Oldal: 313 / 336 ElsőElső ... 213263303311312313314315323 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.121 - 3.130 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #3121
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Én is ezt a játékot tolom amatőr szinten, bár még csak 4-500 lejátszott játékom van de az utóbbi 1 hónap már egész jól alakult. Persze valszeg csak jó sorozatot fogtam ki :-)

    gysanyi78 néven játszok, viszont magyarokkal alig találkozok az asztalnál.

    Abban tudnátok esetleg segíteni, hogy ennél a játéktípusnál (normál 7-15-30 fifty50) melyek az optimális mutatószámok ugyanis felraktam a hm2-t csak nem tudom mit kellene javítani a játékomon.

    Üdv.:
    Sanyi

  2. #3122
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Idézet davidgeszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Push lenne a jó , mi lett a vége a handnek?
    No Limit Holdem Tournament
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Shady286 (2,892) 12bb
    UTG+1 mr.sao86 (62)
    CO HERO (5,170) 21bb
    BTN IzabellaW (97)
    SB brawado (3,242) 13bb
    BB Alenka913 (3,537) 14bb

    Blinds: 125/250 Ante 30

    Pre-Flop: (555, 6 players) HERO is CO
    Shady286 raises to 550, mr.sao86 calls 32, HERO goes all-in 5,140, IzabellaW calls 67, 2 folds, Shady286 calls 2,312

    Flop: (6,378, 4 players, 1 all-in)

    Turn: (6,378, 4 players, 1 all-in)

    River: (6,378, 4 players, 1 all-in)

    Final Pot: 6,378
    mr.sao86 shows

    HERO shows

    IzabellaW shows

    Shady286 shows


    Shady286 wins 6,378 (net +3,486)

    HERO collects 4,556 (net -614)
    mr.sao86 lost 62
    IzabellaW lost 97


    Az a baj h amivel itt megad az ellen nagyon hátul vagyunk.Ha meg dob nem sokat nyerünk.

  3. #3123
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Közöm nincs ehhez a játékhoz, de pre fold miért nem játszik? mindjárt kiesik a short, 21bb-el nem jó bejutni az itm-be?

  4. #3124
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közöm nincs ehhez a játékhoz, de pre fold miért nem játszik? mindjárt kiesik a short, 21bb-el nem jó bejutni az itm-be?
    Látod, mindenki azt mondja push!Komolyabb érvelés mondjuk nem volt, de átgondolva én a foldra szavazok .

  5. #3125
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Én csak az után mondtam véleményt, hogy láttam 6an vagytok az asztaloknál, jól állsz, van egy ember aki 62zsetonról mindjárt kiesik és ekkor vége a játéknak.
    Ezután nem értem mi értelme a pushnak.

    Aki akarja levezetheti, hogy hány %-ban fogunk dobást kapni és ekkor mekkora plusz profitra teszünk szert azzal a 2bb-el. Én ehhez nem értek. Kérem kapcsolja ki.
    kadaspeter likes this.

  6. #3126
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Én is simán dobnám, de én még új vagyok :-)

  7. #3127
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet Banderas79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Komolyabb érvelés mondjuk nem volt...
    Azt írtad ismeretlen az ellenfél. Laptartomány nélkül komolyabb konzekvenciát levonni nem fogsz tudni.
    Már bocs, de azt hiszem elégé körbeírtam, miért és mi mellett érveltem. Se egy köszönöm, se egy kérdés ezzel kapcsolatban nem volt.
    Nem szép dolog volt azt is benyögni, hogy mindenki csak azt mondja "push - érvelés nélkül", És még meg sem próbálod megérteni, mi a bubble játék lényege.

    Az lehet, hogy nem az én véleményemre vártál, hanem majd valaki pro szépen lematekozza neked és 20 sorba kifejti, de balga módon én próbáltam segíteni, amit gyakorlatilag semmibe vettél.

  8. #3128
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet gysanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Abban tudnátok esetleg segíteni, hogy ennél a játéktípusnál (normál 7-15-30 fifty50) melyek az optimális mutatószámok ugyanis felraktam a hm2-t csak nem tudom mit kellene javítani a játékomon.
    Nem gondolom, hogy minden nyerő ugyanolyan laptartománnyal játszana, az viszont fontos, hogy Te tudd egy bizonyos laptartomány ellen mit érdemes játszanod. Ez leginkább az alkalmazkodásról szól. Alkalmazkodsz a saját stackedhez, a játékszakaszhoz, és ahhoz hogy a többiek mit játszanak abban a játékszakaszban, abban a pozícióban és milyen stackméretek mellett. Mert nem ugyanazt fogja játszani ssként mint dsként. Nem feltétlen az a fontos, hogy kapj egy "optimális mutatószámot".

  9. #3129
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Idézet $NoName$ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt írtad ismeretlen az ellenfél. Laptartomány nélkül komolyabb konzekvenciát levonni nem fogsz tudni.
    Már bocs, de azt hiszem elégé körbeírtam, miért és mi mellett érveltem. Se egy köszönöm, se egy kérdés ezzel kapcsolatban nem volt.
    Nem szép dolog volt azt is benyögni, hogy mindenki csak azt mondja "push - érvelés nélkül", És még meg sem próbálod megérteni, mi a bubble játék lényege.

    Az lehet, hogy nem az én véleményemre vártál, hanem majd valaki pro szépen lematekozza neked és 20 sorba kifejti, de balga módon én próbáltam segíteni, amit gyakorlatilag semmibe vettél.
    Ne haragudj ha belegázoltam a lelkivilágodba, abszolút nem ez volt a célom.Köszönöm, hogy elmondtad a véleményed, de valóban valami matekos véleményre lettem volna kíváncsi( mint, ahogy oda is írtam)mert ebben a szituban valóban olyan kicsi lehet a különbség a push és a fold között, hogy egyén függő ki mit tenne.

  10. #3130
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Itt kb JJ+ és AK fog megadni! Ez kb 2% laptartomány. Innen már kiszámolhatod magadnak hogy hányszor mennyi zsetont fogsz nyerni a pushal. Ha 20%-ban emel abból dobni fog 18%-ban, ami nem olyan rossz zsetonmennyiség hosszútávon. Nem fogom kiszámolni, de bőven plusszos move.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •