Oldal: 33 / 79 ElsőElső ... 23313233343543 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 321 - 330 (788) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Betfair poker

  1. #321
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Valaki tudna segíteni, hogy merre találom a hand history beállításokat? A Hm nem tudja auto detectelni, tehát gondolom valahol be kell állítani, hogy hová mentse őket, de egyszerűen nem találom, hogy hol.

  2. #322
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindkettő igazat mond és egyik sem

    Pokerscout csak a cashgame játékosok számát mutatja, a Betfair pedig, aki be van lépve azoknak a számát.
    nl 30 on jelenleg 40 asztal fut ennyi meg nem volt bwin kilepese ota ...es nl50 is tobbet latok akkor valszin fonebb van a difi ....ha igy maradna istenkiraly lenne annyira megszoktam semmi kedvem koltozni

  3. #323
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    A handhystory mappát végre sikerült megtalálnom, be is importálja a handeket, de a Table manager nem ír ki asztalokat, ezért a HUD se működik. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi lehet a probléma?

  4. #324
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Fogalmam sincs, szétnéztél a HM hivatalos fórumán?

    Nekem is van egy kérdésem. Lehet a teremből következmény nélkül pénzt kivenni, miközben deposit bonusom van? FAQ-ban nem találtam semmit.

  5. #325
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    $2,000 Bankroll Kickstarter Bonus / Poker

    Ez komoly, hogy ilyen fika ajánlattal szúrják ki a játékosok szemét??

    Remélem lesz mellé vagy 30% cashback meg 3-féle promó, mert kb semmit se fog érni az ipokis betfair

  6. #326
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hely
    Dombóvár
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tegnap befizettem egy kisebb összeget az oldalra,amit egy sikeres MTT szerepléssel sikerült megsokszorozni.
    Ezután úgy döntöttem kiveszem a pénz egy részét,de ilyenkor a következő üzenethez van szerencsém:

    Your withdrawal request cannot be accepted. In order to be able to withdraw via Bank transfer please check that on all the other payment methods you have used (****) you have withdrawn at least the amount you have deposited.

    Megtudná nekem mondani valaki,hogy ez mit jelent és hogy mit is kéne csinálnom ahhoz,hogy ki tudjam venni a pénzt?

  7. #327
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet exigo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tegnap befizettem egy kisebb összeget az oldalra,amit egy sikeres MTT szerepléssel sikerült megsokszorozni.
    Ezután úgy döntöttem kiveszem a pénz egy részét,de ilyenkor a következő üzenethez van szerencsém:

    Your withdrawal request cannot be accepted. In order to be able to withdraw via Bank transfer please check that on all the other payment methods you have used (****) you have withdrawn at least the amount you have deposited.

    Megtudná nekem mondani valaki,hogy ez mit jelent és hogy mit is kéne csinálnom ahhoz,hogy ki tudjam venni a pénzt?
    Próbálj más összeget. Ha minden igaz, az a minimum, amennyit depóztál.

  8. #328
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hely
    Dombóvár
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálj más összeget. Ha minden igaz, az a minimum, amennyit depóztál.
    20-at depoztam,200-t próbáltam kiszedni,de mindig ezt kaptam.
    Próbáltam még 5különböző összeggel,de mindegyikre ezt dobta ki.

  9. #329
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Kedves Játékosok!

    Figyelem!

    Tekintettel arra, hogy a Betfair Poker február 1-től exkluzív promócióival már az új networkre (ipoker) koncentrál, a most futó ongame-es gift promóció január végén leáll!

    Jelezzétek igényeteket a nyereményre minél hamarabb, mert aki január 30-ig nem jelzi az igényét, az már nem jogosult semmilyen nyereményre!

  10. #330
    Újonc Gionni avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet exigo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tegnap befizettem egy kisebb összeget az oldalra,amit egy sikeres MTT szerepléssel sikerült megsokszorozni.
    Ezután úgy döntöttem kiveszem a pénz egy részét,de ilyenkor a következő üzenethez van szerencsém:

    Your withdrawal request cannot be accepted. In order to be able to withdraw via Bank transfer please check that on all the other payment methods you have used (****) you have withdrawn at least the amount you have deposited.

    Megtudná nekem mondani valaki,hogy ez mit jelent és hogy mit is kéne csinálnom ahhoz,hogy ki tudjam venni a pénzt?
    Maximum annyit vehetsz ki kártyára, amennyit befizettél vele. MB-nél viszont nincs felső korlát. Tehát a megoldás: fizess be valamennyit MBről, mondjuk 10 dollárt és vegyél ki tetszőleges összeget a rollodból MB-re.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •