Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree8Likes
  • 1 Post By mrtmarko
  • 1 Post By GStealer
  • 4 Post By Tir-X
  • 2 Post By zoltanh

Téma: NL25, JJ vs QQ

  1. #1
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás NL25, JJ vs QQ

    Ezt a partit nem én játszottam, csak érdekesnek találtam és ezért tettem be.
    Hogyan játszottátok volna meg MP és CO szemszögéből nézve?
    MP: 13/11/5.7, Agg:3.3
    CO:17/16/10.1, Agg:2.6

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG qingbetter ($9.30) 37bb
    UTG+1 rroider ($44.02) 176bb
    CO einsftw ($26.70) 107bb
    BTN serega503 ($19.65) 79bb
    SB Corey ($30.38) 122bb
    BB Niilex ($16.57) 66bb

    Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Corey is SB
    1 fold, rroider raises to $0.75, einsftw raises to $2.25, 1 fold, Corey folds, 1 fold, rroider raises to $6, einsftw calls $3.75

    Flop: ($12.35, 2 players)
    rroider bets $5.89, einsftw calls $5.89

    Turn: ($24.13, 2 players)
    rroider bets $14.97, einsftw calls $14.81

    River: ($53.75, 2 players)

    Final Pot: $53.75
    rroider shows

    einsftw shows


    einsftw wins $51.75 (net +$25.05)

    rroider collects $0.32 (net -$26.54)

  2. #2
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Sokkal inkább csak megadnák bubi párral, mint 3bet/callolnék. Turnön nem folytatnám rroider helyében. Te hogy játszanád?
    want2push likes this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Egyikük sem játszott jól véleményem szerint. Ilyen MP ellen soha nem kellene 3betelni JJ-vel, aztán pláne nem megadni a 4betet. Flop call is nyilván rossz. MP is túlzásba vitte, ennyi stat alapján PF akciók után flopon nagyon ritkán fog rosszabb megadni.
    Tir-X likes this.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ha én vagyok CO a JJ-vel, akkor csak callolom a pre emelést. Egy ilyen NIT MP emelését 3betelni JJ-vel hatalmas hiba, voltaképpen blöffbe fordította a handjét, ha 4betel az ellenfél, mindenképp hátul vagyunk JJ-vel. Szóval ez ennyi, tovább nem is érdemes nézni a szemszögéből.

    Ha MP lennék a QQ-val, én is 4betelnék, mivel elég sokat 3betel az ellenfél. ozíción kívül nem tartom jónak a callt, pozícióban már akár azt is lehetne, hiszen nemt udjuk hogy viselkedik 4betre az ellenfél.
    Miután megadta a 4betet, ezt a flopot hasonlóan kis mérettel cbetelném, értékért. Pont 99-TT-JJ-szerű lapoktól szeretnék megadást kapni. A turn shove emiattmár elég rossz itt MP-től, hiszen nem fizet tovább más, csak az AK és a JJ, valuetownolta magát erősebb handek ellen, wp... Check volna a helyes indítás,és ellenfél agressziójától, float értékeitől függően lehet dönteni a megadásról vagy a foldról.

    Összegezve: mindkét játékos iszonyat fishreg, és borzasztóan játszotta meg a handet.

  5. #5
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    -Nyilván CO-nak más statjai vannak MP-ről, így nála valamivel lazább is lehet. Bár JJ-val akkor is eléggé blöffbe fordul a 3bettel.
    -MP részéről a 4b jobb, mint a call OOP
    -ha mondjuk CO-nak QQ-ja van, akkor a nit MP 4betjére mit lépnétek? Call és ezen a floppon cbetre fold?

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -ha mondjuk CO-nak QQ-ja van, akkor a nit MP 4betjére mit lépnétek? Call és ezen a floppon cbetre fold?
    Semmit, mivel QQ-val sem 3betelném.

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Mindkét enemy gyönyörűen játszotta ez van amikor két fishreg egymásnak feszül
    want2push and erikkke like this.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ilyen nit korai emelését bőven jó KK+ 3betelni valueból, ha nagyon sokat dob akkor azzal se. Blöffből lehet, ha oop nem nagyon callol vagy fit or foldozik mindent floppon.

  9. #9
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet mrtmarko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokkal inkább csak megadnák bubi párral, mint 3bet/callolnék. Turnön nem folytatnám rroider helyében. Te hogy játszanád?
    Ugyanígy látom.

  10. #10
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha én vagyok CO a JJ-vel, akkor csak callolom a pre emelést. Egy ilyen NIT MP emelését 3betelni JJ-vel hatalmas hiba, voltaképpen blöffbe fordította a handjét, ha 4betel az ellenfél, mindenképp hátul vagyunk JJ-vel. Szóval ez ennyi, tovább nem is érdemes nézni a szemszögéből.

    Ha MP lennék a QQ-val, én is 4betelnék, mivel elég sokat 3betel az ellenfél. ozíción kívül nem tartom jónak a callt, pozícióban már akár azt is lehetne, hiszen nemt udjuk hogy viselkedik 4betre az ellenfél.
    Miután megadta a 4betet, ezt a flopot hasonlóan kis mérettel cbetelném, értékért. Pont 99-TT-JJ-szerű lapoktól szeretnék megadást kapni. A turn shove emiattmár elég rossz itt MP-től, hiszen nem fizet tovább más, csak az AK és a JJ, valuetownolta magát erősebb handek ellen, wp... Check volna a helyes indítás,és ellenfél agressziójától, float értékeitől függően lehet dönteni a megadásról vagy a foldról.

    Összegezve: mindkét játékos iszonyat fishreg, és borzasztóan játszotta meg a handet.
    Így van, 4bet call elég gyenge játék itt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •