Oldal: 141 / 315 ElsőElső ... 4191131139140141142143151191241 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.401 - 1.410 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1401
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    2013. januar 1-tol mar 6660 Ft a havonta fizetendo dij, nem 6390. Erre figyeljen aki maganak fizeti!

    lecso10 orulok, hogy vegre belattad, hogy nem neked van igazad, hiaba mondtak mar vagy 5-en elotted, hogy rosszul tudod. Mellesleg nekem nagyon nem szimpatikus, hogy neked az az alap, hogy eloskodj az allamon. Tenyleg csak akkor igenyeld az onkormanyzatnal hogy fizessek a TB-d ha raszorulsz! Ha tenyleg raszorulsz akkor vedd targytalannak az irasom!

    Bocs mindenkitol a szemelyeskedes miatt, de nem szeretem az ilyen hozzaallast!
    dr.drogba and power like this.

  2. #1402
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Mike255 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2013. januar 1-tol mar 6660 Ft a havonta fizetendo dij, nem 6390. Erre figyeljen aki maganak fizeti!

    lecso10 orulok, hogy vegre belattad, hogy nem neked van igazad, hiaba mondtak mar vagy 5-en elotted, hogy rosszul tudod. Mellesleg nekem nagyon nem szimpatikus, hogy neked az az alap, hogy eloskodj az allamon. Tenyleg csak akkor igenyeld az onkormanyzatnal hogy fizessek a TB-d ha raszorulsz! Ha tenyleg raszorulsz akkor vedd targytalannak az irasom!

    Bocs mindenkitol a szemelyeskedes miatt, de nem szeretem az ilyen hozzaallast!
    Szia

    Lehet neked ez nem szimpatikus, mert te szeretsz fizetni. Én nem szeretek fizetni, pláne nem egy feneketlen kútba. Nem vagyok rászorulva, ugyanúgy, ahogy az állam sem az én 6660 ft-omra. Ezt nem is értem, ez elvi kérdés, már írtam korábban. De,h megnyugtassalak, már fizettem annyit ennek az államnak, amennyit valószínűleg soha nem kapok vissza, sőt sok élősködőt jól tartottak már belőle. Csak nekem ez így nem szimpatikus, így eldöntöttem,h a minimálisra próbálom ezt redukálni. Semmi értelmét nem látom növelni a felesleges kiadásainkat...

  3. #1403
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet ellenseg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért a Pokerakademia tulajainak csak van vmilyen kapcsolatuk a nagyobb oldalak illetékeseivel. Esetleg érdemes lenne megkérdezni őket, mit terveznek, hogy lehet majd hozzáférni a blokkolt oldalakon ragadt bankrollhoz, ilyenek. Feltételezem, őket is érdekeli, mert a blokkolás után a magyar pókeres oldalaknak praktikusan végük van.

    A törvény pedig egy éve megvan, nyilván olvasták, nem igaz, hogy ennyi idő alatt nem tudtak dönteni. Ha viszont egy játékos ír nekik, akkor megkapja a semmitmondó sablonszöveget válaszként.
    Blokkolás? Te miröl beszélsz?
    Szó nincs ilyenröl sehol!

  4. #1404
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Lehet neked ez nem szimpatikus, mert te szeretsz fizetni. Én nem szeretek fizetni, pláne nem egy feneketlen kútba. Nem vagyok rászorulva, ugyanúgy, ahogy az állam sem az én 6660 ft-omra. Ezt nem is értem, ez elvi kérdés, már írtam korábban. De,h megnyugtassalak, már fizettem annyit ennek az államnak, amennyit valószínűleg soha nem kapok vissza, sőt sok élősködőt jól tartottak már belőle. Csak nekem ez így nem szimpatikus, így eldöntöttem,h a minimálisra próbálom ezt redukálni. Semmi értelmét nem látom növelni a felesleges kiadásainkat...
    De azt bezzeg elvárod,hogy ha beteg vagy gyóygitsanak meg,hogy normális utakon tudj közlekedni,ha kigyullad a házad oltsák el,a gyerekeddel fogllkozzanak iskolába ,ovodába.
    Abba gondolj bele mi lenne ha mindenki igy állna a dolgokhoz mint te.

  5. #1405
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Blokkolás? Te miröl beszélsz?
    Szó nincs ilyenröl sehol!
    Arra értette,h ha egy oldal nem vásárolja meg a licenszt, akkor az internet szolgáltatók segítségével blokkolnák az oldalt. Ez a van a törvénytervezetben.

  6. #1406
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra értette,h ha egy oldal nem vásárolja meg a licenszt, akkor az internet szolgáltatók segítségével blokkolnák az oldalt. Ez a van a törvénytervezetben.
    Akkor ,ok,sry

  7. #1407
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    [QUOTE=lecso10;489940]Nem kell magadnak fizetni, ezt rosszul tudod, nem tudom miért van ez a közhiedelemben. Én sem fizetek már régóta semmit, és nem is fogok, de a tb-m rendben van, nemrég is voltam dokinál.

    Nem lennék rá büszke!!!

    [QUOTE=lecso10;489971]Ez elvi kérdés. Ha semmit nem kapok az államtól, akkor semmit nem fizetek be. Vagyis megpróbálom ezt a minimálisra redukálni.

    Még jó hogy egész életedben semmit nem kaptál az álamtól LOL. Gondolom az általános iskolai meg a középiskolai tanulmányaidat magadnak fizetted, ahol laksz ott se rendőrség se orvos se tűzoltó se közvilágítás nincs ugye? Szerinted ezeknek az embereknek a bérét miből fizetik?
    Lehet azzal jönni, hogy a közbiztonság nulla /de ha nem lennének a rendőrök már rég megettek volna a r.mák minket / Igen az orvosi ellátás is gyenge, de ha nem folyik be elég pénz a kasszába a hozzád hasonló emberek hozzáállása miatt, akkor hogy adjanak nekik versenyképes jövedelmet?

    Pontosan azért is meg másért is tart itt az ország, mert sokan úgy gondolják kötelezettségük az nincs csak joguk mindenhez. Igazi C...ány mentalitás.
    Arra még nem gondolt senki, hogy ha mindenki fizetne rendesen, akkor csökkennének az adók+járulékok?
    NitroHUN, erikkke and power like this.

  8. #1408
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azt bezzeg elvárod,hogy ha beteg vagy gyóygitsanak meg,hogy normális utakon tudj közlekedni,ha kigyullad a házad oltsák el,a gyerekeddel fogllkozzanak iskolába ,ovodába.
    Abba gondolj bele mi lenne ha mindenki igy állna a dolgokhoz mint te.
    Persze,h elvárnám, de nem ezt kapom. Ha beteg vagyok, akkor lemegyek a körzeti orvoshoz, aki felírja nekem azt a vény nélkül is kapható gyógyszert, ami után a legtöbb jutalékot kapja. Ha komolyabb a baj, akkor pedig egy köteg pénzel a zsebemben kell utánajárnom,h egy hozzáértő orvost találjak, és aki így valószínűleg meg is oldja a dolgot. Utakat nem építenek, toldozás foldozás folyik, normális felfestésre sincs pénz, mert ellopják. Az iskolába óvodába sok olyan gyerek jár, akik ingyen tankönyveket, ingyen étkezést stb kapnak úgy,h a szüleik soha nem fizettek az állam felé szinte semmit, nemhogy szja-t vagy tb-t. És ő hozzájuk ugyanúgy kimegy a tűzoltó, csak lehet,h ők még kötözködni is fognak velük.
    Ha másnak jár akkor nekem is.

  9. #1409
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    "Arra még nem gondolt senki, hogy ha mindenki fizetne rendesen, akkor csökkennének az adók+járulékok?"

    Keress rá légyszi,h eu-s viszonylatban a jövedelmekhez képest mely országokban a legmagasabbak az adók, és hol van a legtöbbféle adó kivetve. Valamint,h euróban számolva hol mennyiből él az átlag.

    Az a szomorú,h sokan beveszik még ezt a kommunikációt,h azért nincs pénz semmire,m sokan nem fizetnek eleget, közben meg minél többet fizetsz az államnak, annál több pénz hagyja el az országot.

  10. #1410
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Szóval benyújtották az EU-hoz, a magyar álláspont clear. Van vkinek ötlete, hogy ebből mikor lesz törvény?
    Persze, tudom majd ha kint elfogadják és a PS reagál. Valaki hozzáértő tudja, hogy ez kb mikorra tehető? Jövő év jan 1 vagy esetleg hamarabb?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •