Oldal: 140 / 315 ElsőElső ... 4090130138139140141142150190240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.391 - 1.400 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1391
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet chau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg azt tanácsolom, h rendezze. A sulis időre nyilván rendezve van a jogviszonya, de az azutánira nincs. Ne az orvosnál kelljen szembesülni vele.
    Most utánanéztem,m én is érintett vagyok ugye, regelnie kell magát álláskeresőnek, és kérni az önkormányzattól,h vállalja át a tb fizetését.

  2. #1392
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most utánanéztem,m én is érintett vagyok ugye, regelnie kell magát álláskeresőnek, és kérni az önkormányzattól,h vállalja át a tb fizetését.
    ha van bármi a neveden akkor ne is menj be. illetve aszem kell majd igazolás a veled közös háztartásban élők jövedelméről.

  3. #1393
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Az önkormányzat akkor vállalja át, ha szociális és vagyoni helyzeted alapján rászorultnak minősít.

  4. #1394
    Tag SoSick avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hely
    adony
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Ha már témánál vunk mi van akkor ha vki mondjuk 2009 ben végzett és azóta nem volt semmi munkaviszonya és vhogy a tb-t elfelejtette (nem tudta h kell) fizetni?
    Akkor kapni fog egy értesítést vmikor h van egy kis pótolni való + kamat?
    Amennyiben igen akkor ez a dátum akkor valószínűbb mikor el kezdi első munkahelyét?
    Mi van akkor ah nem tudja fizetni visszamenőleg és nincs semmi se a nevén akkor prison vagy mi?
    vagy ilyenkor vállaja át az önkormányzat?
    Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is
    történik.

  5. #1395
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Azt nem tudom, h a behajtások, h folynak, de elvileg visszamenőleg kérhetik Tőled. A dokinál nem figyelmeztettek, h nincs jogviszonyod?

  6. #1396
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet chau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom, h a behajtások, h folynak, de elvileg visszamenőleg kérhetik Tőled. A dokinál nem figyelmeztettek, h nincs jogviszonyod?
    olvastam valahol, hogy ellátnak és a nav utólag behajtja

  7. #1397
    Tag SoSick avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 19.
    Hely
    adony
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet chau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom, h a behajtások, h folynak, de elvileg visszamenőleg kérhetik Tőled. A dokinál nem figyelmeztettek, h nincs jogviszonyod?
    Azt nem írtam h rólam van szó (am de)
    Nem járok dokihoz ill. egyszer voltam sürgösségin 2010 elején de nem mondott senki semmit.
    Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is
    történik.

  8. #1398
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Behajtják kamattal együtt + mulasztási bírság 10000ft.A hatóságot nem érdekli, neked kell bejelenteni a jogviszony változást!

  9. #1399
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Azért a Pokerakademia tulajainak csak van vmilyen kapcsolatuk a nagyobb oldalak illetékeseivel. Esetleg érdemes lenne megkérdezni őket, mit terveznek, hogy lehet majd hozzáférni a blokkolt oldalakon ragadt bankrollhoz, ilyenek. Feltételezem, őket is érdekeli, mert a blokkolás után a magyar pókeres oldalaknak praktikusan végük van.

    A törvény pedig egy éve megvan, nyilván olvasták, nem igaz, hogy ennyi idő alatt nem tudtak dönteni. Ha viszont egy játékos ír nekik, akkor megkapja a semmitmondó sablonszöveget válaszként.

  10. #1400
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet SoSick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már témánál vunk mi van akkor ha vki mondjuk 2009 ben végzett és azóta nem volt semmi munkaviszonya és vhogy a tb-t elfelejtette (nem tudta h kell) fizetni?
    Akkor kapni fog egy értesítést vmikor h van egy kis pótolni való + kamat?
    Amennyiben igen akkor ez a dátum akkor valószínűbb mikor el kezdi első munkahelyét?
    Mi van akkor ah nem tudja fizetni visszamenőleg és nincs semmi se a nevén akkor prison vagy mi?
    vagy ilyenkor vállaja át az önkormányzat?
    Ha bekerülsz az ellátási rendszerbe bármi okból, azonnal kiderül jogosult vagy e, ha nem, akkor a jogviszony rendezéséig minden hónap 15-én informálják a NAV-ot a kezelő orvosok a jogviszony rendezetlenségéről. Szar ügy, de így van, és későbbiekben ezt behajtják.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •