Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (110) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 23

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 01. 23

    Lapok:
    Játék: Turbo MTT
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 1000
    Nagy vak: 2000

    FPP szateliten bejutottál a TCOOP $215 nevezésű versenyére. A közel 3800 indulóból még 570-en vagytok játékban. 495 főtől ITM. Nagyvakon osztott bubikat kapsz. Az UTG-ben ülő 11 nagyvakos shortstack (25/23/0.0 - 29 hand alapján) minraisel, amire a HJ-ben ülő agresszív nagy stack ( 53/50/60.0 - 15 hand alapján) újabb minraisel válaszol. A többi játékos dob, Neked a nagyvakon felül még szűk 11 nagyvaknyi zsetonod van. Az átlagstack 35.000. Mit lépsz?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    53/50/60.0 - 15 hand alapján vajon hol a hiba?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 16.
    Hely
    Fey(Franciaország)
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Titcar: Én is szeretném tudni

    Szerintem tegyük be! HA meg akarjuk nyerni a versenyt! Lehet vannak utánunk még shortstack-ek de nem biztos hogy, kapunk rövid időn belül jobb helyzetett az allin-ra 11 nagyvakon.
    Gyorsan el tudunk fogyni ilyen helyzetbe!! Saját vélemény, sztem mehet az all-in!!! Bátran!

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem értek az mtt-hez, de mennyire szokás korai emelőt flatelni monsterrel ilyen szituban abból a célból, hogy a mögöttünk lévők ne akarjanak JJ-t dobni? És mondjuk menyire lehet célja az AQ, TT szerű lapokkal, hogy elijessze a többieket és flippeljen az emelővel, de még tudjon dobni ha valamelyik nagyobb stack keménykedne?
    pszibu likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    "A HJ-ben ülő (53/50/60.0 - 15 hand alapján) játékos ugyan nemrég ül az asztalnál, de képzett agresszív játékosnak tűnik."
    Ez meg mitől lett képzett?!

    Ha nem lenne ante, akkor talán el tudnám dobni, de így biztosan nem. Már 1 kör múlva is gondban leszünk. 33% a triplázásra nekem több mint elég, de lehet ezért nem vagyok MTT pro .

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Hippermokus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Titcar: Én is szeretném tudni
    Ha jól gondolom, 53/50-es nem lehet senki 15 hand alatt. VPIP és a PFR közötti 3% különbség azt jelenti, hogy az legalább egy hand kell hogy legyen, az a 3%. Vagyis összesen több mint 33 hand kéne róla, hogy ilyen érték kijöhessen, az alatt matematikailag lehetetlen
    termin, kukiszabi and Hippermokus like this.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Szentlőrinc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Én nem várnék a jobb helyzetre. Messze van még az ITM is, szóval úgy bepakolnám, mint a huzat.

  8. #8
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól gondolom, 53/50-es nem lehet senki 15 hand alatt. VPIP és a PFR közötti 3% különbség azt jelenti, hogy az legalább egy hand kell hogy legyen, az a 3%. Vagyis összesen több mint 33 hand kéne róla, hogy ilyen érték kijöhessen, az alatt matematikailag lehetetlen
    A HM ezt írta ki, ettől azonban még jogos az észrevétel.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 16.
    Hely
    Fey(Franciaország)
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól gondolom, 53/50-es nem lehet senki 15 hand alatt. VPIP és a PFR közötti 3% különbség azt jelenti, hogy az legalább egy hand kell hogy legyen, az a 3%. Vagyis összesen több mint 33 hand kéne róla, hogy ilyen érték kijöhessen, az alatt matematikailag lehetetlen
    Köszi! Egyetértek az álláspontodal!
    stickstackstoke likes this.

  10. #10
    Tag silee21 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    162

    Alapbeállítás

    Ha a buborék közelében lennénk, akkor kevesebb hitelt adnék az emelésének, de szerintem így dobós. Nem ismerem a TCOOP mezőnyét, ezért egy kompetensebb játékosnál ez lehet, hogy AI.

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •