Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Chuck Bass Blog fordítás

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás Chuck Bass Blog fordítás

    Kérdésem az lenne, hogy van e több része és ha igen azok is le lesznek e fordítva itt akadémián? Az utóbbi időben már csak ezt az egy blogot vártam minden hétfőn és sajnos ez is megszűnt. Köszönöm a választ!
    teskayev likes this.

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Vannak még részek, az első részben linkelt threadben, illetve ide kiszedegetve: I'm... Chuck Bass, Én már végigolvastam, de azért végigvinném egyszer magyarul is

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Kuba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem az lenne, hogy van e több része és ha igen azok is le lesznek e fordítva itt akadémián? Az utóbbi időben már csak ezt az egy blogot vártam minden hétfőn és sajnos ez is megszűnt. Köszönöm a választ!
    Igen a folytatás tervben van. Reméljük hamarosan utol érjük magunkat a munkában és megy tovább a megszokott rendben.
    qwertibie likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Köszönöm és további jó munkát!

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 22.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    én is nagyon örülnék neki!

  6. #6
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Szerintem elég sokan örülnénk neki, hisz elég népszerű blog. Jó munkát hozzá!

  7. #7
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás Következő (nemhivatalos) Chuck Bass blogbejegyzés.

    "Ahogy kiestem nagyon hülyén éreztem magam, ezért az utolsó 25k-val neveztem egy high roller NLHE HU versenyre amin vagy 200-an indultak. Az első ellenfelem Phil Hellmuth volt. Néhány handet játszottunk és már 400.000-es stackem volt, neki pedig 50.000. Elkezdtem lazábban játszani, próbáltam tiltre vágni, ezért a következő négy partiban a riveren blöffből allin tettem. Folyatason lecallolt még 7-es magassal is így kiestem a versenyből. Ez volt az utolsó pénzem. Már csak tartozásaim voltak semmi készpénz, abszolút nulla.

    Kóvályogni kezdtem a városban, ürességet éreztem. Be akartam rúgni ezért bementem egy nagyon nívós étterembe és elvitelre rendeltem két rekesszel a legdrágább borukból. A pultos egy 20 éves szőke lány volt, okos, csinos az a fajta akit nem kap meg akárki. Már indluni készültem amikor megszólított és mondta, hogy első látásra belém szeretett és velem akarja leélni az életét. Mondtam neki hogy jöjjön velem, jól jött a társasága, segített cipelni a bort.

    Üres zsebbel, oldalamon a világ legjobb nőjével a Hiltonba mentünk ahol kivettem az elnöki lakosztályt. Aznap este nagyon berúgtunk, levetkőztünk és elájultunk mindketten.

    Másnap reggel fejfájással, teljesen csövesen, magamat szégyellve ébredtem. Játszani akartam de nem volt miből. Az ágy mellől felvettem a lehányt a nadrágomat, aminek a zsebéből kigurult egy régi malac perselyem amit 6 évesen kaptam.Igazi jól táplált házisertés, rózsaszínű, porcelán a jelzése pikk volt. Baromi nagy mázlimra 1000 USD és 200 Euró volt benne.

    Úgy éreztem rámosolygott a szerencse így az 1000 dollárt a hotel mellett lévő kaszinóban terveztem megfialtatni. Leültem a helyi regektől hemzsegő Razz asztalhoz de szóltam az osztónak hogy egyelőre nem kérek lapot. Gondolkodni kezdtem, tudtam hogy ez az utolsó lehetőségem hogy helyrehozzam az életemet és kifizessem a tartozásaimat. Csodálatos érzés volt hogy életemben először felelősségteljesen álltam a dolog. Megköszöntem a lehetőséget felálltam, és a rulettasztalhoz futottam ahol már forgott a golyó. 2 méterről dobtam be az 1k-s zsetont az asztalra ami a piros 10-esre esett. És BUMM. Piros tíz. Az 1k-ból így lett 150k. Azonnal felhívtam a hitelezőimet hogy még ma kifizetem őket. Mindenkit meghívtam egy italra, én pedig lerészegedtem.
    Már indulni készültem a maradék 137k-val amikor nem tudom miért de egy mozdulattal az összes pénzemet feltettem újra a piros tizesre, akkor jó ötletnek tűnt. És BUMM. Piros 24. Megint nulláztam magam. Egyetlen fillérem sem volt újra. Ezután még vesztettem 50/100-on úgy 8 beülőt majd visszamentem a szobámba.

    Különös jó érzésem volt hogy nem veszíthetek többet. De ez nem tarott sokáig ugyanis eszembe jutott hogy a perselyből még van 200 euró. Azonnal felutaltam az egészet BALLERPOkER-re és elkezdtem 10/20-on Omaházni, mert igazlmas, újszerű élménynek tűnt és már hányingerem volt a holdemtől. Néhány nap múlva már 200k-s rollom volt."

    Folyt.köv.
    banoster, oTBo, sabe83 and 2 others like this.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    "2 méterről dobtam be az 1k-s zsetont az asztalra ami a piros 10-esre esett. És BUMM. Piros tíz. Az 1k-ból így lett 150k."

    Most nem tudom eldönteni, hogy a fordítás fake vagy a blog kamuzik.
    Ha a piros 10-re 1k-t felraksz nem 150k-d lesz hanem 36...

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Nem rossz, sonny egy pillanat volt mikor elhittem, hogy fordítottál és nem hantázol

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    végülis, majdnem ugyan olyan!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •