Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 18

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 01. 18

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Poker
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $1
    Nagy vak: $2

    Online pókerezel egy hatfős asztalon, amikor az UTG dobása után az MP-ben ülő gyengébb, 44/13-at játszó játékos limpel. Kisvakról csak kiegészítesz, a nagyvak passzol. A flopra 689 lapok érkeznek, te $5-os hívással indítasz, amire a nagyvak dob, az MP azonban megad. A turn 9 Most $11-t hívsz, ellenfeled ezt is csak megadja. A river 8 Ellenfeled river agresszió faktora 2.2. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    ki az aki ezen a boardon blöfföl egy limpelt partiban 1/2$ limiten? nonsense
    ráadásul ellenfelünk passzív, tőle még kevésbé várnánk. Miután 2 utcán át callolt, a bet-el csak magunkat hozzuk kellemetlen szituba oop. Alig van hand ami ellen lenne még érték.
    Check/Fold

    (ui: SB-ből 66-tal a limpünk szörnyű szvsz)
    Utoljára módosítva: Bobbie által: 2013. 01. 18. 12:10

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    szerintem is eldobható, de határeset... ha fish itt betel, akkor bajban vagyunk. aggro ellen sima call lenne.

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem látom olyan szörnyűnek a limpet.

    amennyit tudunk én inkabb betelnék picit, sorral, flössel calloz, Amagas is néha, overpár is lehet nála. pici párok közül köbö a 77 nem dobott még, az fd-k közül sok minden meg sd képes magas lap.

  5. #5
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem látom olyan szörnyűnek a limpet.

    amennyit tudunk én inkabb betelnék picit, sorral, flössel calloz, Amagas is néha, overpár is lehet nála. pici párok közül köbö a 77 nem dobott még, az fd-k közül sok minden meg sd képes magas lap.
    gondolkodtam rajta és ez is lehet egy megoldás. Sd képes lapoktól (77,sor, flush, nagy ritkán A high) még van thinvalue, de bustedeket nem hiszem, hogy megblöffölne. Ezért vagy ch/f vagy b/f között döntenék. ch/c-ban nem látom a logikát, de segítsetek.

    A limp azért nem tetszik, mert oop nehezen fogjuk tudni fizettetni a setet. Többi esetben meg ch/f a játékunk. Akkor inkább izolálok a 66-tal.
    (a szörnyű kifejezéssel kicsit elragadtattam magam, sry )

  6. #6
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    88;99 ver minket, viszont végig callolhat Axs,TT,overpár, esetleg 77, (az 57s-ről és a T7s-ről nem is beszélve ) Én a bet-callra szavaztam, ami nem biztos, hogy a legjobb line, de szerintem itt legtöbbször elől vagyunk.

  7. #7
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet silee21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    88;99 ver minket, viszont végig callolhat Axs,TT,overpár, esetleg 77, (az 57s-ről és a T7s-ről nem is beszélve ) Én a bet-callra szavaztam, ami nem biztos, hogy a legjobb line, de szerintem itt legtöbbször elől vagyunk.
    8x,9x is ver minket és limpelt pot.
    Utoljára módosítva: Bobbie által: 2013. 01. 18. 14:43

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet silee21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    88;99 ver minket, viszont végig callolhat Axs,TT,overpár, esetleg 77, (az 57s-ről és a T7s-ről nem is beszélve ) Én a bet-callra szavaztam, ami nem biztos, hogy a legjobb line, de szerintem itt legtöbbször elől vagyunk.
    A b/c borzasztó egy ilyen játékos ellen. River aggr 2.2. Ez nem vmi nagy, tehát nem sokszor blöfföl lap nélkül.

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    kétlem, hogy all in menne rosszabbal bármikor is
    Bobbie nálam akkor izó a 66 itt, ha sokszor láttam limpfoldolni, vagy sokat foldol cbetre, esetleg ha nagyon agró a nagyvak. 77-88-tól szoktam izolálni inkább.
    Bobbie likes this.

  10. #10
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Igazad van. Sajnos ez elkerülte a figyelmemet. Így már bet/fold-ra hajlok.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •