Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
Like Tree96Likes

Téma: Isildur1 januári profitja 3 millió dollárra csökkent

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ehhez képest a - véleményem szerint sokkal jobb pókeres - Cheong csak "picit" jobb eredményekkel büszkélkedhet
    Szépen összehasonlítottál egy cash- és egy versenyjátékost

    A PS-en azért "küzdhetett" naponta a HS prókkal, mert a szerződtetése után gyakorlatilag unlimited bankroll állt a rendelkezésére, úgy pedig bárkinek menne a póker...
    Úgy még nekem is menne a poker?

  2. #32
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    felőlem aztán lehet három csöcse is Isildurnak, ettől még valamit nagyon tud, amit én nem.
    Holdenper, Jeeeee88 and screwtape like this.

  3. #33
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EGYSZER nyert élőben, ezenkívül volt két FT-je meg és még pár ITM. Három év alatt összesen hét jegyzett eredmény. Húha!!!
    Viktor Blom: Hendon Mob Poker Database

    Ehhez képest a - véleményem szerint sokkal jobb pókeres - Cheong csak "picit" jobb eredményekkel büszkélkedhet, Ő valahogy mégsem szerepel a PA címlapján naponta, pedig rá többszörösen is igazak az állításaid ("4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken"):

    Joseph Cheong: Hendon Mob Poker Database

    Ja, hogy őt nem lehet úgy isteníteni, ahogy Isikét, nincs körülötte akkora médiacirkusz, mint a svéd fiúcska körül? Talán ez azért van, mert nem médiamajmot játszik, akinek a neve hallatán özönlenek az agyhalott tizenéves fiúk, az FTP és PS asztalokhoz, hogy elszórhassák anyu és apu kemény munkával megkeresett pénzét mondván: "én is olyan pókeres karriert fogok megvalósítani, mint Isi.
    FACEPALM

    A PS-en azért "küzdhetett" naponta a HS prókkal, mert a szerződtetése után gyakorlatilag unlimited bankroll állt a rendelkezésére, úgy pedig bárkinek menne a póker...

    Sok emberből nyilván az irigység beszél, egyetértünk. De legalább ugyanennyiből a megfontoltság, és ezeket az embereket kurvára zavarja, hogy egy olyan fickó a pókeres társadalom egyik legismertebb képviselője, aki képes volt rendkívül rövid idő alatt eltapsolni 9 millió dollárt. (Egyébként ha a korábbi, valamint a mostani nyerő és bukószériáját és a live nyereményeit összeadod, még a breakeven sincs a srác. Nyilván nem áll minden adat rendelkezésre, de azért elég jó képet lehet kapni az elmúlt pár éves teljesítményéről.) Ilyet az értelmesebb 18 évesek sem csinálnak (mert addigra már kialakult bennük egy megfelelőnek mondható erkölcsi és értelmi szint), csak a dedós módjára gondolkodó anyuci kedvencei.

    Persze mit is várhat az ember attól, akinek csupa metroszexuális haverja van:

    PCA 2012 - Super High Roller - Ep 3 - Final Table - YouTube
    12:30-tól



    Hanem miből? A hajszínéből?
    Azt amúgy kihagytad, hogy 2 scoopot nyert 40 óra alatt...

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hely
    Békés
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EGYSZER nyert élőben, ezenkívül volt két FT-je meg és még pár ITM. Három év alatt összesen hét jegyzett eredmény. Húha!!!
    Viktor Blom: Hendon Mob Poker Database

    Ehhez képest a - véleményem szerint sokkal jobb pókeres - Cheong csak "picit" jobb eredményekkel büszkélkedhet, Ő valahogy mégsem szerepel a PA címlapján naponta, pedig rá többszörösen is igazak az állításaid ("4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken"):

    Joseph Cheong: Hendon Mob Poker Database

    Ja, hogy őt nem lehet úgy isteníteni, ahogy Isikét, nincs körülötte akkora médiacirkusz, mint a svéd fiúcska körül? Talán ez azért van, mert nem médiamajmot játszik, akinek a neve hallatán özönlenek az agyhalott tizenéves fiúk, az FTP és PS asztalokhoz, hogy elszórhassák anyu és apu kemény munkával megkeresett pénzét mondván: "én is olyan pókeres karriert fogok megvalósítani, mint Isi.
    FACEPALM

    A PS-en azért "küzdhetett" naponta a HS prókkal, mert a szerződtetése után gyakorlatilag unlimited bankroll állt a rendelkezésére, úgy pedig bárkinek menne a póker...

    Sok emberből nyilván az irigység beszél, egyetértünk. De legalább ugyanennyiből a megfontoltság, és ezeket az embereket kurvára zavarja, hogy egy olyan fickó a pókeres társadalom egyik legismertebb képviselője, aki képes volt rendkívül rövid idő alatt eltapsolni 9 millió dollárt. (Egyébként ha a korábbi, valamint a mostani nyerő és bukószériáját és a live nyereményeit összeadod, még a breakeven sincs a srác. Nyilván nem áll minden adat rendelkezésre, de azért elég jó képet lehet kapni az elmúlt pár éves teljesítményéről.) Ilyet az értelmesebb 18 évesek sem csinálnak (mert addigra már kialakult bennük egy megfelelőnek mondható erkölcsi és értelmi szint), csak a dedós módjára gondolkodó anyuci kedvencei.

    Persze mit is várhat az ember attól, akinek csupa metroszexuális haverja van:

    PCA 2012 - Super High Roller - Ep 3 - Final Table - YouTube
    Írj még nagyobb hülyeséget, unlimited bankroll...
    Nem lehet így összehasonlítani két játékost....
    Örülnél te 3 millió Ft-nak is, nemhogy $-nak....

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok Isi fan, csak zavar az alpári hülyeséged.
    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most bizonyítottad hogy menthetetlen vagy teljes mértékben
    Ez igen fiúk, látom csupa olyan pókeres olvassa az oldalt, akinek a személyeskedés jelenti a legerősebb fegyverét.

    Két idézettel válaszolnék, egy angollal és egy magyarral, a köpködős kommentek hidegen hagynak. Szóval.

    Rockett: "if you take it personal that's OK"

    Mátííí: "az igazság az, ami akkor is létezik, ha nem veszel róla tudomást"

    Egyébként Rockett veled hajlandó vagyok egy side betre (a tét nagyságát határozd meg te, de a minimum legyen mondjuk 1000 dollár, a maxot rád bízom, amit bír a pénztárcád). A tárgy pedig annyi, hogy Isi mostani 3 millás pluszából semmi nem marad április utolsó napjára. Én ezt mondom. Deal?
    Utoljára módosítva: MrChaotic által: 2013. 01. 17. 14:54
    Pablitofelezer likes this.

  6. #36
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Én nem követem Isildur napi híreit, néha beleolvasok a topicba.
    Ahogy én látom. Teljesen mindegy milyen a srác, lazac színű pulcsiban hívogatja a a pasiját vagy egy tenyészcsődör. A lényeg az, hogy marha rövid idő alatt felért a csúcsra, ez akkor is igaz, ha elveszítette korábban szerzet pénzt. Most két hét alatt 3 millió pluszban van. Ha máshol nem is, de egy pókerfórumon ezt illene szerintem megsüvegelni.
    Ráadásul ő már most póker sztár, és itt nem a teremre gondolok, már soha nem lesznek anyagi gondjai. Mindig fog szponzori szerződést kapni. Olyan életet élhet, amilyet szeretne. A feltételezem a legtöbb pókeres erre vágyik.
    Egyébként pont most mutat némi tiszteletet a megszerzett pénz iránt.
    tippmix and CsabiST like this.

  7. #37
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez igen fiúk, látom csupa olyan pókeres olvassa az oldalt, akinek a személyeskedés jelenti a legerősebb fegyverét.

    Két idézettel válaszolnék, egy angollal és egy magyarral, a köpködős kommentek hidegen hagynak. Szóval.

    Rockett: "if you take it personal that's OK"

    Mátííí: "az igazság az, ami akkor is létezik, ha nem veszel róla tudomást"

    Egyébként Rockett veled hajlandó vagyok egy side betre (a tét nagyságát határozd meg te, de a minimum legyen mondjuk 1000 dollár, a maxot rád bízom, amit bír a pénztárcád). A tárgy pedig annyi, hogy Isi mostani 3 millás pluszából semmi nem marad április utolsó napjára. Én ezt mondom. Deal?
    Tényekkel is jöttem, azok felett elsiklasz? SCOOP győzelmek? PS szerződés? Hosszútáv?? Kicsit olvass vissza ha nem strapás.
    Esetleg olvasd el a saját írásod, utána definiáld még 1x magadban, hogy mi az a köpködős komment. Pl elmagyarázhatnád, hogy jönnek ilyen fogalmak, mint a metroszexualitás a pókerhez. Kíváncsi vagyok mennyi köze van hozzá.

    Side beted egy vicc, csak egy kinek-nagyobb-a-****a arcoskodás. Arra tudnék fogadni, hogy több kommentet fűztél Isilduros írásokhoz mint kedvenc Cheongodhoz. Illetőleg nem értem, hogy ha hajlandó lennél több ezer $-ba fogadni velem mért nem a HS-t ütöd ahelyett, hogy itt múlatod az időt. Jah, hogy pókerezni sem tudsz igazán. De legalább valahol kiélheted magad, egy anonim fórumon.
    jabyga, Krono, Pat and 2 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #38
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Jó döntés kicsit pihenni, kirepülni Vegasba, kicsi HU, kis buli, kis koktélok, kis csajok...
    Arsen likes this.

  9. #39
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerintem MrChaotic vs Rocky HU4rolllz NL2-n a megoldás
    MrChaotic and Pablitofelezer like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze, nyilván 2009-ben is megállt úgy hogy nyerőben volt, és szünetet tartott.

    lassan 4-5 éve ott van a porondon, nyert élőben versenyt, online is, és naponta küzd meg a világ legjobbjaival a legmagasabb téteken, a legkülönbözőbb játékokban a legtöbb akciót és nézőt generálva. nem értem hogyan lehet őt utálni. bár sztem sok emberből nyilván az irigység beszél.

    ja majd elfelejtettem, még csak 22 éves.
    amit még elfelejtettél hogy legalább 3x nullázta le magát utána tonyg meg a ps szponzorálta és a csávóka rég a híd alatt lenne ha egy szer nem mákkolja szarrá magát és híres lesz... ( ja persze a 2/4 dolláros szintről egy hónap alatti feljutása 200/400ra nem mákk volt nektek hanem tudás)

    szóval gratulálok milyen egyoldalúan nézzed ezzel csak a butaságodat bizonyítod és továbbá azt is hogy a pókerhez nem szükséges nagy ész hiszen neked sincs...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •