Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (110) összesen
Like Tree34Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 23

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    most nézem, hogy QQ volt hijack-nél... nos egy shortstack emelőre visszaemelni úgy hogy köztük ül még egy ember, az minden csak nem gyenge move.

  2. #32
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ja QQ volt nála? akkor ez easy fold valóban

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja QQ volt nála? akkor ez easy fold valóban
    igen, de ez sajnos csak egy call után derülhet ki rafinált játék ez, nemde?
    pszibu and MrCharger426 like this.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet kisgatyas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem egészen, de az elképzelés nem rossz. pfr = 50 azt jelenti h 7.5 handel emelt ennyire szimpla.
    És ha kapott walkot vagy limpeltek rá?? akkor egyből jó lehet az 50 .. Nem az a bibi itt.

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Élesben a stack bekerült, a UTG játékos dobott, a HJ-ben ülő játékosnál QQ lapult.
    Ha tudtuk volna, hogy UTG dob a min 3 betre és bárki allinjére (11 bb-ből UTG minraise/fold !!), akkor is a dobás a helyes lépés?! Ez a lépés nem feltételez tágabb laptartományt mint amit feltételeztünk UTG-nél?!
    És azt még mindig nem értem (de ahogy nézem, csak én nem ), hogy ez a statisztika (53/50/60.0 - 15 hand alapján) miért takar "képzett agresszív játékos"-t?! 15 leosztásból 7-szer emelt pre. Ez miért lesz képzett?!?! Miért nem egy agresszív fish?!?!

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tudtuk volna, hogy UTG dob a min 3 betre és bárki allinjére (11 bb-ből UTG minraise/fold !!), akkor is a dobás a helyes lépés?! Ez a lépés nem feltételez tágabb laptartományt mint amit feltételeztünk UTG-nél?!
    És azt még mindig nem értem (de ahogy nézem, csak én nem ), hogy ez a statisztika (53/50/60.0 - 15 hand alapján) miért takar "képzett agresszív játékos"-t?! 15 leosztásból 7-szer emelt pre. Ez miért lesz képzett?!?! Miért nem egy agresszív fish?!?!
    Ha tudnám, hogy UTG dob, vagy ha nagyobb stackből emelne, úgy egyszerűbb push lenne. Talán Belakecske írta, hogy a 3betelőnek nincsenek a rangeében a legnagyobb monsterek általában, ellenben UTG-vel.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán Belakecske írta, hogy a 3betelőnek nincsenek a rangeében a legnagyobb monsterek általában, ellenben UTG-vel.
    És milyen igazat szólt!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És milyen igazat szólt!
    De volt itt ATs,AJ,AQ,KQ,TT-JJ range-ről is szó a 3betelő emberünknél, az meg valszeg hülyeség, főleg ha képzett játékos.

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tudnám, hogy UTG dob, vagy ha nagyobb stackből emelne, úgy egyszerűbb push lenne. Talán Belakecske írta, hogy a 3betelőnek nincsenek a rangeében a legnagyobb monsterek általában, ellenben UTG-vel.
    És ennek fényében, összességében, nem jobb mégis a push (HJ 3 bet tartománya ettől még ugyan olyan széles marad)?! Nem tudom, hogy mekkora a játékbeli különbség egy ilyen magas tétes versenyen, de még mindig azt érzem, hogy túl szűk a felállított lapok tartománya az ellenfeleknél amit megadtunk, de lehet azért, mert 10 dolláros turbokból indulok ki. Ott egy nit is simán meg tud őrülni ilyen kis játéktérnél egy alacsonyabb pártól UTG-ben (vagy valami Axs-től). Sokszor dobtam már ilyen helyzetben, mert túlgondolkoztam a partit.

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    főleg ha képzett játékos.
    Megőrülök . Mitől képzet?!?!?!?!?

    Ezt egybe szerkeszthettem volna, bocs. (nyugi, nem fogok pólót venni az tuti )

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •