Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Zero alkohol 1 évig, fogadás tervezet

  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Abban szívesen fogadok, hogy egy évig csak alkoholt ihatsz. Egyszerűbb is ellenőrizni, csak 3 óránként bejelentkezel videón, és látni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Az év végéig nem eszek tökfőzeléket, akar valaki fogadni? Végre egyszer előnyben tenném be a pénzem.
    Tir-X and svajcifiu like this.

  3. #13
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abban szívesen fogadok, hogy egy évig csak alkoholt ihatsz. Egyszerűbb is ellenőrizni, csak 3 óránként bejelentkezel videón, és látni
    Tudsz te szellemes is lenni ha akarsz

    Ha valaki erre akar fogadást kötni, mert magától képtelen leszokni a piáról az meg is érdemelné, hogy csak szatmári pálinkát ihasson ezentúl

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Ha a józan ész beszél belőlem, akkor ezt mondom:

    Te egy ismert pokeres voltál/vagy még most is nem tudom, miért nem pokerrel kapcsolatos topicot indítasz, aminek lenne még értelme is?

    1. Ilyen topicok után van az, hogy valaki kezdő játékos vagy laikus ember benéz ebbe ide és azt a következtetést vonja le -> poker=pia=linkség=szerencse...

    2. Nem akarsz 1 évig inni? Tudod kivel fogadj? ÖNMAGADDAL és ha teljesíted, akkor lesz "nyeremény is" Az élet megjutalmaz...

    DEEEEEEE! Ha a kisördög beszél belőlem, akkor meg azt mondom, hogy kiváló lesz ez a topic, biztos jó hsz-ek jönnek, amin jól lehet röhögni majd

  5. #15
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    őszintén, te ezt a fogadást komolyan gondoltad?

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az év végéig nem eszek tökfőzeléket, akar valaki fogadni? Végre egyszer előnyben tenném be a pénzem.
    Én bevállalok 20 évet tökfőzelék nélkül. 100 as odssal adom az ellenem fogadóknak!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #17
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet eduard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello mindenki. Tervezek egy fogadást, hogy 1 évig nem iszom alkoholt. Ebben kérem a segítségeteket.

    1. Lenne rá kereslet?

    2. Hogy lehetne kivitelezni? Mármint az ellenőrzést hogy lehetne megoldani? Van ilyen kulcstartós mobil szonda ha jól tudom. Esetleg azzal? Akár 1-2 alakalommal videótelefonon is lehetne ellenőrizni. Nem tudom...

    Ötletek?

    Üdv
    Akkor lennék hajlandó fogadni ha erőszakkal kényszeríthetlek alkohol fogyasztására a szabályok megszegése nélkül. Így lenne bármi nemű értelme az amúgy nevetséges felvetésenek. Ha lenne is olyan aki ezt komoly challengenek venné, a komoly bizonyítás többe kerülne mint amennyi pénz van a fogadásban. 50k HUF-nál kezdődik egy megbízható alkoholszonda.
    Bobbie likes this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Nem értelek titeket,az alkohol meg a tökfőzelék is teljesen rendben van,nem is értem miért vonnám meg ezt magamtól:-)

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet eduard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello mindenki. Tervezek egy fogadást, hogy 1 évig nem iszom alkoholt. Ebben kérem a segítségeteket.

    1. Lenne rá kereslet?

    2. Hogy lehetne kivitelezni? Mármint az ellenőrzést hogy lehetne megoldani? Van ilyen kulcstartós mobil szonda ha jól tudom. Esetleg azzal? Akár 1-2 alakalommal videótelefonon is lehetne ellenőrizni. Nem tudom...

    Ötletek?

    Üdv

    Elmész magándokihoz vérvételre. Ha nagyobb összegbe fogadsz, akkor megéri azt a pár ezret egy vizsgálat. (Érdeklődd meg magánorvosnál, lehet hülyeség amit mondok!) Havi 1* elmész, az kimutatja. De biztos k*va nehéz beírni a google-ba, és utánajárni GL, és *** vagy ha nem iszol!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •