Oldal: 64 / 175 ElsőElső ... 1454626364656674114164 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 631 - 640 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #631
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Lehet ilyet h bepanaszolsz vkit? Mert akkor lenne pár villain akit bemárthatnék, HuSng-ben szinte mindennapos h beszólogatnak a fishek. De én nem szoktam velük foglalkozni, max ha nagyon idegesít blokkolom a chatet aztán kész.

  2. #632
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Levelek sorrendje számozással, most már az utolsóban azt se garantálják, hogy a pénzem meglesz?
    Ez valami rossz vicc.

    3.)Unfortunately, we will not be able to guarantee anything about the funds in your account as it is still subject for investigation. Kindly wait for further updates on your case.

    If you have other concerns, please feel free to contact us anytime.





    2.)Unfortunately, we have no exact time frame as to when the investigation will be completed. While we understand your sentiments, our Poker Team has to conduct security checks before we can take further action on your account. Rest assured though that we'll keep you updated.

    We appreciate your cooperation. Good day.




    1.)I've checked that your account is temporarily suspended with us as it's currently under investigation. Please be assured though that the funds remain in your poker account balance and that we'll get back in touch with our Poker Team's findings once it's completed.

    We appreciate your patience and understanding.

    Have a nice weekend.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  3. #633
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Nem fogják ennyi miatt lenyúlni a zsét szerintem.

  4. #634
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Levelek sorrendje számozással, most már az utolsóban azt se garantálják, hogy a pénzem meglesz?
    Ez valami rossz vicc.
    lehet, hogy csak le akartak rázni. szerintem ne parázz, előbb-utóbb úgyis visszaengednek, a lét meg nem hinném, hogy lenyúlják. (ha megpróbálnák, jöhet a 2+2, annak szoktak engedni mindenesetre no comment, ezért nem szabad fennhagyni sok pénzt ezeknél a gengsztereknél.

    trixi: ez nem valami "jövendölés" volt részemről, csak én így látom a tendenciát. egyre nagyobb fostaliga a szoftver, a mindenféle egyesülések ellenére egyre kevesebb a játékos, utóbbi meg ugye öngerjesztő folyamat.

  5. #635
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet, hogy csak le akartak rázni. szerintem ne parázz, előbb-utóbb úgyis visszaengednek, a lét meg nem hinném, hogy lenyúlják. (ha megpróbálnák, jöhet a 2+2, annak szoktak engedni mindenesetre no comment, ezért nem szabad fennhagyni sok pénzt ezeknél a gengsztereknél.

    trixi: ez nem valami "jövendölés" volt részemről, csak én így látom a tendenciát. egyre nagyobb fostaliga a szoftver, a mindenféle egyesülések ellenére egyre kevesebb a játékos, utóbbi meg ugye öngerjesztő folyamat.
    Egyelőre így is 4. az Ipoker a PokerScout alapján, úgyhogy azért még ne temessük szvsz.

  6. #636
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is le van zárva,és én vagy 4 napja nem toltam,szerintem feleslegesen írogatsz,még az is lehet,hogy semmi közöd a dologhoz,csak a szerver problémákkal kapcsolatos,türelem
    Ilyen több Ipoker skinen előfordult már, hogy zárolták a számlát, de valami szerverhiba volt, és pár óra alatt megoldódott. Szóval nem is zárolták, csak gondolom ez a std. üzenet ha valamilyen oknál fogva nem lehet belépni.
    Sim0nph0enix likes this.

  7. #637
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Simonnál lehet ez van.. de nekem sajna nem hiba..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  8. #638
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Megjött az e-mail.
    E szerint chip dumpingoltam Ezek regekkel való chopok voltak.. És a felsorolásba még kaptam olyat is ami fish nick tehát még chopról se volt szó..
    Nem teljesen értem az e-mail végét, most akkor ez valami figyelmeztetés?
    Most már betudtam lépni.. Ez jó példa lehet másoknak, ne chopoljatok reggel se.. mert úgy jártok mint én..


    Please be advised that your account has been temporarily suspended due to noted chip dumping at the poker tables between you and customers 5 ember at game ID's 6 hu kb.


    We view this kind of activity as possible money laundering, identity theft or moving of fraudulent funds. Chip dumping and soft playing hands are not permitted on the iPoker Network and any account found to be collusive is suspended pending a full investigation, with no cash outs authorised until deposits have been verified.

    We have decided to reopen your account but please make sure to adhere to any of our network policies to avoid such issues. You may now log in to your account.

    Your understanding on this matter will be greatly appreciated.

    Kind Regards,
    Utoljára módosítva: Dj69k által: 2013. 01. 20. 00:17
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  9. #639
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    ja úgy tűnik csak figyelmeztetés, de mit is csináltál pontosan?

  10. #640
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Ha véletlen összeültünk egy két kompetens reggel nyitottunk még egy asztalt és elchopoltuk..
    De hát csak nekik plusz rake, de úgy látszik erre is harapnak..
    Gondolom ez lehet sim0nphoenix-nél is meg a felsorolásból ítélve, még jó pár számlát bezártak..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •