Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Isildur1 januári profitja 3 millió dollárra csökkent

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Én sem tudom miért istenítenek egy vesztő pókerest.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #22
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EGYSZER nyert

    Persze mit is várhat az ember attól, akinek csupa metroszexuális haverja van:

    PCA 2012 - Super High Roller - Ep 3 - Final Table - YouTube
    12:30-tól
    Ki(k) a metroszexulis(ak)? Viktorka?
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha erre reflektálnék, akkor megint csak személyeskednék. Inkább magamban tartom.
    Egy férfi legyen férfi!!

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy férfi legyen férfi!!
    Vigyázz, mindjárt jönnek a hobbi jogvédők, és elküldenek a sunyiba.
    balu999 likes this.

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vigyázz, mindjárt jönnek a hobbi jogvédők, és elküldenek a sunyiba.
    Biztos hasonulnak a rózsaszín inges barátaimmal

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Lehet hogyha más címet adtak volna ennek a blognak, akkor nem menne itt az Isildur fikázás/irigység egyes emberkéknél !

  7. #27
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EGYSZER nyert élőben, ezenkívül volt két FT-je meg és még pár ITM. Három év alatt összesen hét jegyzett eredmény. Húha!!!
    Viktor Blom: Hendon Mob Poker Database

    Meg egy FT bubble, és mintha nyert volna 2 SCOOPot is...
    Ehhez képest a - véleményem szerint sokkal jobb pókeres - Cheong csak "picit" jobb eredményekkel büszkélkedhet, Ő valahogy mégsem szerepel a PA címlapján naponta, pedig rá többszörösen is igazak az állításaid ("4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken"):

    Joseph Cheong: Hendon Mob Poker Database

    Hogy jön ez ide? Cheongról most nincs semmi téma, ha alkot valamit az általában benne van a hírekben, csak azokon átlapozol, hogy egy újabb topicot szemetelj tele az Isildur1 utálatoddal.

    Ja, hogy őt nem lehet úgy isteníteni, ahogy Isikét, nincs körülötte akkora médiacirkusz, mint a svéd fiúcska körül? Talán ez azért van, mert nem médiamajmot játszik, akinek a neve hallatán özönlenek az agyhalott tizenéves fiúk, az FTP és PS asztalokhoz, hogy elszórhassák anyu és apu kemény munkával megkeresett pénzét mondván: "én is olyan pókeres karriert fogok megvalósítani, mint Isi.
    FACEPALM

    Amit leírtál az tulajdonképpen miért is baj? Az agyhalott emberekből élünk, akik elszórják a pénzüket mert játéktudás nélkül állnak ki a profikkal. Ez az ő felelőtlenségük/szórakozásuk ill. a mi megélhetésünk. Vágod?
    Facepalm...

    A PS-en azért "küzdhetett" naponta a HS prókkal, mert a szerződtetése után gyakorlatilag unlimited bankroll állt a rendelkezésére, úgy pedig bárkinek menne a póker...
    Ehhez az "unlimited BR"-hez amúgy kell az PS szerződés. Tudom hogy sok pro van de mondd, mi kell, hogy csatlakozhassak én is, mert intézem rögtön, nekem is kell az "unlimited BR"

    Sok emberből nyilván az irigység beszél, egyetértünk. De legalább ugyanennyiből a megfontoltság, és ezeket az embereket kurvára zavarja, hogy egy olyan fickó a pókeres társadalom egyik legismertebb képviselője, aki képes volt rendkívül rövid idő alatt eltapsolni 9 millió dollárt. (Egyébként ha a korábbi, valamint a mostani nyerő és bukószériáját és a live nyereményeit összeadod, még a breakeven sincs a srác. Nyilván nem áll minden adat rendelkezésre, de azért elég jó képet lehet kapni az elmúlt pár éves teljesítményéről.) Ilyet az értelmesebb 18 évesek sem csinálnak (mert addigra már kialakult bennük egy megfelelőnek mondható erkölcsi és értelmi szint), csak a dedós módjára gondolkodó anyuci kedvencei.

    Sztem ő elégedett most az életével bárhogy is áll épp a rollja.
    Persze mit is várhat az ember attól, akinek csupa metroszexuális haverja van:

    PCA 2012 - Super High Roller - Ep 3 - Final Table - YouTube
    12:30-tól

    Ez csak pocskondiázás, kíváncsi sem vagyok arra a videóra

    Hanem miből? A hajszínéből?
    Napi meg heti eredmények... Hallottál már arról a fogalomról, hogy hosszútáv? Ugye nem 2 hét alatt realizálódik?
    Nem vagyok Isi fan, csak zavar az alpári hülyeséged.
    Utoljára módosítva: rockett által: 2013. 01. 17. 15:11
    Arsen, chivasr911, bakyka and 8 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ha a ****ság betegség, akkor a homofóbia is!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  9. #29
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EGYSZER nyert élőben, ezenkívül volt két FT-je meg és még pár ITM. Három év alatt összesen hét jegyzett eredmény. Húha!!!
    Viktor Blom: Hendon Mob Poker Database

    Ehhez képest a - véleményem szerint sokkal jobb pókeres - Cheong csak "picit" jobb eredményekkel büszkélkedhet, Ő valahogy mégsem szerepel a PA címlapján naponta, pedig rá többszörösen is igazak az állításaid ("4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken"):

    Joseph Cheong: Hendon Mob Poker Database

    Ja, hogy őt nem lehet úgy isteníteni, ahogy Isikét, nincs körülötte akkora médiacirkusz, mint a svéd fiúcska körül? Talán ez azért van, mert nem médiamajmot játszik, akinek a neve hallatán özönlenek az agyhalott tizenéves fiúk, az FTP és PS asztalokhoz, hogy elszórhassák anyu és apu kemény munkával megkeresett pénzét mondván: "én is olyan pókeres karriert fogok megvalósítani, mint Isi.
    FACEPALM

    A PS-en azért "küzdhetett" naponta a HS prókkal, mert a szerződtetése után gyakorlatilag unlimited bankroll állt a rendelkezésére, úgy pedig bárkinek menne a póker...

    Sok emberből nyilván az irigység beszél, egyetértünk. De legalább ugyanennyiből a megfontoltság, és ezeket az embereket kurvára zavarja, hogy egy olyan fickó a pókeres társadalom egyik legismertebb képviselője, aki képes volt rendkívül rövid idő alatt eltapsolni 9 millió dollárt. (Egyébként ha a korábbi, valamint a mostani nyerő és bukószériáját és a live nyereményeit összeadod, még a breakeven sincs a srác. Nyilván nem áll minden adat rendelkezésre, de azért elég jó képet lehet kapni az elmúlt pár éves teljesítményéről.) Ilyet az értelmesebb 18 évesek sem csinálnak (mert addigra már kialakult bennük egy megfelelőnek mondható erkölcsi és értelmi szint), csak a dedós módjára gondolkodó anyuci kedvencei.

    Persze mit is várhat az ember attól, akinek csupa metroszexuális haverja van:

    PCA 2012 - Super High Roller - Ep 3 - Final Table - YouTube
    12:30-tól



    Hanem miből? A hajszínéből?
    Most bizonyítottad hogy menthetetlen vagy teljes mértékben
    danfiu, sabe83, kukiszabi and 1 others like this.

  10. #30
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    egyszerű és irigy magyar emberek...
    én már a rakeback, vagy visszatérítéseivel beérném
    jabyga likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •