Oldal: 138 / 315 ElsőElső ... 3888128136137138139140148188238 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.371 - 1.380 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1371
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi nem lesz, használd egészséggel!
    Bárki kérdezi, tagadd le!
    jah csak még soha nem dolgoztam és szeretnek venni egy lakást...
    az meg mindenkepp le van jelentve

  2. #1372
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyet értek, sajnos a politika nincs a toppon az országba, sose. Igazából azt kéne megérteni MINDENKINEK, hogy az adó minket szolgál. (Mondjuk nem nagyon látom a fejlődést, de nem akarok belemenni a politikába, úgyis korrupt hazugság az egész...)
    Minket szolgálna, de ma kb minden 10 forintból amit befizetsz így vagy úgy az államnak, kb 8 megy külföldre az imf és társainak, multicégek/bankok vagyonát gyarapítani stb.

  3. #1373
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minket szolgálna, de ma kb minden 10 forintból amit befizetsz így vagy úgy az államnak, kb 8 megy külföldre az imf és társainak, multicégek/bankok vagyonát gyarapítani stb.
    na valaki megint beböfögött egy random számot, h alátámassza a debil kis elméletét
    5 percnyi google keresés alatt megtudhatnád h mennyi pénz jön be és megy ki az országból
    nem baj, éljenek a bogár lacik!
    Utoljára módosítva: MikkaMakka által: 2013. 01. 19. 13:56 Oka: ..
    Mike255 and crochodil like this.

  4. #1374
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Akadémián csak én nem találom erről a cikket?

  5. #1375
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet thechickennn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a szabalyozas előtt keresett pénzzel mi lesz? lehetséges, hogy az is adómentes lesz? vagy esetleg adózhatok utanna valahogy? vagy az marad illegalis?
    pl dániában hogy volt? vagy franciaorszag, olaszorszag, spanyolorszag?

  6. #1376
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet thechickennn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pl dániában hogy volt? vagy franciaorszag, olaszorszag, spanyolorszag?
    Nalunk daniaban anno ugy volt(ugye nalunk 2012 jan 1-tol mar megtortent a szabalyozas, valamelyik terkemben mar dec eleje-vege fele voltak valtozasok),hogy a poker jovodelem csak akkor volt adomentes, ha az adott terem europaban volt beregelve, szal,ha valaki ps-en jatszott, akkor annak adot kellett belole fizetni(de kb nem tudta senki leellenorizni) es volt vmi olyasmi h a rb-et meg a torna fee-ket vissza lehetett igenyelni.Ugye ez engem nem igazan erintett, mert fokepp europai termekben jatszottam

  7. #1377
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet MikkaMakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na valaki megint beböfögött egy random számot, h alátámassza a debil kis elméletét
    5 percnyi google keresés alatt megtudhatnád h mennyi pénz jön be és megy ki az országból
    nem baj, éljenek a bogár lacik!
    Gondolom azért ilyen nagy az elvándorlás az országból, mert sokkal több pénz jön be az országba annál mint ami innen távozik.

  8. #1378
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nalunk daniaban anno ugy volt(ugye nalunk 2012 jan 1-tol mar megtortent a szabalyozas, valamelyik terkemben mar dec eleje-vege fele voltak valtozasok),hogy a poker jovodelem csak akkor volt adomentes, ha az adott terem europaban volt beregelve, szal,ha valaki ps-en jatszott, akkor annak adot kellett belole fizetni(de kb nem tudta senki leellenorizni) es volt vmi olyasmi h a rb-et meg a torna fee-ket vissza lehetett igenyelni.Ugye ez engem nem igazan erintett, mert fokepp europai termekben jatszottam
    de az a kérdésem, hogy a 2012 előtti pénzzel mi lett? vagy ezt arra írtad? szal pl ha 2012 előtt europai teremben nyertel pénzt az adomentes lett daniaban? vagy hogy?

  9. #1379
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nalunk daniaban anno ugy volt(ugye nalunk 2012 jan 1-tol mar megtortent a szabalyozas, valamelyik terkemben mar dec eleje-vege fele voltak valtozasok),hogy a poker jovodelem csak akkor volt adomentes, ha az adott terem europaban volt beregelve, szal,ha valaki ps-en jatszott, akkor annak adot kellett belole fizetni(de kb nem tudta senki leellenorizni) es volt vmi olyasmi h a rb-et meg a torna fee-ket vissza lehetett igenyelni.Ugye ez engem nem igazan erintett, mert fokepp europai termekben jatszottam
    A be- és kifizetési lehetőségeket hogyan érintette a szabályozás Dániában? Kifizetésre például továbbra is használható netes pénztárca, vagy csak bankszámlára lehet pénzt kikérni?

    Az adatkezelésről tájékoztattak konkrétan az érintett termek és volt választási lehetőséged az átállás előtt, hogy folytatod-e az új feltételekkel, vagy egyszerűen csak szóltak előtte, hogy adott dátumtól ez van? Értem ezt úgy, hogy jelenleg az a termek álláspontja ugye a még nem szabályozott piacokon, hogy harmadik félnek nem adnak ki adatokat, ennek tudatában fogadja el a felhasználó a feltételeiket. Joggal merül fel, hogy az átállás után adott ország szerveinek vajon rálátásuk lesz-e a teljes történetre visszamenőleg is, ellentétesen a termek korábbi állításaival.

  10. #1380
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell magadnak fizetni, ezt rosszul tudod, nem tudom miért van ez a közhiedelemben.
    nyíregyházi munkaügyi kp tájékoztatása alapján fizetem. És utána NAVnál vagy hol kellett adatlapot tölteni,ott sem szóltak,hogy nem kell.

    Fura.....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •