Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree30Likes

Téma: 100$ból legalább 10K$-t nyerni fél év alatt ! Milyen játékokat javasolnátok?

  1. #21
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Aranyos ez a "challenge". Ha mégsem sikerülne, azért ne kedvetlenedj el! Nem lehet mindenkinek szerencséje.:-(
    bakyka likes this.

  2. #22
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem kell hozzá fél év! Irány 100$ hyperHU, utána 200, 300, 500, és 2db 1K hyper, 2K sima turbo, 5K turbo és meg is vagy. Egy nap alatt össze lehet hozni. Minek vesződnél fél évvel?
    ferkocse, Pat, iKeksz and 4 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #23
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    hajrá, vagy sikerül vagy nem.

  4. #24
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ülj be egy hu asztalhoz a rolloddal és ha duplázol ülj egyel feljebb.

    Amúgy good luck

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    ennyi "értelmes" választ... hát nem ezt vártam...

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 15.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet futuremove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kösz, valószínűleg full ring cash game vagy hu sng lesz a játékom és 20buyinos br management azaz először
    NL5el kezdek 200$ig onnan pedig váltok NL10re aztán ha visszaesnék NL10en 20buyin alá akkor megint NL5 amíg újra elérem a 200$t és így tovább a limiteken
    A HUSNG bankroll építésre nagyon jó. Persze akkor ha a tudásod megvan hozzá, mert a tudásodhoz legközelebbi szinthez viszonylag gyorsan ellehet jutni. Főleg ha az Ipokeren kezded el ahol iszonyatosan gyenge mezőny van és a fee is csak 5% még a kis szinteken is. A 20 Buyines BRM-is jó, de ha 15 buy-in alá mész akkor én mindig visszalépnék, ha újra megvan a 20 akkor meg fel. (Itt normál speed játékra gondolok nem turbora vagy superturbora.) Viszont a hozzászólásaidból nekem nem az jön le, hogy olyan képzett pókerjátékos lennél. + a 100ból 10k még képzetten se olyan egyszerű fél év alatt. Én a helyedben az elején kisebb célokat tűznék ki. Pl.: Eljutni 10 dolláros szintig és ott hosszútávon hozni egy x%os roit vagy valami ilyesmi. És nagyon sokat kellene közben tanulni, elemezni.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Jó hogy újra indult a PA shop.Piros pöttyös labdákat mikor fogtok dobálni?Először szerintem megcélozhatnál egy PA-s pólót.

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Akkor itt egy értelmes válasz:

    Nem fog összejönni fél év alatt 10K. Miért?
    Az havi mondjuk 1700$. Tegyük fel HUsngzel. Első hónapot 5$-on kezded. Nem fogod minden nap tolni, mert nagyon kevesen tolják minden nap. De ok, legyen havi 90 óra játék (és akkor még nem elemeztél, nem tanultál, nem fejlesztetted a játékod). Nem vagyok otthon turbó avg játékidőben, de legyen mondjuk 10 perc/sng. Az 540 sng/hó. Ahhoz, hogy 5$-on 540 sngvel mondjuk 800$-t keress (ne legyen 1700, ugye átlagban kell annyi, majd később szanaszét keresed magad) kb 30%-os roit kéne hoznod. Még ilyen alacsony téten se lehet annyit, bármilyen jó is vagy.
    Ha minden hónapban szintet tudsz lépni, akkor olyan 36$ abival tudsz számolni (5-10-20-30-50-100-as szintek esetén). 36$ abinál, hogy átlag havi 540 sng-vel 1700$-t keress átlagosan 8% roit kell hozni. Ez a roi hozható 5-10-20 turbón imo, ha nagyon jó vagy, de 30-50-100-on már nagyon, nagyon kevesen tudnak ennyit hozni.

    Miért nem fog még sikerülni?
    Nem veszed komolyan a pókert. Azt hiszed ez egy olyan játék, ahol bármi megtörténhet, ha a tündérkirálynő rád hinti a varázsport, a PS rng jókedvében van, és beüt az up.
    Azt gondolod, hogy a pókerben a legfontosabb, hogy a lehető legrövidebb idő alatt sokat nyerjünk.

    Nem fejlődni szeretnél, nem jó játékos akarsz lenni, nem eredményesen szerepelni a limiteken, hanem minél több pénzt nyerni rövid idő alatt.

    Máris fél év alatt 10K-t akarsz nyerni, amikor még azt sem tudod, melyik a neked való játék.

    4-5 éve tolod, és még mindig azt hiszed, hogy csak azért nem nyersz annyit, mint a többiek, mert szerencsétlenebb vagy náluk.

    Agresszív BRM-et akarsz alkalmazni, de nem lehetsz benne biztos, hogy lejjebb tudsz lépni, ha buksz, vagy abban, hogy nem lépsz feljebb, ha tiltelsz.

    Az írásodból úgy tűnik, hogy nem vagy otthon a mental gameben, meg a helyes mindset fejlesztésében. Ez tilteléshez, motiválatlansághoz vezethet, ami egyenes út ahhoz, hogy eltilteld a rollod, helytelen BRM-et alkalmazz, ne az A játékodat játszd.

    Ne csodálkozz, ha a rulettel jönnek, meg a negatív kommentekkel, ha egy szóval sem említetted, hogy fejlődni szeretnél, hogyan tervezed a játékod fejlesztését.
    Egyik kérdésedben sem volt arra utalás, hogy hogyan tudnád javítani a játékod, vagy elemezni azt, megtalálni a saját hibáidat.

    Amennyiben az érdekel csak, hogy könnyen nyerj sok pénzt, addig csak szerencsejátékos vagy, és nem pókeres.

    Písz
    Charlie, Vasquez_J, bakyka and 6 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Szerintem ne félév legyen a cél, hanem 1 év...
    Elsőnek letiltanám magam a CG-ről, és SNG-n MTT-n is mindig az adott szinthez állítanám be a limitet. Helyedbe HUSNG-n vagy MTT-n lépcsőznék.
    Van 1 eretnek módozatom a BRM-re:
    Ha a rollod 10% eléri a következő szintre való 1BI-t, akkor nevezel, ha nem akkor még nem lépsz följebb, hanem gyűjtöd a 10%-ot. Ha neveztél és kiestél akkor várod amíg a roll 10%-át megint eléred a kisebb szinten. Én így növeltem egész gyors a rollt 1,1-től 22ig. (215nél már nem mertem).

    Viszont nekem volt már bőven rutinom a starsos korszakom előtt is, és MTT-n sose tiltelek. Neked ez nem biztos h nyerő lenne.
    Utoljára módosítva: koviii által: 2013. 01. 25. 16:24

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 02.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    230

    Alapbeállítás

    Szia

    Ezt nem komoly ugye? Nem lenne jobb ha elösször valami elérhető célt tüznél ki?
    Mondjuk 500$ ez azért is lenne jo mert annak van realitása. Lennének kis sikereid, amik segitenének a továbbiakban. A pörgös cg halott dolog szerintem, mert ahogy eddig ugy most is kicsontoznak.
    Én is ajánlom acoimbra stratégiáját. Ha van turelmed és napi pár órád akkor már csak idő kérdese.
    A turbo SNG pár ora alatt lemegy és pár percenként indul.
    Akárhogy is döntesz sok sikert.

    Gábor

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •