Oldal: 147 / 315 ElsőElső ... 4797137145146147148149157197247 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.461 - 1.470 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #1461
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért? Most már kigördülhetsz az utakra az új kocsiddal, még azt is ráírhatod,hogy online pókeren nyert pénzből vetted.Csak pénzed nem lesz majd tankolni,mert ez a törvény betesz a piacnak.
    Ja, és hol nyered meg a kocsi árát?
    Majd lehet regwarozni a PS-en, meg a Fulltilten.
    Orang3J3ws99 likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #1462
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki írja már le csak úgy sacc számokkal,h hogy lesz ebből 10 Mrd-ja az államnak egy év alatt? Ha csak a pókert nézzük vagy 70 teremnek kellene megvenni egy évre a licenszt.
    Nem csak a pókernek kell kitermelnie. Okosabbak lennénk ha tudnánk, hogy mennyit költenek el a játékosok pl. online kaszinókban vagy sportfogadó irodákban. Ahol ráadásul "szinte" az egész a játékos által befizetett pénz nyereség. Arra gondolok, hogy dobálják be az 1 dollárokat a félkarú rablóba akkor az az egész nyereség, viszont egy 1 dolláros tornából csak 10cent a teremé, mert a többi megy a torna nyereményalapjába. Remélem nem mondtam túl nagy hülyeséget.
    „Milyen okos, milyen ügyes a legkisebb Ugrifüles!”

  3. #1463
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komoly nyerő regekre gondoltam, nem azokra akik 5 éve folyamatosan pókereznek 4 dollaros sittengókon.
    Sorry a megfogalmazásért, nem sértésnek szánom, de egyszrűen nem tudod, hogy miről beszélsz.
    Orang3J3ws99 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #1464
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ftmatg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem csak a pókernek kell kitermelnie. Okosabbak lennénk ha tudnánk, hogy mennyit költenek el a játékosok pl. online kaszinókban vagy sportfogadó irodákban. Ahol ráadásul "szinte" az egész a játékos által befizetett pénz nyereség. Arra gondolok, hogy dobálják be az 1 dollárokat a félkarú rablóba akkor az az egész nyereség, viszont egy 1 dolláros tornából csak 10cent a teremé, mert a többi megy a torna nyereményalapjába. Remélem nem mondtam túl nagy hülyeséget.
    Gondolom a félkarú stb játékoknál is van egy 30/70 arány, ott sem az egész bevétel nyereség,m néha nyerni is kell, különben nem játszanak. A sportfogadásnál is a profik stabilan hoznak 10% nyereséget mintha pókernél 10% lenne a roi-d.
    A számokat nem ismerni, de a 10 mrd az irreális és nevetséges is. Ebből is látni,h fogalmuk sincs az egészről.
    De hogy pl a ps nem enged majd betekintést a servereibe az 1000%! De én megkockáztatom,h az évi 100 misit sem fogják becsengetni. Ha az a pár komoly rake-t termelő játszani akar továbbra is, azok majd megteszik más országokból.

  5. #1465
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Ja magyarok, nem termelnek semmi raket, kicsi piac vagyunk blabla Imádom mikor páran 0 rálátással a dolgokra közölnek tényként dolgokat. Nézzük csak ezt az érdekes kimutatást: Top Countries of of All Time | PokerTableRatings.com Ebből látszik, hogy nem is vagyunk olyan kicsi piac, konkrétan ez alapján 19. legnagyobb befizető vagyunk. Tudom, hogy ez csak cash, meg csak trackelt termek, de bizonyos rálátást azért ad a dolgokra... Ha a játékosok számát nézzük, akkor majdnem top 10ben vagyunk. Ne higgye senki, hogy a nagy termek megengedhetik maguknak, hogy ekkora piacot veszni hagyjanak...
    Boletus, dr.drogba, L.T. and 4 others like this.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  6. #1466
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez qrva sok pénz a gyér számú magyar játékosokat figyelembevéve. Most csak a PS szemszögéből nézem. Szerintem ennyi pénzt nem fognak kifizetni Mo után. Van kb 25 reg + 5 SNE 15 SN játékos, a többi közepes, a többség pedig hobby playa. Szerintem gáz a szitu.
    Volt 2011-ben egy promo, amiből nagyon-nagy hibahatárral be lehetett lőni, mekkora rakebevétele lehet a PS-nek Magyarországról. Ezt akkor 10-30M usd/évre becsültük, tehát üzleti alapon elemi érdeke lenne a PS-nek a piacon maradás. Az adót meg nyilván átterhelik majd a játékosokra, efelől nagy kétsége senkinek ne legyen.

  7. #1467
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja magyarok, nem termelnek semmi raket, kicsi piac vagyunk blabla Imádom mikor páran 0 rálátással a dolgokra közölnek tényként dolgokat. Nézzük csak ezt az érdekes kimutatást: Top Countries of of All Time | PokerTableRatings.com Ebből látszik, hogy nem is vagyunk olyan kicsi piac, konkrétan ez alapján 19. legnagyobb befizető vagyunk. Tudom, hogy ez csak cash, meg csak trackelt termek, de bizonyos rálátást azért ad a dolgokra... Ha a játékosok számát nézzük, akkor majdnem top 10ben vagyunk. Ne higgye senki, hogy a nagy termek megengedhetik maguknak, hogy ekkora piacot veszni hagyjanak...
    Azt a kva az USA mekkora piac..úgy hogy nem kevés hónapja már kb áll a számláló

  8. #1468
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 04.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet thechickennn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyanba ne is reménykedjek, hogy az eddig megnyert pénz utan x% adót fizethetek? pl van az accountomon 20k$ azt látni fogják ha lesz tükörszerver? mert ezesetben minden pénzt le kell majd utalni a szabalyozas előtt!
    jah és mit fog latni a nav? a ki-be utalásokat (esetleg visszamenőleg is?) azt h mennyi $ van az accountomon?
    up
    up

  9. #1469
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sportfogadásnál is a profik stabilan hoznak 10% nyereséget mintha pókernél 10% lenne a roi-d.
    A számokat nem ismerni, de a 10 mrd az irreális és nevetséges is. Ebből is látni,h fogalmuk sincs az egészről.
    De hogy pl a ps nem enged majd betekintést a servereibe az 1000%! De én megkockáztatom,h az évi 100 misit sem fogják becsengetni. Ha az a pár komoly rake-t termelő játszani akar továbbra is, azok majd megteszik más országokból.

    Sportfogadásos 10%os roit hasonlítani a pokeres 10%os roihoz hát izé na elég vicces A gondolatmenettel az a baj, hogy még sportfogadáson a háztól nyersz, addig pókeren a többiektől. Vagyis pókeren majdnem mindegy a háznak, hogy ki nyerő és ki nem( nyilván jobb nekik, ha kis nyerők és kis vesztők játszanak, mert így tovább tudnak játszani), míg sportfogadáson azért nem mindegy. Mondjuk a feltételezés, hogy sportfogadás nem pluszos a termeknek megint csak MUHAHAHA. És ahogy látom az értő olvasással is gondok vannak, hiszen nem évi 100 hanem évi 20 misiről beszélünk, amikor a licence áráról van szó.
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  10. #1470
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sportfogadásos 10%os roit hasonlítani a pokeres 10%os roihoz hát izé na elég vicces A gondolatmenettel az a baj, hogy még sportfogadáson a háztól nyersz, addig pókeren a többiektől. Vagyis pókeren majdnem mindegy a háznak, hogy ki nyerő és ki nem( nyilván jobb nekik, ha kis nyerők és kis vesztők játszanak, mert így tovább tudnak játszani), míg sportfogadáson azért nem mindegy. Mondjuk a feltételezés, hogy sportfogadás nem pluszos a termeknek megint csak MUHAHAHA. És ahogy látom az értő olvasással is gondok vannak, hiszen nem évi 100 hanem évi 20 misiről beszélünk, amikor a licence áráról van szó.
    Ja a profik hoznak stabilan 10%-ot, csak éppen ha így van, akkor korlátozzák a betméretüket, vagy egyszerűen kiteszik az oldalról valamilyen ürüggyel. Amúgy meg azon profik száma, akik ilyen 10%-ot hoznak, elenyésző ahhoz képest, hogy a pókerből mennyien (pedig ott sem olyan sokan) plusszosan jönnek ki. Andada: miért nem 100 milla? Én 100 millát olvasok licencként/játéktípus (kaszinó, sportf, póker, stb)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •