiakkal

    - most gyorsan vissza is néztem, de érzésre minimum 60% ilyen jellegű topikban van
    Nem azt mondtam, sőt nem is kételkedtem abban, hogy ne lennél becsületes! Biztos, hogy az vagy! Én csak azt mondom, hogy ha a boltban bevásároltam, majd a pénztárnál kiderül, hogy nincs nálam a tárcám, akkor előbb haza megyek érte, nem kérem meg a pénztárost, hogy adja oda addig a kenyeret. Tehát ha technikai vagy bármilyen más okból nem tudok százalékot venni, akkor inkább nem veszek! Értendő ez arra, ha már megy a verseny! Az más, hogy egy hét múlva esedékes versenyből foglaltatok addig, amíg hozzá nem férek a számlámhoz.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 11 / 11 ElsőElső ... 91011

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •