Oldal: 143 / 315 ElsőElső ... 4393133141142143144145153193243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.421 - 1.430 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1421
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Van 1-2 szép pont ami miatt a kisebb termek szerintem kiesnek.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #1422
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lecsó mentalitását becsmérled/becsmérlitek??? ****** mentalitásról beszéltek, miközben(feltéve, ha tényleg fizetgettek, mint a rabszolgák és nem csak a lojális nagy magyart játszátok...)) a befizetett adókból pont ezeket tápolják? LOL! Fizessetek csak, lehet, h majd 1× minden jóra fordul....Geccc, hihetetlen majmok élnek ebben az országban(nyilván azért is létezik ilyen formában)! Persze gondolom azért, ha munkahelyen, "ismerőstől", jóbaráttól vm olcsón megszerezhető/leesik a kamionról, azt kéritek ugye?! Nagyon jó szó is van erre: képmutatás. Lehet frcsögni.
    Ha látnák az emberek,h jó helyre megy a pénz, látni,h tesz az állam az egyénért, akkor még a hozzám hasonló senkiháziak is fizetnének normálisan (persze elfogadható mértékben). Így pedig pénzkidobás, ha tetszik ha nem, el kell fogadni. Ha valaki ennek ellenére kidobja a pénzét az ablakon, hát tegye, de aki tud összeadni az nem fog.

  3. #1423
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet apuka77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A teljes tervezet...
    Köszönjük az infót!
    Úgy látom, hogy a 90 nap amit az előbb emlegettem az pont hatályát veszti.

    Idézet apuka77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény módosítása

    9. § A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény 76. § (4) bekezdése helyébe a következő rendelkezés lép:

    „(4) Nem számít jövedelemnek a jogszerűen szervezett, a szerencsejáték szervezéséről szóló törvény 16. §-a alapján engedélyhez nem kötött sorsolásos játékból, a sorsjátékból, a játékkaszinóból, a bukmékeri rendszerű fogadásból, a lóversenyfogadásból, bingójátékból, a kártyateremben szervezett kártyajátékból, valamint a távszerencsejátékból származó nyeremény.”

    Számomra ez a legszebb rész az egészben...
    apuka77 likes this.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  4. #1424
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Blokkolás? Te miröl beszélsz?
    Szó nincs ilyenröl sehol!
    Ha piszok jóhiszemű vagyok és azt feltételezem, tényleg lesznek olyan termek, amelyek egyáltalán kérik a licenszt, akkor is hónapokig elérhetetlen lehet egy terem, mivel a blokkolásról szóló törvényt bármikor meghozhatják. Pl. mi lesz azokkal a pénzekkel, amik olyan termekben ragadnak, amik nem is akarnak licenszt kérni?

  5. #1425
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet ellenseg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha piszok jóhiszemű vagyok és azt feltételezem, tényleg lesznek olyan termek, amelyek egyáltalán kérik a licenszt, akkor is hónapokig elérhetetlen lehet egy terem, mivel a blokkolásról szóló törvényt bármikor meghozhatják. Pl. mi lesz azokkal a pénzekkel, amik olyan termekben ragadnak, amik nem is akarnak licenszt kérni?
    Vpn? 10K vonat-bécs netkv? Nem ragad bent a roll..

  6. #1426
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Számomra ez a legszebb rész az egészben...

    Számomra meg ez:

    f) 41. §-ában az „1. § (3) bekezdés e) és f) pontja, 1. § (5b) bekezdése, 1. § (7) bekezdése, 2. § (1) bekezdése, 26. § (1a) és (1b) bekezdése, 26. § (22)-(25) bekezdése, 29/C. § (4)-(8) bekezdése, 37. § 23. pontja” szövegrész helyébe az „1. § (3) bekezdés e) pontja, 2. § (1) bekezdése, 29/C-29/L. §-a, 37. § 21., 26-29. pontja” szöveg

    szöveg lép.

    ftmatg likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #1427
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 15.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    A tervezetet elolvasva elég korrekt. Sokkal rosszabbra számítottam. A Stars tuti fog licenszet igényelni. A Party is eléggé valószínű. Amit bánok, hogy Ipokeres terem nem nagyon esélyes, mert ott a legtöbbnél van kaszinó/sportfogadás is ami a pókerrel együtt 300M-ba kerülne. Annyit meg nem fognak fizetni. Amelyik meg csak pókerrel foglalkozik (pl. Everest) ott meg nincs elég forgalom, hogy megérje. Pedig az akadémiás racet megnézve ha csak a pókert nézzük egy William Hillnek tuti megérné, de a sportfogadásnál illetve a kaszinó résznél már nem hiszem, hogy megtérülne a 100M.

  8. #1428
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Számomra meg ez:

    f) 41. §-ában az „1. § (3) bekezdés e) és f) pontja, 1. § (5b) bekezdése, 1. § (7) bekezdése, 2. § (1) bekezdése, 26. § (1a) és (1b) bekezdése, 26. § (22)-(25) bekezdése, 29/C. § (4)-(8) bekezdése, 37. § 23. pontja” szövegrész helyébe az „1. § (3) bekezdés e) pontja, 2. § (1) bekezdése, 29/C-29/L. §-a, 37. § 21., 26-29. pontja” szöveg

    szöveg lép.

    Ezen szép rész felett én valahogy átsiklottam. Sosem értettem, hogy miért nem emberibb formában jelennek meg az ilyenek. Ráadásul a közlönyben is így hirdetik ki. Elő kell kotorni a teljes törvényt ha az ember nem akar napokig bogarászni.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  9. #1429
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet ellenseg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha piszok jóhiszemű vagyok és azt feltételezem, tényleg lesznek olyan termek, amelyek egyáltalán kérik a licenszt, akkor is hónapokig elérhetetlen lehet egy terem, mivel a blokkolásról szóló törvényt bármikor meghozhatják. Pl. mi lesz azokkal a pénzekkel, amik olyan termekben ragadnak, amik nem is akarnak licenszt kérni?
    Igen. Arról nem szól a fáma, hogy pl. lesz-e átmeneti idő a licenckérés lehetőségének kezdete ill. a tiltás között. Annak akinek van mit szerintem érdemes lesz kivenni ill. pl. FTP-ről áttenni a Stars-ra mert ha lesz olyan terem aki kér licencet, akkor ők biztosan. (Ez utóbbi persze csak remény és nem bennfentes információ. )
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  10. #1430
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet fodi91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tervezetet elolvasva elég korrekt. Sokkal rosszabbra számítottam. A Stars tuti fog licenszet igényelni. A Party is eléggé valószínű. Amit bánok, hogy Ipokeres terem nem nagyon esélyes, mert ott a legtöbbnél van kaszinó/sportfogadás is ami a pókerrel együtt 300M-ba kerülne. Annyit meg nem fognak fizetni. Amelyik meg csak pókerrel foglalkozik (pl. Everest) ott meg nincs elég forgalom, hogy megérje. Pedig az akadémiás racet megnézve ha csak a pókert nézzük egy William Hillnek tuti megérné, de a sportfogadásnál illetve a kaszinó résznél már nem hiszem, hogy megtérülne a 100M.
    Én is így gondolom vagyis kb. ugyan ezt tudom csak leírni erről: De ha szolgáltatásonként 100 millióba kerül az engedély akkor nem sok terem marad. Ahol van sportfogadás, póker, kaszinó ott alapból az engedély 300 millió lenne ezt egy kis terem nem engedheti meg magának. A magyar piac nem nagy, nem olyan, mint egy Francia vagy egy Spanyol. Jó lesz, mert legális lesz, de más szempontból meg nem, mert "szegregált" lesz az egész kevés teremmel. Vagyis a nagyok váltanak ki engedélyt a kicsik meg nem, hiszen nem éri meg nekik. És az FTP pl. nem kért engedélyt egyik zárt piacon sem, csak a Ps. 100%, hogy a mostani termek nagy része nem lesz elérhető Magyarországról. Ne legyen igazam, de eddig ez volt a trend minden olyan országban, ahol lett törvény.
    Utoljára módosítva: apuka77 által: 2013. 01. 20. 17:31

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •