Oldal: 3 / 28 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (275) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Stan James

  1. #21
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Decemberi race állás kivételese a fórumtopikban frissítve:

    Klikk

  2. #22
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    A Stan James hivatalos közleménye:

    “Tájékoztatunk, hogy január 7-e hétfőtől a StanJames.com Poker az egy időben megnyitható cash game asztalok számát maximálisan 4 (azaz négy) asztalra korlátozza.

    Megértjük, hogy ez hatással lehet a kedvelt pókerjátékaidra, de felelősségteljes póker oldal üzemeltetőként elkötelezzük magunkat a kiegyensúlyozott “pókeres ökológia” mellett, ami pl. a tapasztaltabb és hobby játékosok olyan aránya, amely mindenki számára megfelelő szintű játékot nyújt.

    A változás más játékformákat – Több asztalos tornákat, Sit’n’Go-kat stb. - nem érint.

    Ráadásul továbbra is promóciók széles körét és a legmagasabb szintű ügyfélszolgálat biztosítjuk, mindemellett számos új ajánlaton és fejlesztésen is dolgozunk az elkövetkező hónapokban.

    Még egyszer nagyon sajnáljuk, ha ez a döntés negatív hatással lesz a Stan James-el eltöltött időre, de reméljük, hogy a szolgáltatásaink átfogóan magas színvonalának köszönhetően 2013-ban is az asztalainknál köszönthetünk.

    A következő hónapokban várható, hogy visszaáll a hálózati standard-re az asztalok száma, addig ez a szabályozás marad életben.”

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok Banki átutalással belehet fizetni mert én nem találtam. Otp-s kártyám van. előre is köszi a választ

  4. #24
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Erre nem tudok most konkrét választ adni, de szvsz jobban járnál, ha csinálnál egy MoneyBookers (skrill) vagy Neteller számlát, és azt töltenéd fel, és onnan intéznéd a befizetéseket.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Stan James hivatalos közleménye:

    A változás más játékformákat – Több asztalos tornákat, Sit’n’Go-kat stb. - nem érint.
    Honnan van ez a közlemény?


  6. #26
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet spirited eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Honnan van ez a közlemény?
    A StanJames ezt az emailt küldte ki azon játékosainak, akik 5 vagy több asztalon játszottak a megelőző 3 hónapban.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Ez a mondat egy kicsit sokba került nekem: A változás más játékformákat – Több asztalos tornákat, Sit’n’Go-kat stb. - nem érint.

    Gratulálok annak, aki ennyire fejen találta a valóságot!


  8. #28
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok! ma amikor beléptem Stan James-re, egy olyan közlemény fogadott hogy sng-be maximum 5 asztal nyitható. Az angolom nem a legjobb ugyhogy lehet félre értelmeztem, de aki itt játszik megerősithetné vagy cáfolhatná hogy igaz-e? előre is köszönöm

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Első cashout request után mekkora idő szokott eltelni míg történik valami ? Tegnap óta még egy emailt sem kaptam hogy mivan csak az összeget vonták le



    Idézet Rocso20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! ma amikor beléptem Stan James-re, egy olyan közlemény fogadott hogy sng-be maximum 5 asztal nyitható. Az angolom nem a legjobb ugyhogy lehet félre értelmeztem, de aki itt játszik megerősithetné vagy cáfolhatná hogy igaz-e? előre is köszönöm
    cashben 5 a max asztal

  10. #30
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet zagato eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első cashout request után mekkora idő szokott eltelni míg történik valami ? Tegnap óta még egy emailt sem kaptam hogy mivan csak az összeget vonták le





    cashben 5 a max asztal
    Eddig 4 volt a cash asztalszám.

    Igazoltad már magadat az oldal felé?
    Elküldted nekik a személyi okmányok másolatát?
    Ha ez megtörtént, és ellenőrizték, akkor 4-5 órán belül nekem megjött az 1. cashout is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •