Oldal: 843 / 975 ElsőElső ... 343743793833841842843844845853893943 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.421 - 8.430 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8421
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 14.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Vinnie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor szerintem itt jobb lett volna a lead.

    Más: Van egy videód, amit Godmode-dal csináltatok és a statjait elemzitek. Abban azt mondod, hogy lehet, hogy csinálsz erről egy általános videót. Ebből nem lesz már semmi? Vagy tudnál írni valamit, hogy kezdőként mikre kell mindenképp figyelni?
    Sziasztok!

    Szerintem ez minden kezdő játékost, többek között engem is érdekelne.

  2. #8422
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    sima fold nekem
    2nd párral megadnám
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #8423
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 23.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy hol lehet beállítani PS-en, hogy ha megnyitok 1 HU asztalt, akkor ne ugorjon fel automatikusan a tourney lobby?

  4. #8424
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Az mitől lehet, hogy a sima és az ev $ adjusted között van vagy majdnem 80k chips eltérésem, de közbe meg ez az ev vonalon nem nagyon mutatkozik meg?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  5. #8425
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mitől lehet, hogy a sima és az ev $ adjusted között van vagy majdnem 80k chips eltérésem, de közbe meg ez az ev vonalon nem nagyon mutatkozik meg?
    sima + ev a valós, a graf. a hibás!
    Dj69k likes this.

  6. #8426
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet Rughar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy hol lehet beállítani PS-en, hogy ha megnyitok 1 HU asztalt, akkor ne ugorjon fel automatikusan a tourney lobby?
    Options -> Advanced Multi-Table Options -> alsó harmadban vedd ki a pipát az Auto-open tournament lobby mellől.
    Matt Coburn likes this.

  7. #8427
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    chip winningshez nem is kell a rake... elosztod a meccsenkénti össz-zsetonszámmal, megszorzod az ITMkor járó nyereménnyel, és kész.

    Ha nagyon precíz akarsz lenni, akkor hozzáadod az ezidő alatt termelt rake-hez járó rakebacket és bónuszt is.
    Dj69k likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #8428
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Függetlenül a heads uptól, világosítsatok már fel postflop visszaemelés témában. Preflop megy a 2,5-3,5 emelgetés, aztán jön a flop, donkol egy harmad potot a Jani, illene visszaemelni.

    Két megközelítés: Vagy az emelése mértékét vesszük figyelembe, ahogy preflop, vagy a teljes potot, és ahhoz képest emelünk vissza mondjuk 3/4-ed kasszával. Flopon egy normál emelés háromszorosa kb. kassza méretű visszaemelés, tehát mindkét verzió oké, és most nem tudom mit vegyek figyelembe. Szerintem az utóbbi jóval értelmesebb, vagyis a teljes kasszához mérten emelünk vissza kb. ugyanannyit.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #8429
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Options -> Advanced Multi-Table Options -> alsó harmadban vedd ki a pipát az Auto-open tournament lobby mellől.
    Amúgy a reklámokat ki lehet kapcsolni? Marhára zavaró néha, amikor bedob az asztal közepére valami aktuális spéci versenykiírást.

    update:

    Megtaláltam, kikapcsoltam.
    Utoljára módosítva: Matt Coburn által: 2013. 01. 21. 01:51
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #8430
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Mindenféle emelés/visszaemelés függ a pot és a stackmérettől, a saját feltételezett rangedtől (az ellenfél szemszögéből), az ellenfél rangétől, és a konkrét lapodtól (utóbbit persze csak szolidan, ha jó játékos ellen sokat játszol nem akarjuk, hogy betsize telljeink legyenek).
    Van amikor jóval nagyobbat emelek vissza, mint a pot mérete, mert mondjuk value lapom van, és tudom, hogy meg fogja adni nagyon gyakran.
    Van amikor meg azért emelek nagyot, mert észrevettem, hogy a lapjai nagyon nagy részét eldobja erre, és szinte csak a konkrét nutsszal játszik vissza.

    Amúgy egy általános szabály: Amikor blöffölsz, azt a legnagyobb hatékonysággal szeretnéd tenni, a legkevesebb zseton kockáztatásával.
    Amikor meg értékért emelsz, akkor olyan mérettel akarod tenni, amivel hosszútávon a legtöbb zsetont nyered (szóval ha mondjuk 100-as visszaemelést az esetek 10%-ában ad csak meg, azzal jobban jársz, mintha 20-at emelnél, amit az esetek 40%-ában megad).
    Valueraisenél még azt is mérlegelni kell, hogy mennyire sérülékeny a lapunk. Mert ha monduk a 200-as potba emel 20-at, mi visszaemelünk 60-ig, mert azt mindig meg fogja adni, akkor nem igazán járunk jól, ha ezt J86 flushdraws flopon tesszük J5-tel mondjuk
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •