Oldal: 16 / 30 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (299) összesen
Like Tree28Likes

Téma: BwinParty

  1. #151
    Tag Charlie avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Befizetés előtt szeretnék tájékozódni picit, mi itt most a helyzet. First depo ha minden igaz 20%-ot ad vissza és 60 nap van rá. Tudok -e ez idő alatt cashoutolni? Ez általában mennyi időt vesz igénybe? Olvastam, hogy voltak problémák a kliensel a csatlakozás után, többnyire azért játszható? Kell-e attól tartanom, hogy pl. egy délelőttre betervezett session technikai probléma miatt elmarad? Fast-en működik már rendesen a hm2? A Partyn használt Turboscan jó ide? Ninja esetleg? Van olyan bosszantó körülmény, ami miatt nem ajánlanátok a költözést? Ennyi lenne előre is köszönöm a válaszokat.

  2. #152
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet Charlie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Befizetés előtt szeretnék tájékozódni picit, mi itt most a helyzet. First depo ha minden igaz 20%-ot ad vissza és 60 nap van rá. Tudok -e ez idő alatt cashoutolni? Ez általában mennyi időt vesz igénybe? Olvastam, hogy voltak problémák a kliensel a csatlakozás után, többnyire azért játszható? Kell-e attól tartanom, hogy pl. egy délelőttre betervezett session technikai probléma miatt elmarad? Fast-en működik már rendesen a hm2? A Partyn használt Turboscan jó ide? Ninja esetleg? Van olyan bosszantó körülmény, ami miatt nem ajánlanátok a költözést? Ennyi lenne előre is köszönöm a válaszokat.
    bosszantóan sok a fish

    viccet félretéve hm2 fast jól működik, a partys cuccok szerintem mind jó ide, hm is paty-nak ismeri fel. Leállások esténként nem voltak mostanság, én csak akkor játszom.
    Charlie likes this.

  3. #153
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Van valaki, akinek nem működik a HM2-ben a Table Scanner?

  4. #154
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 07.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Valaki meg tudná mondani,hogy a party poker hány nap alatt utalja ki a pénz MB-re?

  5. #155
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Tudtam, hogy fostelep ez a kliens, na de hogy ekkora?!

  6. #156
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Fouad boy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki meg tudná mondani,hogy a party poker hány nap alatt utalja ki a pénz MB-re?

    Nekem 2 nap volt.

  7. #157
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Nekem bwinen mb-re 4-5 ora volt ma!Viszont egy érdekesség:cash outolok,az összeget
    ugye ft-ban kéri(ft számlás bwin acc) és választhatok,h milyen pénznemben teljesitse.(választom az USD-t,mivel mb usd-ben van)Levonásra kerül számlámrol x usd(adott bwines usd/huf árfolyamon),DE az mb-s számlámra x -15$ érkezik....Ez kb egy 100k összegnél.Na ez mégis.h sikerülhet?! ez volt a gyorsaság ára...Erre jön még a mb konverzios dija+egy kis árfolyam különbség!Igy a végére sikerül kb 5%-ot bukni a dolgon.
    Utoljára módosítva: As Roma által: 2013. 01. 23. 22:51

  8. #158
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 07.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Én csütörtökön utaltam ki a roll egy részét,de még nem jött meg.2 napja írtam nekik ,hogy kb hány nap,de vissza sem írtak

  9. #159
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 08.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet Fouad boy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csütörtökön utaltam ki a roll egy részét,de még nem jött meg.2 napja írtam nekik ,hogy kb hány nap,de vissza sem írtak
    Mb-re 3-4 ora alatt kiutalnak, viszont ha bankba utalsz akkor kb 1 het kell, en mar sokszor utaltam ki es altalaban ha pl kedden utalok ki akkor jovo szerda reggelre mar megjon a penz es mindig pont igy volt.

    holnap mar tuti rajta lesz a penz

  10. #160
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 24.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Sziasztók
    Zárolták a számlámat a partynál, és ebben kérnék segítséget.
    Hobbi játékos vagyok és néha a barátaimmal szoktunk online heads upot játszani,általában a Starsonás a Partynál.Az egyik barátommal kb 10 napja játszottunk a partypokeren mivel volt valami promóciója és mondta hogy játszunk ott..De csak ma vettem észre hogy zárolták a számlámat.Fölhívtam őket és azt mondták hogy összejátszottunk .Sajnos pontosan nem tudom mit mondták,mert az angolom nem a legjobb,de kb azt ,hogy akivel játszottam ő kapott pár dollárt ingyen valami promócióból.Kb 1 órájig játszottunk,szóval ezt nem is értem.Meg azt hogy ha megszegtem a szabályokat amit nem hinnék akkor miért engem sújtanak ezzel.Az összes pénzemet zárolták,nekem több volt rajta nem sok 250$.Akivel játszottam őt nem érdekli mivel nincs pénz a számláján,ő csak ilyen 50$fizet be és játszik vele ő is hobbi szinten nyomja.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •