Oldal: 63 / 175 ElsőElső ... 1353616263646573113163 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 621 - 630 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #621
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt már valakinek olyan, hogy a számláját ideiglenesen zároltuk felirat fogadta??
    melyik terem amúgy? (btw. szerintem eleve minimumot tarts ipokeren, haldoklik ez a hálózat, nem sokáig fogja megérni nekik visszafizetgetni buyineket a fagyások miatt)

  2. #622
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    William Hill..
    Hát ezek után lesz bent 10bi.. Csak érjem meg, hogy kitudjam kérni..?
    Aludni se bírtam egyszerűen ez vicc.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  3. #623
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Ha nincs szó multiaccról, nem volt chipdumping, nem csináltál semmit, akkor nincs mitől félned.
    Viszont elhúzódhat a dolog, akár több hétig-hónapig is sajnos. Nekem még 2011-ben majdnem 2 hónapig volt zárolva a számlám, de utána újra be tudtam lépni és rajta volt a pénzem is.
    De WillHill-en legalább van live chat és tudod őket cseszegetni naponta-kétnaponta...

  4. #624
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    William Hill..
    Hát ezek után lesz bent 10bi.. Csak érjem meg, hogy kitudjam kérni..?
    Aludni se bírtam egyszerűen ez vicc.
    elfelejtettem írni, ilyen akkor szokott lenni (legalábbis nekem akkor volt), amikor többször próbálkoztam belépni hibás jelszóval. (pontosabban a magicbox-os felületre próbáltam belépni a helyes jelszóval, de nem fogadta el, és ezért a póker kliensből is kitiltottak)
    ez az ideiglenes zárolás max. fél/1 napig tartott.

  5. #625
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Ha jelszótévesztés miatt zárolták a számlát, az tényleg viszonylag hamar megvan.

    E-mailt kaptál tőlük? Abban mit írtak, miért zároltak?

  6. #626
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Nálam ez kilőve..
    Legelső online chat-es beszélgetésembe azt kérdezték, mi történt az utolsó meccsemen?
    Leírtam, hogy egy fish tiltre tett akivel flameltem, ha ez gond nyugodtan blokkolják a chat boxom mint más termekbe..
    Azóta beszéltem velük kétszer, de csak olyan választ kapok hogy tart az ellenőrzés nem adhatnak információt 24-48 óra.. Ez mi??
    Komolyan 2013-ba ilyen miatt zárolnak?
    2óránként dobok nekik egy mailt, 8 órás ciklusokba pedig online chatet fogom zaklatni..
    Most 2 napig ne aludjak?? Csak egyszer tudjak belépni aztán marad bent pár száz $ és legyenek boldogok..
    Utoljára módosítva: Dj69k által: 2013. 01. 19. 13:23
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  7. #627
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    szerintem nyugodj meg, nem hiszem, hogy tudsz olyat mondani ami miatt elvennék a pénzed, a WilliamHill pedig komoly terem véleményem szerint, ja és én nem használnám a "fish" szót
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #628
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez kilőve..
    Legelső online chat-es beszélgetésembe azt kérdezték, mi történt az utolsó meccsemen?
    Leírtam, hogy egy fish tiltre tett akivel flameltem, ha ez gond nyugodtan blokkolják a chat boxom mint más termekbe..
    Azóta beszéltem velük kétszer, de csak olyan választ kapok hogy tart az ellenőrzés nem adhatnak információt 24-48 óra.. Ez mi??
    Komolyan 2013-ba ilyen miatt zárolnak?
    2óránként dobok nekik egy mailt, 8 órás ciklusokba pedig online chatet fogom zaklatni..
    Most 2 napig ne aludjak?? Csak egyszer tudjak belépni aztán marad bent pár száz $ és legyenek boldogok..
    Nekem is le van zárva,és én vagy 4 napja nem toltam,szerintem feleslegesen írogatsz,még az is lehet,hogy semmi közöd a dologhoz,csak a szerver problémákkal kapcsolatos,türelem

  9. #629
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Or get a Xanax
    Dj69k likes this.

  10. #630
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyik terem amúgy? (btw. szerintem eleve minimumot tarts ipokeren, haldoklik ez a hálózat, nem sokáig fogja megérni nekik visszafizetgetni buyineket a fagyások miatt)
    Ez egy elég merész kijelentés, főleg most, hogy többen is beleolvadtak akik régen nagy nevek voltak. Mire alapozod?

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez kilőve..
    Legelső online chat-es beszélgetésembe azt kérdezték, mi történt az utolsó meccsemen?
    Leírtam, hogy egy fish tiltre tett akivel flameltem, ha ez gond nyugodtan blokkolják a chat boxom mint más termekbe..
    Azóta beszéltem velük kétszer, de csak olyan választ kapok hogy tart az ellenőrzés nem adhatnak információt 24-48 óra.. Ez mi??
    Komolyan 2013-ba ilyen miatt zárolnak?
    2óránként dobok nekik egy mailt, 8 órás ciklusokba pedig online chatet fogom zaklatni..
    Most 2 napig ne aludjak?? Csak egyszer tudjak belépni aztán marad bent pár száz $ és legyenek boldogok..
    Hétvégén egyértelműen nem fognak foglalkozni ezzel, mert nem hinném, hogy bárki kompetens hétvégén dolgozna, csak az alap ügyfélszolgálat van hétvégén. WH-nél az ipokeresek közül az egyik legjobb az ügyfélszolgálat, VIP-eseknek hatszor kinyalják a seggét, gondolom rékelsz egy hónapban annyit, hogy az legyél.

    Amit én feltételezni tudok, hogy a másik ember bepanaszolt téged sértegetésért. Természetesen át kell nézniük a beszélgetést, az előzményeket, régebbi beszélgetéseket ha voltak (nem, nem fogják neked puszira elhinni, hogy ez volt az első) és az alapján dönteni, hogy mi legyen.

    Ha ez így van, fogd fel tanulópénznek az időt amit elveszítettél azért, mert nem viselkedtél profi módjára.
    jabyga likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •