Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
Like Tree30Likes

Téma: 100$ból legalább 10K$-t nyerni fél év alatt ! Milyen játékokat javasolnátok?

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás 100$ból legalább 10K$-t nyerni fél év alatt ! Milyen játékokat javasolnátok?

    Sziasztok!
    Már olyan 5-6éve pókerezgetem, de nem túl nagy sikerrel. Szinte az összes poker site-ot, és játéktípust kipróbáltam már, sok bankroll építési akcióba belefogtam, de szeretnék idén egy komolyabb egyéni célt kitűzni magam elé.
    A célom hogy fél éven belül de legkésőbb év végéig, 10K$-t nyerni 100$ból.
    A dolog egyik nehézsége hogy napi maximum 3-4óra játékra lesz időm, hétvégente néha több néha kevesebb mivel dolgozom.

    A segítségetekre lenne szükségem azzal kapcsolatban, hogy milyen termet, milyen limitet ,milyen játéktípust és milyen bankroll management-et válasszak.

    két talán leggyakoribban használt accountom: ps: pyroghost ftp: archangel01

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    rulett, kockás, félkarú illetve gazdálkodj okosan és monopoly
    naggeri, rockett, L.T. and 3 others like this.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    meg lehet csinálni, nem mondom hogy nem... különben is: lehetetlen nem létezik szerintem elég rázós utad lesz, tanulj baromi sokat (orrvérzésig olvass el mindent ami póker), a szinteket meg gyorsan kell meglépned (aggresszív br management) hogy ilyen rövid idő alatt elérd a 10k$-t, persze benne van hogy bukni fogsz, úgyhogy necces az egész projekt, de ha összekapod magad, sikerülhet. isildur1 és durrrr is nagyon hamar felfuttatta a pénzét... szerintem nézz annak utána hogyan tették. persze lesznek majd pesszimisták akik azt mondják ez lehetetlen, de ha odateszed magad, és nem mész tiltre, akkor akár sikerülhet is. sok sikert! tetszik ez a célkitűzés lehetőleg olyan termeket keress ahol sok a fish. ne a regekből akarj meggazdagodni mert az nem fog menni.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a rulettet nem ajánlom, mert ha feketére raksz pirosat dob... -és odavissza
    soux likes this.

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    tippmix.
    ZoliHUN and soux like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Már olyan 5-6éve pókerezgetem, de nem túl nagy sikerrel.
    Ez a kulcs mondat, ami miatt problémás az egész. 100-ból 10k-t fél év alatt csak a legtehetségesebb 1% tud csinálni. Sajnos ez nem elhatározás kérdése, hogy mostantól sokat fogok nyerni. Plusz ha mástól vársz tanácsot, hogy mit játszál, és milyen brm-el.....Tudom ilyenkor a legrosszabb negatívan hozzáállni, csak szerintem fontos a realizmus is. Mindenesetre sok sikert, és kitartást!
    jabyga likes this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a rulettet nem ajánlom, mert ha feketére raksz pirosat dob... -és odavissza
    Zöldre kell tenni, az hoz sokat.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a rulettet nem ajánlom, mert ha feketére raksz pirosat dob... -és odavissza
    De csak ha igazi pénzben játszol. Decemberben 3 hétig gyakoroltam játékpénzzel, többezer "dollárt" nyertem, utána 2 perc alatt elbuktam 500 igazi dollárt.
    Mezo_gsi, redoubtable and lumpi like this.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    kizárólag póker játékokról eshet szó és köszi a tippeket!
    rengeteg cikket olvasok a pókerrel kapcsolatban, itt az akadémián és külföldi oldalakon is, csak eddig nem voltam aktív fórumozó.

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    nos ezt nem igazán értem mért gond hogy kikérem egy pókeres közösség véleményét...
    nyílván van nekem is tervem és elgondolásom a dologgal kapcsolatban, csak kiváncsi lennék arra hogy mások hogy gondolkodnak... jah, és hiába tehetséges valaki, ha nincs mellette némi szerencséje is...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •