Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Isildur1 januári profitja 3 millió dollárra csökkent

  1. #11
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Igazából bölcs döntést hozott a szünettel, régebben nem volt híve az onlinepokermentes napoknak Ebből is látszik, hogy megtanulta kezelni a down-t.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Aba
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Várható volt! hullámvasút ez a srác!
    MrChaotic likes this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Ilyen ez. Egyszer fel, egyszer le. Nem gondolom hogy bárki teljesítményét napi vagy esetleg heti adatokból kell megítélni.

  4. #14
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Nagyon szeretnék már én is hasonló okokból szünetet tartani!
    crazy3317, CsabiST, iKeksz and 1 others like this.

  5. #15
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Kezd kicsit benőni a feje lágya, ha rá tudta venni magát a szünetre

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    én úgy sajnálom szegénykémet,hogy csak 3 milliós lett a profitja,csórikám

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze, nyilván 2009-ben is megállt úgy hogy nyerőben volt, és szünetet tartott.
    lassan 4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken, a legkülönbözőbb játékokban a legtöbb akciót és nézőt generálva. nem értem hogyan lehet őt utálni. bár sztem sok emberből nyilván az irigység beszél.
    ja majd elfelejtettem, még csak 22 éves.
    EGYSZER nyert élőben, ezenkívül volt két FT-je meg és még pár ITM. Három év alatt összesen hét jegyzett eredmény. Húha!!!
    Viktor Blom: Hendon Mob Poker Database

    Ehhez képest a - véleményem szerint sokkal jobb pókeres - Cheong csak "picit" jobb eredményekkel büszkélkedhet, Ő valahogy mégsem szerepel a PA címlapján naponta, pedig rá többszörösen is igazak az állításaid ("4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken"):

    Joseph Cheong: Hendon Mob Poker Database

    Ja, hogy őt nem lehet úgy isteníteni, ahogy Isikét, nincs körülötte akkora médiacirkusz, mint a svéd fiúcska körül? Talán ez azért van, mert nem médiamajmot játszik, akinek a neve hallatán özönlenek az agyhalott tizenéves fiúk, az FTP és PS asztalokhoz, hogy elszórhassák anyu és apu kemény munkával megkeresett pénzét mondván: "én is olyan pókeres karriert fogok megvalósítani, mint Isi.
    FACEPALM

    A PS-en azért "küzdhetett" naponta a HS prókkal, mert a szerződtetése után gyakorlatilag unlimited bankroll állt a rendelkezésére, úgy pedig bárkinek menne a póker...

    Sok emberből nyilván az irigység beszél, egyetértünk. De legalább ugyanennyiből a megfontoltság, és ezeket az embereket kurvára zavarja, hogy egy olyan fickó a pókeres társadalom egyik legismertebb képviselője, aki képes volt rendkívül rövid idő alatt eltapsolni 9 millió dollárt. (Egyébként ha a korábbi, valamint a mostani nyerő és bukószériáját és a live nyereményeit összeadod, még a breakeven sincs a srác. Nyilván nem áll minden adat rendelkezésre, de azért elég jó képet lehet kapni az elmúlt pár éves teljesítményéről.) Ilyet az értelmesebb 18 évesek sem csinálnak (mert addigra már kialakult bennük egy megfelelőnek mondható erkölcsi és értelmi szint), csak a dedós módjára gondolkodó anyuci kedvencei.

    Persze mit is várhat az ember attól, akinek csupa metroszexuális haverja van:

    PCA 2012 - Super High Roller - Ep 3 - Final Table - YouTube
    12:30-tól

    Idézet 5thNov eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen ez. Egyszer fel, egyszer le. Nem gondolom hogy bárki teljesítményét napi vagy esetleg heti adatokból kell megítélni.
    Hanem miből? A hajszínéből?
    ivan41, Arsen, iKeksz and 2 others like this.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Elég jól összefoglaltad. Az ilyen nem tudom milyen emó-s csávókat én csak ****knak nevezem

  9. #19
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Bárcsak én is ott tartanék, hogy azon sírjak, hogy 4 évvel ezelőtt bustoztam pár misit, egy évre rá meg bő 2 hét alatt nyertem ötöt, amiből elbuktam kettőt.
    Ja ráadásul bármelyik online teremmel szerződést köthetek, és a top playerek az egyik jelenleg legjobb játékosnak gondolnak...
    Kemény lehet ilyen problémákkal megkűzdeni
    Arsen, bakyka, Pat and 3 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég jól összefoglaltad. Az ilyen nem tudom milyen emó-s csávókat én csak ****knak nevezem
    Ha erre reflektálnék, akkor megint csak személyeskednék. Inkább magamban tartom.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •