Oldal: 68 / 175 ElsőElső ... 1858666768697078118168 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 671 - 680 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #671
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Fouad boy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem 15 napig tartott
    Váo. Köszi!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #672
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Mi lehet az oka???
    Már nem először fordul elő (2 nap alatt), hogy pókerezés közben most a (winneren játszottam és nyitva volt 8 asztal) elveszítem az internet kapcsolatot. (lost connect). Mindeközben tudok internet oldalakat (Google) behozni. A kliens újraindítása meg szokatlanul nehéz. Míg máskor tök simán működik a LOG IN, addig most percekig megy az "óra" mely jelzi, hogy tölti be az oldalt. A supporttal közvetlenül ez után beszéltem, elmondása alapján semmi problémát nem észleltek.....
    A gépemen lényegében nem fut semmi más a skype-on és az excelen kívül. 2 alkalommal is éjfél után pár perccel történt ez a kapcsolat megszakadás.... Mi az istenf........ okozhatja?
    Előre is köszi a válaszokat.

  3. #673
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Az a gond, hogy az ipoker kicsit foscsi az utóbbi időben.
    Legutóbb, mire vissza tudtam jelentkezni, el is buktam egy husng-t, írtam a supportnak, és visszautalták.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #674
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    neked milyen gyakran fordul ez elő? nekem két napja volt illetve ma éjfélkor.
    Volt hogy sikerült újraindítani, majd néhány perc múlva megint megszakadt.....

  5. #675
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 04.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    volt erre is precedens, meg az ellenkezőre is, hogy megvizsgálták, és nem náluk volt a hiba

  6. #676
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Elég gyakran panaszkodnak erre a topiclakók.
    Nekem kb minden héten van ilyen hálózati gond.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #677
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet Viccus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lehet az oka???
    Már nem először fordul elő (2 nap alatt), hogy pókerezés közben most a (winneren játszottam és nyitva volt 8 asztal) elveszítem az internet kapcsolatot. (lost connect). Mindeközben tudok internet oldalakat (Google) behozni. A kliens újraindítása meg szokatlanul nehéz. Míg máskor tök simán működik a LOG IN, addig most percekig megy az "óra" mely jelzi, hogy tölti be az oldalt. A supporttal közvetlenül ez után beszéltem, elmondása alapján semmi problémát nem észleltek.....
    A gépemen lényegében nem fut semmi más a skype-on és az excelen kívül. 2 alkalommal is éjfél után pár perccel történt ez a kapcsolat megszakadás.... Mi az istenf........ okozhatja?
    Előre is köszi a válaszokat.
    3órával előtte én is ezzel szenvedtem, jeleztem is, hogy vigyázzon aki betéved, engem szerencsére 1-2 perc disconnect után visszaengedett, de volt akinek 8-9 sng-je futott és kb 15percig sit out volt. :S
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  8. #678
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Egy vicc ez a hálózat, nekem már egy órája egy darab asztalt sem jelenít meg.

  9. #679
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 14.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Nekem is szarakodik HUSNG-re nem tudok regizni, mert egyszerűen nem reagál.
    Hulladék szar az egész.

  10. #680
    Lelkes újonc Runci avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Hely
    Hajdúszoboszló
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Miért van az, hogy Betfreden kb 10 asztalt látok NL50-en, hogy menne, Titan pokeren pedig sokkal többet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •