Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (39) összesen
Like Tree30Likes

Téma: 100$ból legalább 10K$-t nyerni fél év alatt ! Milyen játékokat javasolnátok?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet futuremove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nos ezt nem igazán értem mért gond hogy kikérem egy pókeres közösség véleményét...
    nyílván van nekem is tervem és elgondolásom a dologgal kapcsolatban, csak kiváncsi lennék arra hogy mások hogy gondolkodnak... jah, és hiába tehetséges valaki, ha nincs mellette némi szerencséje is...
    A szerencsét ki lehet hagyni a dologból. Amit ma elvesz, holnap visszaadja.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    ha "holnap" lesz még miből játszania az illetőnek...

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ha kőkeményen nekiállsz a projektnek, akkor sikerülhet. én drukkolok.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet futuremove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha "holnap" lesz még miből játszania az illetőnek...
    bankroll management, hallottál már róla? Olyan a hozzáállásod, mint aki sosem pokerezett még. Azok alapján, amiket ide írsz, inkább építgess apránként egy biztos bankrollt, ne akarj 10k-t. "pokerezgetek" + "szerencse" + "holnap lesz-e pénze" ... ezek egy pokerjátékosnak , aki 10k-t céloz meg, ismeretlen fogalmak.

  5. #15
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Először is sok sikert! Pontosan úgy lehet, ahogy acoimbra challenge fut. Pár hete kezdte el, az Akadémián van pár cikk róla. Folyamatosan kövesd az útját. Pont az olyanok miatt csinálja mint te. Szerintem figyeld és hasonló technikával te is sikerrel járhatsz. Szerencséd van, hogy egy híresség is hasonlót akar elérni.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Ja bocsi, no offense, csak manapság mindenki challenge-ekkel foglalkozik + eszetlenül grindel, ahelyett, hogy valami tudatosságot, fokozatosságot vinnének a dologba.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha kőkeményen nekiállsz a projektnek, akkor sikerülhet. én drukkolok.
    kösz, valószínűleg full ring cash game vagy hu sng lesz a játékom és 20buyinos br management azaz először
    NL5el kezdek 200$ig onnan pedig váltok NL10re aztán ha visszaesnék NL10en 20buyin alá akkor megint NL5 amíg újra elérem a 200$t és így tovább a limiteken

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja bocsi, no offense, csak manapság mindenki challenge-ekkel foglalkozik + eszetlenül grindel, ahelyett, hogy valami tudatosságot, fokozatosságot vinnének a dologba.
    pontosan ezért írok ide, hogy tudatosan felkészüljek. és hogy ehhez kapjak segítséget.

  9. #19
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is sok sikert! Pontosan úgy lehet, ahogy acoimbra challenge fut. Pár hete kezdte el, az Akadémián van pár cikk róla. Folyamatosan kövesd az útját. Pont az olyanok miatt csinálja mint te. Szerintem figyeld és hasonló technikával te is sikerrel járhatsz. Szerencséd van, hogy egy híresség is hasonlót akar elérni.
    köszi! acoimbrát nem célom követni mivel ha jól láttam ő mtt-zik, nekem pedig arra nem lesz időm, inkább a gyorsabb pörgösebb játékformákat fogom preferálni! mint pl hu sng, fr cg

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet futuremove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pontosan ezért írok ide, hogy tudatosan felkészüljek. és hogy ehhez kapjak segítséget.
    De ezt neked kéne tudnod, hogy melyik játéktípus áll hozzád a legközelebb, milyen limitet bír el a bankrollod. Nem mondhatja senki, hogy márpedig te 22$-os MTT-ket játssz, ha 100$-od van a dologra. + senki nem mondhatja, hogy CG-zz, ha életedben nem CG-ztél. Ez csak 2 példa volt, amiért sztem hülyeség, de természetesen gúdlákk

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •