Oldal: 4 / 14 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (137) összesen
Like Tree75Likes

Téma: Acoimbra $100k challenge

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Reklám? Hosszútávon póker megítélése?
    Arsen likes this.

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából nem értem a challenget, sztem senkinek se jó. Ahová megy a pénz a szervezet várhat 1 évet, aztán kitudja mennyi lesz belőle. Grindolna 2-3honapot azt odaadna az egészet mindenki jobban járna... Vagy összefoghatna pár high stakes grinderrel és az össz nyereményt utalnák át...
    Újraéli a hőskorát. Amikor már elég pénze van valakinek, esetleg elkezd játszani. Most azt játssza, hogy egy kezdő csóri, aki 1 év alatt megváltja a világot. Én is ezt játszom. Csak nálam vérre megy.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Most nézem a srác benevezett 20 fpp-vel egy 3000 fős bronzcsillagos hülyeségre, már csak 300-an vannak, abból a 10. helyen ücsörög. Utolsó asztalon 157 117, 82, 57, 42 stb. osztanak. Ha valamelyiket elhozza, leborulok a nagysága előtt.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #34
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    A 2O FPP-s freerollon elég sokáig ment, 1.35usd keresett asszem. Ezerrel nyomja a fél dolláros 45fő sng-ket. Kár, hogy nincs egy számláló, amint látnánk, h hol tart. Egyébként meg fogja csinálni. Hajrá!

  5. #35
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Ja és mégvalami. Ha megcsinálja - 1O dollárból 1OOe dollárt varázsol - annak az egyik következménye SZERINTEM az lesz, hogy az évek óta vesztő vagy nagyon kicsit nyerő játékosok elgondolkoznak, hogy ez nem az ő játékuk és nyomnak egy uninstall-t a PS-re. lol

  6. #36
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Mit nem lehet ezen érteni?!

    Beakarja bizonyítani, hogy piti kezdőtőkéből is lehet valaki nyerő, egy éven belül.
    Nincsen mindenkinek ezer vagy több ezer dollárja, hogy ne pitlák téten kezdje a pókeres karrierét.

    Szerintem elsősorban útmutatás kezdőknek, + magának bizonyít + jótékonykodik + reklám. Mindenki jól jár.
    A sorrend pedig csak perspektíva kérdése.

    Nekem szimpatikus a dolog. gl
    Matt Coburn and music74 like this.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja és mégvalami. Ha megcsinálja - 1O dollárból 1OOe dollárt varázsol - annak az egyik következménye SZERINTEM az lesz, hogy az évek óta vesztő vagy nagyon kicsit nyerő játékosok elgondolkoznak, hogy ez nem az ő játékuk és nyomnak egy uninstall-t a PS-re. lol
    Inkább azon gondolkodnak el, hogy mégis van remény! És ismét töltenek.
    ZoliHUN likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    kevesebb mint 1%-ot adok rá

    mivel nem hiszem hogy ha most 100 grinder nekiugrana és ugyanezt nyomná akkor akár 1 nek is sikerülne.
    Ha minden századik grinder microrol indulva egy év alatt 100K-t csinálna akkor picit több lenne a regular játékos a magas téteken.

    Na jo tegyük fel neki nagyobb az edge akkor a tippem kereken 1%

  9. #39
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább azon gondolkodnak el, hogy mégis van remény! És ismét töltenek.
    Én is így látom, bár nem lettem vesztő játékos. Az ehhez hasonló challengek, blogok miatt hittem el, hogy lehet hosszú távon pókerben nyerni, ezért megéri vele foglalkozni.
    Reklámként ezért rám egy ilyesmi mindenképp hat, persze ha sikeres, az adományozás részével meg nem foglalkozom, ő pénze.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #40
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Hát sok sikert neki hozzá

Oldal: 4 / 14 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •